Autor Wątek: Witam czy ktoś leci na krym lipiec albo sierpień  (Przeczytany 6539 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jacekplacek

  • TDM User
  • Dąbrowa Górnicza
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 12
Witam czy ktoś leci na krym lipiec albo sierpień
« dnia: Czerwiec 16, 2009, 20:53:46 »
Pozdrawiam. Szukam osoby lub ekipy która leci na krym w lipcu albo sierpniu. Niestety w tym roku zmienily mi się plany wakacyjne mialem
jechać przez krym do soczi w Rosji ale kolega zrezygnowal. A na krym napalony jestem już od 2 lat. Ze swojej strony dodam ze bylem
na krymie 3 lata temu, znam drogi i warunki, ukraińskiego nie znam ale rosyjski znam bardzo dobrze 5 lat pracy na syberii przy przerobie
nafty więc moge się przydać.

Offline michael

  • TDM User
  • Łódź
  • 60 km/h
  • **
  • