Autor Wątek: Poszukiwana TDR125 na offroad  (Przeczytany 2893 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sykuś

  • TDM User
  • Łódź
  • 60 km/h
  • **
  • Wiadomości: 79
Poszukiwana TDR125 na offroad
« dnia: Lipiec 27, 2020, 08:07:39 »
Cześć.
Poszukuje sprawnej TDRki125 w „dobrej” cenie, tj.nie za 6 koła  :deadeek:
Ceny w necie za te modele mnie powaliły ale to już inna historia. Gdyby cos, ktoś słyszał to proszę o info na telefon +48532468676
Dzięki.
miasto w Polsce na dwie litery? UĆ qrwa, UĆ ;)

Offline Sorry Gregory

  • TDM User
  • Kielce
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 803
  • 5PS, 2002
Odp: Poszukiwana TDR125 na offroad
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 27, 2020, 08:36:24 »
"W dobrej cenie" to nie będzie offroad tylko ślęczenie w garażu. Te co widziałem to raczej sztuki mocno przechodzone - nawet jak zrobisz kapitalkę to kartery i tak nie będą trzymać.
Do lekkiego offu to raczej inne sprzęty wr 250r, dr 400, dr-z 400, klx 250, crf 250l itd - wszystko można wyoglądać na youtube lub wygooglać
... i dawaj mniej po dziurach a więcej na gaz

Offline superfastmario

  • TDM User
  • Dzierżońców
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 2051
  • Czlowiek ktorego wszyscy znaja ale nikt nie widzia
Odp: Poszukiwana TDR125 na offroad
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 01, 2020, 11:45:39 »
Przy czym dr350 to tez bedzie sleczenie w garazu. Czego bys tanio nie kupil to pozniej bedzie rzezba w gownie. Sam to przerabialem na taniej dr350. A koledzy na tanich wyczynach w cwajtakcie.
pawulon182: "to takie szukanie dziury w dupie troszkę chyba-wiadomo gdzie jest i bez oglądania ale ciągle pytanie czy czysta bo nie widać"

Offline sykuś

  • TDM User
  • Łódź
  • 60 km/h
  • **
  • Wiadomości: 79
Odp: Poszukiwana TDR125 na offroad
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 02, 2020, 00:32:47 »
Tak, wiem o czym piszecie... Swoją 3VD kupiłem za 3900 i aż takiej tradegii nie było. Zrobiłem co ją tam bolało „NAJ” i śmiga mi się nie niej całkiem przyjemnie. Dużych pieniędzy nie włożyłem. Tak już 7 rok leci i poza serwisami przedsezonowymi i różnymi wtedy wymianami i regulacjami nie sprawia jakiś kłopotów. Wszystko zależy od egzemplarza, nie sztuka jest kupić dobre moto za „normalne” pieniądze  :deadangel: Sztuka jest kupić moto w dobrych pieniądzach i w dość dobrym stanie aby moc się cieszyć z jazdy. Tak podchodzę w tym wypadku.
Patrzyłem na te egzemolarze co kolega podrzucił ale to już muszę liczyć albo >10tys albo mi się wizualnie nie podobają.
A tu mam linie mojej ukochanej Tedzi ale w **** lżejsza maszynę, co na żwirowni na której ostatnio smigalem z kolezka na TDMce byłoby mi dużo wygodniej itd.
Dzięki za rady, będę czekał na „okazje” TDRki, najlepiej Belgrady.  :deadlove:
miasto w Polsce na dwie litery? UĆ qrwa, UĆ ;)