Autor Wątek: 3VD na części  (Przeczytany 17954 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Daniel 3VD/5PS

  • TDM User
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: 3VD na części
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 14, 2013, 17:40:30 »
Panowie przed Ukrainą zaopatrzyłem się w nowy akumulator marki EXIDE - dawna Centra, wg opinii i cenowo był to dobry wybór. Co z tego jeśli bateria nie pasuje ani do XTZ, gdzie i tak mam nowa, ani w żaden sposób nie da się jej upchnąć w quadzie czy skuterze :(
Od demontażu z TDMki na przełomie października i listopada po naładowaniu do 12,65V mikroprocesorowym YATO przeznaczonym właśnie do AGMów i aku żelowych napięcie obecnie wynosi 12.63V.
Wiadomo ze bateria nie jest Brand New ze sklepu, ale ma w zasadzie dopiero pol roku. gdzieś pewnie mam jeszcze pudełko z gwarancja.
Jeżeli ktoś planuje zmianę akumulatora może zawsze kupić sobie ten troszkę taniej - ja od założenia w moto ani razu go nie kasowałem, czego oczywiście nie powiedział bym o poprzednim padłe, z jakim kupiłem 3VD ;)

Arek

  • Gość
Odp: 3VD na części
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 14, 2013, 19:23:01 »
Daniel daj dokładny typ i cenę tego aku na pw

aaaa i z czystej ciekawości co to znaczy, że nie kasowałeś tego aku ????

Offline MatiZ

  • TDM User
  • Rzeszów
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 530
  • Crf 1000 advenczer i jeszcze szport
Odp: 3VD na części
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 14, 2013, 21:59:21 »
kierunki przod ile???

Offline sietmen75

  • MotoFazA
  • Moderator
  • Wrocław
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 4491
  • Statler & Waldorf
Odp: 3VD na części
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 15, 2013, 08:06:13 »
 O0

 :police:
prosze kierować pytania na priwa, emila czy tel... Danielu ja rozumiem ze wpadłes tylko na "biznesik" ale przywitać sie na forum ...by nie zaszkodziło  :deadtop4:
Roots Bloody Roots

Offline Daniel 3VD/5PS

  • TDM User
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: 3VD na części
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 15, 2013, 12:55:10 »
Ok Moderatorze, tylko w jaki sposob i gdzie powinienem to uczynic ;)? Bo zwykle jak przgeladam fora to ganią za to, a prawdę mówiąc to pierwsze poważniejsze  forum na którym się wypowiadam.
Z tym że dołaczylem do Was juz kiedys, a nie dopiero teraz... no i teraz nawet o tym nie pomyslalem ;(

Offline Daniel 3VD/5PS

  • TDM User
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: 3VD na części
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 15, 2013, 12:57:10 »
Aku juz sprzedane, kupil Lary z tematu o aku do TDM. Tzn musze poszukac gwarancję i wtedy go wezmie - gdybym nie znalazl to dam znac ;] Choc gdzies tam ja mam

Offline konto_usuniete

  • TDM User
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 938
    • Moje motongi
Odp: 3VD na części
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 15, 2013, 13:48:47 »
Aku juz sprzedane, kupil Lary z tematu o aku do TDM. Tzn musze poszukac gwarancję i wtedy go wezmie - gdybym nie znalazl to dam znac ;] Choc gdzies tam ja mam

Dziwnie kolego pogrywasz, dogadujesz się ze mną na pw, a potem piszesz, że sprzedałeś komu innemu.

No chyba, że lary odezwał się szybciej...

Offline Daniel 3VD/5PS

  • TDM User
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: 3VD na części
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 15, 2013, 15:06:26 »
YYY, sluchaj, to moze z Tobą się dogadalem  - zaraz sprawdzę. Tylko z jedną osobą rozmawialem na temat sprzedaży aku ;] No i nie pogrywam, poprostu pisze duzo osob o czesci i moglem pomylić nick wypisując go tu na forum.


W kwestii kasowania akumulatora - chodziło o ładowanie- Nokia nie zna takiego słowa i zamienia ładowałem na kasowałem.

