Autor Wątek: Małe co nieco na wekend:)  (Przeczytany 120094 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maniek

  • Naczelny Degustator Kraju
  • Moderator
  • Tychy
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 1453
Odp: Małe co nieco na wekend:)
« Odpowiedź #60 dnia: Marzec 24, 2007, 09:58:15 »
W moim przypadku to już drugi TDM-owiec (a raczej TDM-owczyni bo podobno córa będzie). Mam już synka (prawie 7 lat). Uwielbia motocykle i to mnie cieszy. TDm też przypadła mu do gustu.

Nie wiem jeszcze do końca jak to jest z wożeniem dzieci na motocyklach. Chodzi mi o dzieci powyżej 7 lat. Jakbyście coś wiedzieli to piszcie śmiało. Będę wdzięczny.

Pozdrawiam.

Witam  :deadbeer:

Na kursie prawka jazdy pół roku temu uczono mnie, że wożąc dzieci do lat 7 można jeździć max. 40 km/h
a z dzieckiem powyzej 7 lat to już normalnie wg. zaleceń kodeksu drogowego :deadbandit:
pozdrawiam
maniek

Żyję

Offline vacek

  • TDM User
  • Przeworsk, podkarpackie
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 636
  • 4TX '98. Piekna ta bestia.
Odp: Małe co nieco na wekend:)
« Odpowiedź #61 dnia: Marzec 24, 2007, 10:38:41 »
Dzięki.

Też mi coś takiego utkwiło w pamięci ale nie byłem pewien. No to się młody ucieszy.

Pozdrawiam.  :deadbeer:

Offline vacek

  • TDM User
  • Przeworsk, podkarpackie
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 636
  • 4TX '98. Piekna ta bestia.
Odp: Małe co nieco na wekend:)
« Odpowiedź #62 dnia: Marzec 24, 2007, 10:40:35 »
Też jestem ciekaw ale w sumie sam bym się bał zabrać kilkulatka na TDMę.. Chodziaż pamiętam że jak byłem w wieku przedszkolnym to jeździłem z ojcem na wuesce - czasem siedząc na zbiorniku a na drogach twardych normalnie na miescu pasażera. No ale tatowa wueska, nawet 4biegowa, miała nieco słabsze przyspieszenia i hample i nieco trudniej było pasażera zgubić  :deadgrin:

Pozdro

Też pamiętam te wspaniałe czasy z dzieciństwa.

Starzejemy się cholera.

 :deadbeer:

Offline r_wiedźma

  • TDM User
  • كوزتسالين
  • 180 km/h
  • ****
  • Wiadomości: 492
  • Jeżdżę sobie po torze...
Odp: Małe co nieco na wekend:)
« Odpowiedź #63 dnia: Marzec 24, 2007, 15:40:01 »
Wszystkiego najlepszego dla przyszłych tatusiów :deadbeer:, no i dbajcie o swoje kobietki  :laugh:

Pozdrawiam serdecznie

Dorota: )))
Dorota  ---> Ta od innego sprzęta;)
Suzuki GZ125 (2008) --> Yamaha FZ6 S (2009) --> HONDA CyByRy 600F4 06 (2010)


NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ LATA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !:D

Offline vacek

  • TDM User
  • Przeworsk, podkarpackie
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 636
  • 4TX '98. Piekna ta bestia.
Odp: Małe co nieco na wekend:)
« Odpowiedź #64 dnia: Marzec 24, 2007, 16:49:54 »
Dziękujemy. Równiez zyczymy wszystkiego dobrego w nadchodzącym sezonie i nie tylko.

Pozdrawiam

Offline Medyk

  • TDM User
  • krak-kat-so
  • 60 km/h
  • **
  • Wiadomości: 87
  • TDM 900 `11 10kkm, czarny typ..
Odp: Małe co nieco na wekend:)
« Odpowiedź #65 dnia: Marzec 29, 2007, 13:55:23 »
pogoda ładna... gdzie na weekend?? do Milówki na razie nie mogę .. Ale zagłębie, śląsk.. gdzie mogę spotkać innych użytkowników tdm? katowice, sosnowiec, jaworzno, olkusz, dąbrowa g. , może gliwice... gdzie by tu podjechać..??? z kim sie  spotkać?
zdałem egzaminy.. mam tytuł nowy.. :o)
nick mi się zmieni... ale to dalej będę ja... :o)
pzdrw

Offline r_wiedźma

  • TDM User
  • كوزتسالين
  • 180 km/h
  • ****
  • Wiadomości: 492
  • Jeżdżę sobie po torze...
Odp: Małe co nieco na wekend:)
« Odpowiedź #66 dnia: Marzec 29, 2007, 17:06:37 »
Artur nie pisze, to ja się poudzielam hehe.
W niedzielę byliśmy w Gryficach topić marzannę, popłynęła sobie do morza....  Impreza fajna, było około 70 moto, organizatorem był klub motocyklowy Gryf z Gryfic, oczywiście czegoś tak egzotycznego jak TDM  :deadeek:nie zobaczyliśmy. Pogoda wspaniała, dobrze było się przewietrzyć, zrobiliśmy ponad 200 km w sumie, poznaliśmy nowych ludzi.

