Autor Wątek: Sprzedam TDM900 2003r po "lifcie"  (Przeczytany 5610 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vcx

  • TDM User
  • Bełchatów
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 34
Sprzedam TDM900 2003r po "lifcie"
« dnia: Czerwiec 22, 2014, 12:55:09 »
Witam.
Może moderator nie usunie mojego ogłoszenia z racji małej liczby postów, ale jestem na forum już od jakiegoś czasu  :deadangel:

Mam do sprzedania swoją TDMke http://olx.pl/oferta/yamaha-tdm-900-pilnie-CID5-ID3Yztj.html#d3221d85c2
Z informacji dodatkowych: pęknięty prawy boczek (pospawany od środka, uchwyty całe, NIE pomalowany; to było położenie na podwórku przy prawie zerowej prędkości), wszystko sprawne, olej do wymiany.

Nie bardzo mam czas jeździć ostatnio bo prace zmieniłem. Proszę o kontakt telefoniczny bo nie mam w domu jeszcze internetu i kompa  :deadeek:

Cena taka niska bo zależy mi na sprzedaży i naprawdę nic nie mam do ukrycia bo cena daje do myślenia.

Pozdrawiam, Piotrek  :deadbeer:
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2015, 13:33:27 wysłana przez vcx »

Offline siehu

  • TDM User
  • Szczecin
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 512
  • TDM 900 -> Versys 1000
Odp: Sprzedam TDM900 PILNIE!
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 22, 2014, 23:37:39 »
Witam.
Może moderator nie usunie mojego ogłoszenia z racji małej liczby postów, ale jestem na forum już od jakiegoś czasu  :deadangel:

Mam do sprzedania swoją TDMke http://olx.pl/oferta/yamaha-tdm-900-pilnie-CID5-ID3Yztj.html#d3221d85c2
Z informacji dodatkowych: pęknięty prawy boczek (pospawany od środka, uchwyty całe, NIE pomalowany; to było położenie na podwórku przy prawie zerowej prędkości), wszystko sprawne, olej do wymiany.

Nie bardzo mam czas jeździć ostatnio bo prace zmieniłem. Proszę o kontakt telefoniczny bo nie mam w domu jeszcze internetu i kompa  :deadeek:

Cena taka niska bo zależy mi na sprzedaży i naprawdę nic nie mam do ukrycia bo cena daje do myślenia.

Pozdrawiam, Piotrek  :deadbeer:


Taki off: co to za kuferki czarne?
Żyj i dać rzyć innym.

Offline moro

  • TDM User
  • Radom
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 216
  • Memento mori
Odp: Sprzedam TDM900 PILNIE!
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 23, 2014, 05:23:15 »
Te kufry to Hebco&Becker.
Memento mori
TDM 5PS'02  OSA M52'63

Offline vcx

  • TDM User
  • Bełchatów
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: Sprzedam TDM900 PILNIE!
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 09, 2015, 17:14:15 »
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2015, 18:04:18 wysłana przez vcx »

Offline Wódz

  • TDM User
  • Hard River
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Sprzedam TDM900 PILNIE!
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 12, 2015, 18:04:05 »
Słabo opisałeś trochę .

1. Kupiony w Polsce czy sprowadzony ? Jeżeli sprowadzony to skąd i kiedy . Masz zdjęcia jak wyglądał po sprowadzeniu ? Kto go sprowadzał ( nazwa pierwszego rejestrującego to firma czy osoba prywatna ) .

2. Masz jakieś dokumenty serwisowe , faktury zakupów , rachunki za części i naprawy ? Potrafisz udokumentować historię tego sprzęta ?

3. Jakie naprawy i czynności serwisowe były robione i przez kogo ?

4. Jak z rozrządem, przed czy po ?

5. Kiedy były robione zawory ?

6.co jest do zrobienia , wymiany ?

7.Są wszystkie kluczyki czy jeden ?

ps. jestem poważnie zainteresowany .
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2015, 18:05:43 wysłana przez Wódz »

Offline vcx

  • TDM User
  • Bełchatów
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: Sprzedam TDM900 PILNIE!
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 14, 2015, 23:45:54 »
Ad. 1
Sprowadzony z Anglii, jestem drugim właścicielem w Polsce, poprzedni właściciel był prywatna osoba, nie mam zdjęć po sprowadzeniu.
Ad. 2
Posiadam paragon zakupu klocków hamulcowych i IRONa, wymieniłem też tylną tarcze hamulcową na używaną, bo tamta była popękana również od IRONa (lepsza używana niż spękana) z naszego forum, nie potrafię udokumentować tego sprzęta.
Ad. 3, 4 i 5
Ja rozrządu nie wymieniałem, poprzedni właściciel po sprowadzeniu go wymieniał przy około 45kkm jak i zrobił regulacje zaworów.
Ad. 6.
Do zrobienia: wymiana oleju i filtra/ów, wymiana tylnych klocków i tarczy (przednie tarcze jak nowe), pomalować boczek prawy (opisałem sytuacje w pierwszym poście).
Ad. 7
Kupiłem moto z jednym kluczykiem oryginalnym, a drugi dorobiłem.

Najpierw miałem Transalpa i później (dwa lata temu) kupiłem TDM. Jestem napalony jednak na Super Tenere, ponieważ lubię pogrzebać się w błocie i zjechać z trasy na "skuśkę". Miałem ambitny plan (może kiedyś uda się go spełnić) przerzucić silnik z TDM 900 do ST, ale sam tego nie zrobię (nie jestem mechanikiem), a inni nie bardzo chcą się tego podjąć.

Offline vcx

  • TDM User
  • Bełchatów
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: Sprzedam TDM900 PILNIE!
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 22, 2015, 13:32:32 »
Ostatnio usłyszałem od zainteresowanych kupnem, że lepiej prezentuje się na żywo niż na zdjęciach. Postaram się zrobić inne lepsze zdjęcia i wrzucić.

Offline vcx

  • TDM User
  • Bełchatów
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: Sprzedam TDM900 2003r po "lifcie"
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 22, 2015, 13:34:29 »
i zapomniałem dodać, że kufry też mogę sprzedać, kwestia dogadania  :)

rozrząd był wymieniany przy 40 kkm