Autor Wątek: Sprzedam TDM 850 4TX 2000r  (Przeczytany 2984 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ryba

  • TDM User
  • Budzów Kolonia
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 520
Sprzedam TDM 850 4TX 2000r
« dnia: Lipiec 29, 2017, 23:32:04 »
 Po 9 latach stałego związku z moją Yamahą TDM 4TX , nadejszła wiekopomna chwiła! Z wielkim bólem serca postanowiłem się rozstać z moją nauczycielką , mentorką i kumpelą przygód na moto. Przebyliśmy razem 60 tyś km , kończąc naszą przyjaźń ze stanem 98 tys. Byłem jej pierwszym facetem w Polsce i wcale tego nie żałuję !!! Dbałem o nią, doposażając  w trzy kufry Givi, porządny czeski gmol (nie śmiać się qrwa!) przelotowe kominy, akcesoryjną obniżoną kanapę, ogrzewacz łap (oxford), MOTOFAZ-ową osłonę silnika. W ostatnim czasie (1 tys km temu) dokonałem serwisu silnika czyli wymiana oleju, płynów hamulcowych, regulacji i czyszczenia gażników, wymiana łańcuszka „nierządu”, wymiana kabli i świec oraz  regulacji luzów zaworowych. Miesiąc temu zmieniłem jej kapcie. Z tyłu Michalina 3 a z przodu Kenda. Na początku naszej przyjaźni przysporzyłem jej kilku zmarszczek w postaci rys tu i tam, widocznych na zdjęciach. Napęd jest w połowie stanu. Zapraszam. Tel do mnie 605828045. Aha !!! Jazda testowa do uzgodnienia.
Cena 8000 zł do negocjacji
asienaebałem