Autor Wątek: 3vd częsci z rozbiórki  (Przeczytany 6313 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sietmen75

  • MotoFazA
  • Moderator
  • Wrocław
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 4491
  • Statler & Waldorf
3vd częsci z rozbiórki
« dnia: Marzec 11, 2013, 22:15:55 »
 O0

jak temacie,  bardzo ogólnie ... nie mam narazie czasu tego lepiej ogarnąć w i szlag wie kiedy go będę miał, ale proszę pytać* o konkretną część - na dzień dzisiejszy jest prawie wszystko, tedzia z padniętym silnikiem, malowanie Dark Cyan Metallic 2 (DCM2) 94' kraj pochodzenia - włochy, przebieg na liczniku 60 tysi, tarcze w niej miały 3,8 mm
rama do rejestracji z papierami włoskimi


klikzobacz wszystkie fotkiklik



*pytania tylko na priwa !!! w tytule proszę napisać "3vd częsci z rozbiórki "

będę wpisywał na bieżąco co już sprzedane:
- tłumik                                     
- tarcze hamulcowe przód
- osłona silnika
- monorack + płyta
- kranik
- zacisk tył
- podnóżki kierowcy
- kierunkowskazy
- szyba
- kolektor wydechowy
- pozycja
- podnóżki pasażera
- błotnik przód, mam od 4tx czerwony http://www.tdm.pl/forum/index.php/topic,7108.0.html
- moduł
- gaźniki
- amortyzator
- zegary
- lagi z półkami
- mocowanie dźwigni sp.
- pompa hamulcowa przód
- kanapa
- kierownica
zarezerwowane:
« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2014, 17:04:28 wysłana przez sietmen75 »
Roots Bloody Roots

Offline sietmen75

  • MotoFazA
  • Moderator
  • Wrocław
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 4491
  • Statler & Waldorf
Odp: 3vd częsci z rozbiórki
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 20, 2013, 00:58:22 »
 O0

oki dobrałem sie do sortu ... po wstępnej weryfikacji:

tdm 850 3vd rok prod 1994, przebieg na liczniku 60kkm, po poszczególnych elementach widać ze przebieg... jest prawdziwy i jest to pierwsze i ostatnie, niestety.. 60kkm tego motocykla, uszkodzony silnik -częsciowo "otwarty" wszystkie dekle są, ślady wywrotki na lewej stronie, stan wielu podzespołów bardzo dobry, podczas rozbiórki wiele śrub... rozdziewiczyłem osobiście :) największe straty (poza silnikiem) wywołane są przechowywaniem pod chmurką częściowo rozebranego motocykla oraz transportem ... :(

postaram sie zapodawać fotki i krótko opisywać ... nadal najchętniej; czekam na pytania itd... zrobie foty sprawdze odpowiem jak tylko potrafie najlepiej, przepraszam za mój beznadziejny aparat... jak tylko sprzedam te częsci obiecuje kupić lepszy  :deadangel:

na początek kilka obiecanych..

- kolektor wydechowy


co tu pisać, sa na mim resztki czarnej fabrycznej farby, kto kuma ten kuma... reszta to powierzchowny nalot i rdza ... stan lepiej niż dobry

- lusterka


lewe oryginalne (storna ślizgu) dośc mocno porysowane obudowa - bez pęknięć, i uszkodzeń 100% sprawne
prawe oryginalne, znacznie miej ale też obudowa porysowana - bez pęknięć, i uszkodzeń 100% sprawne

- manetki


gdyby nie oryginały w takim stanie, to nie byłoby o czym pisać nawet ... jak widać stan kozak  :deadlol: najwieksze wytarcie widać na 1 fotce, zero przedarć i innych uszkodzeń
sprzedam w zestwie z rolgazem tak jak sprzedaje Yamaha ...
dlaczego stare śmierdzące oryginały a nie nowe pachnące zamienniki za 29zł ?? na pierwszych lekko 100tysi zrobimy na drugich 10-20...  lub 350kkm bo będą jak z drewna  :deadlol:

- podnóżki pasażera 


fota beznadziejna, wiem ... jeśli ktoś nie wierzy  (my !!!!  :deadlol: ) złemu handlarzowi  to zrobie lepsze... są jak nowe  :headbang:

- kranik


o kraniku to albo poemat można napisać, albo nic .... wybieram prawie nic  :deadlol:  sprawny, śruby, opaski przewody w komplecie, jeden z przewodów na samym końcu (1cm) uszkodzony, można skrócić, jak nie wyda... użyj swojego .... moje są gratis ;) 

- chłodnica ze stelażem


kompletna z wiatrakiem, bez uszkodzeń, troche rdzy na osłonie jak widać na foto do kupienia w komplecie lub osobno ... stelaż i chłodnica 

- kierunkowskazy tył


oryginalne, bez uszkodzeń, sprawne ....oba klosze z poszukiwanym na całym świecie... numerem 12 (info dla kolekcjonerów)  :deadtop4:
mało tego  :headbang: w środku... jak mniemam oryginalne żaróweczki toshiba  :deadeek: i nawet świecą :) 

- pompa hamulca tył


sprawna, ładna, czysta ... nie dotykana, możesz być pierwszy  :deadbandit:  ..przewody, zbiorniczek płynu itd. też sie znajdą

-lampa tył


to już nudne .. ale, stan bardzo dobry, cała bez uszkodzeń ... walić to  :deadfu:  wiedziony żarówkami w kierunkach cyk! sprawdzam - zawiodłem sie ?  NIE !!!  :deadgrin: w oprawkach siedzą dwie przepiękne w pełni sprawne swieczki KOITO mada in japana  :deadtop4: płcisz za żarówki lampa jest gratis  :deadlol:  :deadlol:  :deadlol:


- termostat komplet


dzieło japońskich hydraulików ... choc nie są tak piekni jak nasi w parandyżu to termosik - pierwsza liga ...  :deadlol:  jak wiekszosc czesci nie dośwadczony złym dotykiem ... brak śladów wycieków, uszkodzeń itd. dekielek lekko pękaty ..ale to standardzik  :deadgrin:
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2013, 19:04:30 wysłana przez sietmen75 »
Roots Bloody Roots

Offline sietmen75

  • MotoFazA
  • Moderator
  • Wrocław
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 4491
  • Statler & Waldorf
Odp: 3vd częsci z rozbiórki
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 03, 2013, 21:28:21 »
 O0

posiadam też prawie cały silnik, zatarty na korbie... ładna głowica, skrzynia 
pytać pytać pytać  :deadtop4:

« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2013, 15:39:29 wysłana przez sietmen75 »
Roots Bloody Roots

Offline sietmen75

  • MotoFazA
  • Moderator
  • Wrocław
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 4491
  • Statler & Waldorf
Odp: 3vd częsci z rozbiórki
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 26, 2014, 17:49:26 »
 O0

sporo klamotów jeszcze sie kurzy zamiast komuś służyć, pisz co potrzeba, proponuj cene, targuj sie, na 100% sie dogadamy...  :deadtop4:  zapraszam

polecam komplet plastików, wypełnienie (wszystko poza błotnikiem przód) i zbiornik w oryginalnym malowaniu
klikzobacz wszystkie fotkiklik


« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2014, 20:03:04 wysłana przez sietmen75 »
Roots Bloody Roots