Offline Daniel 3VD/5PS

  • TDM User
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: 3VD na części
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 15, 2013, 15:10:16 »
Sorry Kruczek - mój błąd - jestem trochę zarobiony ostatnio. Poprostu skladalem propozycję odsprzedaży LAremu na priv, Ty chwile pozniej zapytałeś o akumulator i poprostu pomyslalem ze to on odpisał ;] Aku czeka na Ciebie, kwestia odszukania gwarancji - pudełko juz znalazłem, ale bez niej - więc musialem gdzies swiadomie ją schowac, aby przydała się na przyszlosć. Wszystko jest na dobrej drodze ;)

Offline konto_usuniete

  • TDM User
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 938
    • Moje motongi
Odp: 3VD na części
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 15, 2013, 15:42:31 »
hehe, nie było tematu  :deadangel:

Offline Patryk MB

  • TDM User
  • Bydgoszcz/Lisi Ogon
  • 180 km/h
  • ****
  • Wiadomości: 297
  • TDM 850 3VD
Odp: 3VD na części
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 21, 2013, 12:22:10 »
Gmole przed chwilką do mnie dotarły :deadbandit: Jak zamontuję to się pochwalę.
LwG

Offline Daniel 3VD/5PS

  • TDM User
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: 3VD na części
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 05, 2013, 12:53:36 »
Akumulator nadal do sprzedania, marka Exide (Centra) model YTX-12BS - mogę przesłać fotki jeśli ktoś zainteresowany. Aku kupione pod koniec maja lub w czerwcu 2012 w sklepie Akuła przy ul Wiertniczej w Warszawie. Gwarancje miałem i pewnie mam, jednak gdzieś schowana ( o ile się nie mylę ) tyle ze nie mogę jej jeszcze znallezc. To gwarancja na rok, wiec i tak "na słowo honoru". Akumulator typu AGM, podwyższony prąd rozruchu, w tam ani razu nie zawiodl odkąd był zamontowany. Żal mi zeby stal, a do niczego mi nie pasuje, jest praktycznie nowy ( przejechał tylko Ukrainę).
Zachęcam do zakupu ;)

Offline goliat89

  • TDM User
  • Pobiedziska / Poznań
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 129
Odp: 3VD na części
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 07, 2013, 23:26:42 »
masz jeszcze tarcze hamulcowe przednie? napisałem Ci na maila pytania  :deadgrin:

Offline Daniel 3VD/5PS

  • TDM User
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: 3VD na części
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 08, 2013, 11:49:36 »
 Tarcze mam, odpisalem na maila, jak cos to piszczie na priv, wtedy będę powiadamiany mailowo

Offline Daniel 3VD/5PS

  • TDM User
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: 3VD na części
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 08, 2013, 12:10:33 »
Chłopaki podrzucę link do zdjęć z niektórymi częściami od TDMki

http://www.aukcjoner.pl/gallery/012481900-.html#I1

Rama z dokumentami, przeglad, ubezpieczona, karta pojazdu, dokumentacja z Wloch itp itd
400zł - z wahaczem

Bak, plastiki - ceny do ustalenia bo i tak leżą

Wydech, ewentualnie do pocięcia na części
150zł bez paru groszy ;p

Kolektor
80zł

Koła całe,  ładne, opony gratis,
przód 200 zł, tył 100zl

Chlodnica z wentylatorem - bez uszkodzeń
180zł

lampa przód z osłoną (wersją pseudo amerykańska - wypukłe szkła)
100zł

stacyjka w komplecie z korkiem wlewu paliwa i zamkiem kanapy
150zł


O inne duperele proszę pytać

Ceny ustalone na podstawie najniższych cen na allegro, do delikatnej, rozsądnej negocjacji

Wiązka bez paru kabelkow - mozna pociąć, silnika juz nie mam (chyba ze ktos chce od XTZ750),  gaźników też nie ma, wypełnienia owiewki, szyby (mam z naklejoną folią odblaskową - świeci w nocy ;p)