Autor Wątek: Małe co nieco na wekend:)  (Przeczytany 120045 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline r_wiedźma

  • TDM User
  • كوزتسالين
  • 180 km/h
  • ****
  • Wiadomości: 492
  • Jeżdżę sobie po torze...
Odp: Małe co nieco na wekend:)
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 19, 2007, 16:46:10 »
Wy się zajmijcie sami żonami a nie im pieki kupujecie   :laugh:

No niby kiedy mają to zrobić, jak albo siedzą w garażu :deadbeer:, albo jeżdżą albo... czytają forum...? :deadlol:
A dla żon czasu brak, więc żeby kobieta się nie nudziła to... piesek ma zastąpić tą drugą połowę, tylko czy to jest to?
Tak sobie gdybam...

Pozdro z nad Bałtyku, gdzie wieje ale świeci słońce, a w marcu oczywiście jazda zaliczona hehe (ja na razie jako plecaczek, ale kurs tuż, tuż...).

Dorota: )))
Dorota  ---> Ta od innego sprzęta;)
Suzuki GZ125 (2008) --> Yamaha FZ6 S (2009) --> HONDA CyByRy 600F4 06 (2010)


NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ LATA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !:D

Offline Mirek

  • TDM User
  • Katowice
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 887
Odp: Małe co nieco na wekend:)
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 21, 2007, 19:12:17 »
Dor, masz całkowitą tracje , fakt ,że moja żona wolalaby mieć mnie częściej przy sobie ,ale jak nie ma takiej możliwości
to chociaż ten piesek ( w moim przepadku suka )  jest Jej towarzystwem. Przynajmniej ma sie do kogo  odezwać :)
    pozdrawiam  :)

Offline vacek

  • TDM User
  • Przeworsk, podkarpackie
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 636
  • 4TX '98. Piekna ta bestia.
Odp: Małe co nieco na wekend:)
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 21, 2007, 20:49:23 »
Moja żona też zazdrosna o TDM-kę. Właśnie moto dzisiaj zarejestrowałem w końcu. Na numery musiałem troszke poczekac bo sobie wymysliłem ze ma byc 850. :) I jest RPZ-V850.
Więc moze sie kiedys na trasie spotkamy

Offline Marek_spectra

  • TDM User
  • Krosno
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 148
    • 1
Odp: Małe co nieco na wekend:)
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 21, 2007, 22:27:58 »
Uuuuuu.... koledzy! nie ma to tamto.... Chociaż moja lepsza połowa tez piekne imie Dorota nosi, to zupełnie inne zapatrywania ma niż nasza zacna kolezanka w temacie mutorów :deadeek: Tu profesionała, zawodowca naj, naj, najlepszego negocjatora  :deadangel: coby małe co nieco uskutecznic od czasu do czasu...
Moze ciut, ale tylko tak odrobine,od czasu do czasu cos przeciagnę , a to niby za Warszawe tylko jade, gdzie szum morza w telefonie wirygodnosci mi nie przysparza, czy kolejne moje kieszonkowe w absolutnie niespodziewanych i zaskakujacych oklicznosciach sie dematerializuje, zachowujac zadziwiajaca zbierznosc z niemoznoscia domkniecia mojej szafy z motogadzetami... Ot takie drobne incydenta, ja troskliwy i opiekunczy mąż, w jakis sposób małżonce mojej kochanej wynagrodzić pragne...
Stad taki drobny, prosto z serca płynacy odruch... takie malenswo kudłate, czarniutkie takie, niewinnosci ikona , w domu sie pojawił...
Dwa lata juz ma, spac lubi, do miski pierwszy, pod marketem zblazowanego do cna zostawiac trzeba, gdzie jedynie na okreslone widoki ozywia gwałtownie, za mundurowymi warczy, gadac niechce, do pieszczot pierwszy- oto on "ARI" 
Zona moja przebakuje o jakis zaskakujacych podobienstwach... Chyba nigdy Jej nie zrozumiem :deadangel:

Offline r_wiedźma

  • TDM User
  • كوزتسالين
  • 180 km/h
  • ****
  • Wiadomości: 492
  • Jeżdżę sobie po torze...
Odp: Małe co nieco na wekend:)
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 22, 2007, 19:39:37 »
Hm... skoro macie takie dylematy ze swoimi drogimi połowami, to może zaproponujcie im wspólne wyjazdy? Przecież śmiganie niekoniecznie znaczy zaliczanie zlotów... Wiem, wiem, nie każdy musi to kochać....Ale jak się nie spróbuje to wiecie jak to jest. Ja jak wsiadłam w sierpniu  zeszłego roku na motor to pokochałam tą jazdę i stwierdziłam, że chcę też jeździć nie tylko jako plecaczek. Jeśli macie koleżanki jeżdżące moto jako plecaczki lub samodzielnie, niech pogadają z Waszymi połowami, bo nie ma to jak kobieta z kobietą [pogada]

Pozdrawiam serdecznie z Koszalina, gdzie wiosny na razie nie widać (podobno od soboty ma być).

Dorota: )))
Dorota  ---> Ta od innego sprzęta;)
Suzuki GZ125 (2008) --> Yamaha FZ6 S (2009) --> HONDA CyByRy 600F4 06 (2010)


NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ LATA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !:D

Offline Mirek

  • TDM User
  • Katowice
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 887
Odp: Małe co nieco na wekend:)
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 22, 2007, 20:30:14 »
Hej, ależ ja zawsze namawiam  Moj SKARB na wspólne wyjazdy, tylko Ona niebardzo to lubi,ale może kiedyś polubi,
mam nadzieje  :deadgrin:

Offline vacek

  • TDM User
  • Przeworsk, podkarpackie
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 636
  • 4TX '98. Piekna ta bestia.
Odp: Małe co nieco na wekend:)
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 22, 2007, 20:53:27 »
Mój Skarb bardzo lubi jeździć, jednak tydzień po kupnie wymarzonej TDM dowiedziałem się że zostanę tatusiem (po raz drugi), więc jazda z kobietą w ciąży odpada. :( Tak powiedział lekarz. Zwłaszcza że to dopiero 8 tydzień.
Ale na pewno jeszcze ze mną pojeździ. :)

Offline Marek_spectra

  • TDM User
  • Krosno
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 148
    • 1
Odp: Małe co nieco na wekend:)
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 22, 2007, 21:58:23 »
Kuzyn mojej Pani, kiedy ta była małą dziewczynka , przewiózł Ją raz jeden na swojej Jawie....Nigdy pózniej nie siadła na jakikolwiek dwukołowy pojazd z silnikem...

Offline Vivaldi

  • TDM User
  • Gdańsk. Czasem Świecie
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 3472
  • 3VD '91 > 4TX '99 > 5PS '06 + SHL M11 '64
    • Świecie :)
Odp: Małe co nieco na wekend:)
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 23, 2007, 00:09:09 »
Mój Skarb bardzo lubi jeździć, jednak tydzień po kupnie wymarzonej TDM dowiedziałem się że zostanę tatusiem (po raz drugi), więc jazda z kobietą w ciąży odpada. :( Tak powiedział lekarz. Zwłaszcza że to dopiero 8 tydzień.
Ale na pewno jeszcze ze mną pojeździ. :)

Hej Vacek,

Gratulacje  :deadbeer: I tu się pochwalę - mój Skarb z tego samego powodu nie może jeździć  :deadgrin:

Pozdro
Vivaldi,
TDM 5PS '06, SHL M11 '64


Turek

  • Gość
Odp: Małe co nieco na wekend:)
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 23, 2007, 13:58:26 »
Powitać:)

Cos mi tu Dor podszeptuje, ze w Świeciu są dwa TDM-y. Jeśli to prawda to może jakieś spotkanie z Koszalinem w liczbie "1" moto, "2" osoby, gdzieś w połowie drogi, np: Człuchów:):) Na forum widać silną grupę "POłUDNIE", wyjdźmy im na przeciw i skonstrułujmy grupe "PółNOC":):):):) ot tak sobie. oni maja góry, my morze!! W weekend ma być ładna pogoda. Tak dalej byc nie może, co wy na to?????

