TDM ZONE
FORUM => Kupię/sprzedam/zamienię => Kup pan cegłę => Wątek zaczęty przez: goliat89 w October 03, 2014, 19:39:30
-
Witam, jak w temacie mam na sprzedaż pachnącą Japonią przerzutkę! :deadwar: Nigdy nie używana przerzutka pod kasetę 9-cio rzedową. Długość wózka przerzutki- GS czyli średnia wg oznaczeń shimano.
Polecam serdecznie!
Cena to 100 zł dla zony wysyłka gratis :deadangel: u mnie w sklepie stoi taka przerzutka po 219 zł więc myślę że cena niezbyt wygórowana :deadtop4:
I teraz uwaga!
Kto pierwszy ten lepszy, mozna dzwonić, pisać sms (887752075), pisać maila, pisać PW, przylecieć na moto do Poznania po nią, wysłać gołębia itp. itd. :deadlol:
-
3, 2, 1 Czas START!
-
Powiedz mi jak to sie ma z wytrzymaloscia wozka w stosunku do sram 9? Bo mi mojego wkrecilo 3 razy w szprychy i nadaje sie do wyjebania.Wozek z plasteliny chyba zrobili.Przebieg 2500km....gory wiadomo.
-
Nie umiem Ci powiedzieć... Sramem nie handluję i nikt na serwis do mnie nie przyjechał akurat z x9. Jedyne co wiem to ze nie znam nikogo kto by na slx'a narzekał :deadtop4: a jezdzi na nim też moja narzeczona :deadgrin:
-
No dobrze a jka to bedzie z manetkami sram X9 trigger współgrało?
https://www.sram.com/sram/mountain/products/sram-x9-9-speed-trigger-shifters (https://www.sram.com/sram/mountain/products/sram-x9-9-speed-trigger-shifters)
-
Powiem tak- manetki shimano pracuja w systemie 1:2 czyli gdy manetka pociagnie 1mm linki przerzutka przesunie sie o 2mm, a manetki srama pracuja w systemie 1:1 co teoretycznie wyklucza współprace, ale kilka modeli rowerów już widziałem z mixem manetka sram a reszta shimano i działało całkiem dobrze wszystko. Co ciekawe nigdy nie widziałem roweru z manetkami shimano i resztą osprzętu srama.
Ogólnie sram jest właśnie z tego powodu odporniejszy na pracę w tzw. trudnych warunkach. Szczerze mówiąc poszukałbym na Twoim miejscu przerzutki srama jednak zeby miec wszystko w jednym systemie... Chyba ze chcesz to moge wysłać i jak nie bedzie banglać jak powinno to mi odeślesz :deadbeer:
-
bo SRAM robi manetki pod szhiamn, modele MRX albo sx o ile pamiętam z systemem 1:2 a shimano nie robi dla srama, stąd to zjawisko :)
-
No i wspólnie doszliśmy do PRAWDY że manetki Mario nie polubią slx'a od shimano :-)
Od tej chwili zapraszam tu: http://allegro.pl/show_item.php?item=4670294771 (http://allegro.pl/show_item.php?item=4670294771)