W tą sobotę też mamy zamiar w kierunku Szczecina podążyć, ale zobaczymy co z tego wyjdzie.

Jak wasze wypady, zaczęliście już, czy moto w garażach jeszcze śpią?



pogoda ładna... gdzie na weekend?? do Milówki na razie nie mogę .. Ale zagłębie, śląsk.. gdzie mogę spotkać innych użytkowników tdm? katowice, sosnowiec, jaworzno, olkusz, dąbrowa g. , może gliwice... gdzie by tu podjechać..??? z kim sie  spotkać?
zdałem egzaminy.. mam tytuł nowy.. :o)
nick mi się zmieni... ale to dalej będę ja... :o)
pzdrw


Shelma, startuj na Pomorze, a właściwie nad morze, tu jeździ jeden TDM, więcej na razie nie zauważono...
Gratulacje z powodu nowego tytułu :deadtop4:, czyżby mgr Ci przybyło przed imieniem i nazwiskiem czy to dotyczy czegoś innego heh?


Dorota: )))
Dorota  ---> Ta od innego sprzęta;)
Suzuki GZ125 (2008) --> Yamaha FZ6 S (2009) --> HONDA CyByRy 600F4 06 (2010)


NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ LATA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !:D

Offline Medyk

  • TDM User
  • krak-kat-so
  • 60 km/h
  • **
  • Wiadomości: 87
  • TDM 900 `11 10kkm, czarny typ..
Odp: Małe co nieco na wekend:)
« Odpowiedź #67 dnia: Marzec 30, 2007, 12:02:06 »
..tak... mgr..
....sanepidowy....
.... dbam o czystość i reżim sanitarny w placówkach hotelarskich i resteuracyjnych..
ale nie gardzę też wysypiskami komunalnymi...
czepiam się wszystkiego więc byłem szelma...
ale teraz to już nie wypada...
nowy tytuł.........nowe stanowisko...

NIE POJADĘ NA POMOŻE...
dzieciaka nie mam z kim zostawić...
ale sezon się zaczyna... Wszyscy gdzieś jadą..
nawet TDM-owcy chcą sie spotkać u Marka w Bieszczadach.. :o)
zobaczę kogo spatkam dziś na drogach..
czy my się wogóle spotkamy ??? mam na myśli sam początek wątku...
może po świętach?? 13-14 kwietnia...

Offline vacek

  • TDM User
  • Przeworsk, podkarpackie
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 636
  • 4TX '98. Piekna ta bestia.
Odp: Małe co nieco na wekend:)
« Odpowiedź #68 dnia: Marzec 30, 2007, 16:00:05 »
A z jakiego miejsca w Bieszczadach Marku jesteś?

Od kilku tygodni regularnie jeżdzę w delegacje w Bieszczady. Gmina Bukowsko, miejscowość Wola Sękowa. Od poniedziałku znowy jadę. Niestety nie motorkiem. Ale na pewno sie kiedys wybiore TDM-ą.
Fajnie byłoby się spotkać na trasie.

Pozdrawiam

Offline Marek_spectra

  • TDM User
  • Krosno
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 148
    • 1
Odp: Małe co nieco na wekend:)
« Odpowiedź #69 dnia: Marzec 31, 2007, 09:03:47 »
A Witam, witam, słoneczko promieniami złoci,a w niezbadany sposób, słupek termometra - cisnienie motonity progresywnie podnosi, co skutkuje tym, ze na jazde w Bieszczady sie zanosi :)
Heee !!!heee!!!!  Czas co by porzucic grafomanskie głupoty, i wziasc sie do roboty !!!

Jak udowodniłem na wstepie, z lekka mi doskwiera brak TDM-y, bo ta u mechanika dzisiaj własnie wyjechała z "Zakaznego" wprost na sale operacjną, po prawie trzy tygodniowej kwarantannie :) Wczoraj , a raczej do dzisiaj, trwały nocne polaków rozmowy bo odebrałem od lakiernika oba boczki, kuferek i przedni błotnik, coby machine, nieco (trudne słowo) zinwidualizować :)
Ostrożne prognozy mówią o Swietach nadchodzacych, jako terminie pierwszych wprawek, co z dawna z Andim zaklepane :)

Brak pełnego amoku w pedzeniu do szybkiego zakonczenia retuszu mego"Malenstwa" usprawiedliwiam tym że terenowy sezon w pełni, a że zmieniłem TTR na KLX to nacieszyć sie nowym zielonym musiałem:) (patrz moje www) A że jak żaba z starego kawału-"sie nie rozdwoje" to cisnienie mniejsze :)

.....yyy, tak, cos to miałem innego... aha, żem jest z Miejsca Piastowego, co sercem Bieszczad na pewno nie są :)  Rondo gdzie krajowa 28 i 9ka Radom-  Barwinek sie przecinają - to miejsce obok którego Pub Novellus sie znajduje, do którego każdego szukajacego min dobrej Pizzy zapraszam :) a szczególnie mile widzianym Motonitom, polecam placek którego w karcie na prużno szukac to"ENDURO" :)
 Po tej darmowej reklamie  za którą Admina goraco przepraszam, Ciebie vacku i wszystkich innych zapraszam, bo to dobre miejsce wypadowe, w prwao na Słowacje 30km, na wprost do Sanoka 30km do Krynicy Górskiej 98km, do Krakowa 178km.

Mysle że pora pomału odgrzać motto tego tematu i zastanawiac sie nad terminem , trasa i składem naszego "Małe co nieco na wekkend"


Wola Sekowa- Adam Didur, Koniki i te sprawy - znamy, znamy :)


PS. Medyk- sie nie krepuj, przyjezdaj.... :)    Pogadasz sobie z moja Panią....        ...ona,  ...tez     PRACUJE w SANEPIDZIE !!!!!!! :)

Offline vacek

  • TDM User
  • Przeworsk, podkarpackie
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 636
  • 4TX '98. Piekna ta bestia.
Odp: Małe co nieco na wekend:)
« Odpowiedź #70 dnia: Marzec 31, 2007, 22:00:44 »
Miejsce Piastowe też znam bo w krośnie dużo robiliśmy więc siłą rzeczy z Przeworska musiałem przez owe miejsce przejeżdżać.
W poniedziałek wyjeżdzam do Woli Sękowej kable układać (bo słupy już stoją). Na pewno kiedys do Novellusa zajadę.

Powodzenia i szybkiego powrotu "maleństwa" z warsztatu życzę. :deadbeer: :deadbeer: :deadbeer:

Offline Andy

  • TDM User
  • Tarnów
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: Małe co nieco na wekend:)
« Odpowiedź #71 dnia: Marzec 31, 2007, 22:15:26 »
Gorąco polecić muszę Pub Novellus i pizzę tam serwowaną!!! Vacek jak będziesz się wybierał do Marka to nie jedz nic od rana. Warto się wygłodzić... Pozdrawiam
Andy TRX '00

Offline vacek

  • TDM User
  • Przeworsk, podkarpackie
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 636
  • 4TX '98. Piekna ta bestia.
Odp: Małe co nieco na wekend:)
« Odpowiedź #72 dnia: Marzec 31, 2007, 22:21:52 »
Ok. Będę pamietał.
A jak zjem całą to zmienie ustawienie tylnego amortyzatorka na HARD i tez bedzie.  :deadlol:

Offline Medyk

  • TDM User
  • krak-kat-so
  • 60 km/h
  • **
  • Wiadomości: 87
  • TDM 900 `11 10kkm, czarny typ..
Odp: Małe co nieco na wekend:)
« Odpowiedź #73 dnia: Kwiecień 01, 2007, 12:56:03 »
są dwa wolne weekendy: 13-15 i 20-22 kwietnia...
15-go spotkamy się /raczej na 100%/ na Jasnej Górze więc weekend rozbity. pozatym bazar w krakowie jest... też 15-go..
ale 20-sty..??
może wtedy zrobimy pseudo zlocik tdm-ek...??
bo później długi majowy... i już połowa maja... i blisko Boże Ciało /7 czerwca-czwartek../
proszę się określić..
jest przyzwolenie na spot? bo chęci /przynajmniej na początku wątku/ były..
a Bieszczady kuszą..

Offline Marek_spectra

  • TDM User
  • Krosno
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 148
    • 1
Odp: Małe co nieco na wekend:)
« Odpowiedź #74 dnia: Kwiecień 01, 2007, 20:58:37 »
 :deadeek: Oooo !!!  "Checi były.."  tos mi po ambicji pojechał  :deadgrin:  Spokojnie, kiedy moto w warsztacie i tak do konca , tak naprawde trudno stwierdzic na sto, że bedzie chciało współpracowac, to raczej niepoprawnie jest układać szczegółowe grafiki, listy obecnosci i robic rezerwacje... bo róznie to może być, a co niektórzy wezma urlopy, żony wysla do mamusi, czy inne takie tam a na koniec... kupa.
 Jesli chodzi o mnie to pierwsze jazdy- na Swieta. kolejny wekkend z Andim po okolicy. Pózniej Czestochowa...
i 20 sty to dobry termin coby sie powozić juz razem :)
 Mysle że powoli mozna by ustalać zarys traski i zbierac pierwsze zgłoszenia...

Zapraszam...