Z beerowym pozdrowieniem Turecki  :deadbeer:

Offline vacek

  • TDM User
  • Przeworsk, podkarpackie
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 636
  • 4TX '98. Piekna ta bestia.
Odp: Małe co nieco na wekend:)
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 23, 2007, 14:10:15 »
Dla Ciebie Vivaldi i Twojej Pani również gratulacje.

Widzę, że rodzina TDM-owców intensywnie się powiększa. Tylko się cieszyć.

Pozdrowienia

Offline Vivaldi

  • TDM User
  • Gdańsk. Czasem Świecie
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 3472
  • 3VD '91 > 4TX '99 > 5PS '06 + SHL M11 '64
    • Świecie :)
Odp: Małe co nieco na wekend:)
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 23, 2007, 20:52:09 »
Powitać:)

Cos mi tu Dor podszeptuje, ze w Świeciu są dwa TDM-y. Jeśli to prawda to może jakieś spotkanie z Koszalinem w liczbie "1" moto, "2" osoby, gdzieś w połowie drogi, np: Człuchów:):) Na forum widać silną grupę "POłUDNIE", wyjdźmy im na przeciw i skonstrułujmy grupe "PółNOC":):):):) ot tak sobie. oni maja góry, my morze!! W weekend ma być ładna pogoda. Tak dalej byc nie może, co wy na to?????

Z beerowym pozdrowieniem Turecki  :deadbeer:

Dobrze podszeptuje  :deadgrin: druga się zjawiła w zeszłym tygodniu i mam w to pewien wkład  :deadgrin: - kumpel nabył  :deadtop4:

Pomysł mi się podoba  :deadbeer: ale ten weekend zdecydowanie odpada :deadsad: No i niech się trochę ociepli - muszę uważać żeby nie przemarznąć i nie zarazić choróbskiem mojego Skarbu - w ciąży nie można brać nawet aspiryny :deadsad:

Pozdro
Vivaldi,
TDM 5PS '06, SHL M11 '64


Offline Vivaldi

  • TDM User
  • Gdańsk. Czasem Świecie
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 3472
  • 3VD '91 > 4TX '99 > 5PS '06 + SHL M11 '64
    • Świecie :)
Odp: Małe co nieco na wekend:)
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 23, 2007, 20:53:44 »
Dla Ciebie Vivaldi i Twojej Pani również gratulacje.

Widzę, że rodzina TDM-owców intensywnie się powiększa. Tylko się cieszyć.

Pozdrowienia

Dzięki serdeczne  :deadtop4: Rośnie nowy TDMowiec  :deadbeer:
Vivaldi,
TDM 5PS '06, SHL M11 '64


Offline vacek

  • TDM User
  • Przeworsk, podkarpackie
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 636
  • 4TX '98. Piekna ta bestia.
Odp: Małe co nieco na wekend:)
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 23, 2007, 22:58:20 »
W moim przypadku to już drugi TDM-owiec (a raczej TDM-owczyni bo podobno córa będzie). Mam już synka (prawie 7 lat). Uwielbia motocykle i to mnie cieszy. TDm też przypadła mu do gustu.

Nie wiem jeszcze do końca jak to jest z wożeniem dzieci na motocyklach. Chodzi mi o dzieci powyżej 7 lat. Jakbyście coś wiedzieli to piszcie śmiało. Będę wdzięczny.

Pozdrawiam.

Offline Vivaldi

  • TDM User
  • Gdańsk. Czasem Świecie
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 3472
  • 3VD '91 > 4TX '99 > 5PS '06 + SHL M11 '64
    • Świecie :)
Odp: Małe co nieco na wekend:)
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 24, 2007, 00:30:31 »
Też jestem ciekaw ale w sumie sam bym się bał zabrać kilkulatka na TDMę.. Chodziaż pamiętam że jak byłem w wieku przedszkolnym to jeździłem z ojcem na wuesce - czasem siedząc na zbiorniku a na drogach twardych normalnie na miescu pasażera. No ale tatowa wueska, nawet 4biegowa, miała nieco słabsze przyspieszenia i hample i nieco trudniej było pasażera zgubić  :deadgrin:

Pozdro
Vivaldi,
TDM 5PS '06, SHL M11 '64