Autor Wątek: [S] '99 TDM 850 4TX "Smoczyca", 33 kkm, topcase Hepco + dodatki  (Przeczytany 4682 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline triglav

  • TDM User
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 22
[S] '99 TDM 850 4TX "Smoczyca", 33 kkm, topcase Hepco + dodatki
« dnia: Czerwiec 14, 2011, 16:05:52 »
Witam Państwa!
Smoczyca szuka następnego opiekuna. Wierzchowiec wdzięczny i niekapryśny, a oto parę szczegółów.
Rocznik 1999, przebieg 33 tys. km – wskazanie licznika, ale IMHO można mu wierzyć, wnioskując po ogólnym stanie motocykla.
U mnie od wiosny zeszłego roku. Moto sprowadziło TNT Motocykle w 2005, ja jestem 2 właścicielem w PL. Zrobiłem ze 3 tysiące w zeszłym roku, w tym może z tysiąc.

Po zakupie Smoczyca przeszła duży przegląd "pozakupowy" u Michała Demczuka, zwanego TDMczukiem (zgadnijcie, dlaczego).
Zrobione czyszczenie/regulacja gaźników, wymiana łożysk głowki ramy, uszczelniaczy w lagach, wszystkich płynów.
W tym roku kupiona nowa przednia opona (Michelin Pilot Road 2CT – są jeszcze kołeczki). Szykowałem maszynę do dalekich wyjazdów (które nie nadeszły), więc doposażona godziwie: topcase i kufry Hepco&Becker, oryginalne stelaże, podwyższona szyba turystyczna, gniazdo zapalniczki, mam też do niej tankbaga (HELD). Topcase jest z relingiem (oryg., H&B).
Kilka drobnych skaz na urodzie – obcierka na lewym boku, pękniecie w wypełnieniu zegarów, po jednej śrubce mniej w plastikach z każdej strony. W sumie, mogłem je uzupełnić, ale nigdy mi to specjalnie nie przeszkadzało... Plastiki są w porządku.

Silnik/skrzynia daje powody do zadowolenia. Chodzi jak zegarek, oleju bierze tyle, ile powinna. Chodzi równo, mocy ma tyle, że więcej mi nie trzeba. Skrzynia chodzi jak trzeba, bez luzów – wszystko sprawia wrażenie. Tłumik skcesoryjny 2w1.
Cena: 9300 zł z topcasem Hepco&Becker. Kufry boczne ze stelażem traktuję jako opcję, koszt 1400 zł. Są to kufry Journey TC-42, stelaże oryginalne, 2 komplety kluczyków, stan nienaganny.

Jest to motocykl naprawdę wdzięczny. Trzeba się nieźle naszukać, by taki znaleźć. Bez miny, sprawdzony, pewny, przygotowany do podróży. Sprzedaję go naprawdę z żalem, piszę to szczerze. Kiedyś wrócę do tematu (ciuchy i kask sobie zostawiam) i jak będę szukał, to czegoś podobnego. Bo z racji drobnych "szram bojowych" nie jest to motocykl drogi, a technicznie – nienaganny.
Zdjęcia tutaj: https://picasaweb.google.com/krzysztof.stacha/TDM8504TX?authkey=Gv1sRgCNvMopPH8eDrhAE&feat=directlink
Polecam!
K.Stacha [608 170 150]
[TDM 850 4TX – granatowoprawieczar na]

Offline triglav

  • TDM User
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: [S] '99 TDM 850 4TX "Smoczyca", 33 kkm, topcase Hepco + dodatki
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 14, 2011, 12:01:43 »
Drodzy Przyjaciele, Smoczyca wciąż u mnie.
W międzyczasie: minął miesiąc, przeszły moje wakacje, mnie udało się ukruszyć mocowanie przedniego błotnika (ruszając z zapiętym łańcuchem). Cena poszła w dół do 8300 zł – dla Krewnych i Znajomych, bo na allegro jest 8400.
http://allegro.pl/show_item.php?item=1768933036
Kufry, paki i skrzynie pójdą za 1300 zł (ale topcase jest w cenie, jak poprzednio).
Polecam, moi drodzy. Serio.
KS
[608 170 150]
[TDM 850 4TX – granatowoprawieczar na]

Offline triglav

  • TDM User
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: [S] '99 TDM 850 4TX "Smoczyca", 33 kkm, topcase Hepco + dodatki
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 08, 2011, 11:43:00 »
Moi drodzy, 9 tys. za wszystko. Moto plus kufry.
Słaaabo?
K.
[TDM 850 4TX – granatowoprawieczar na]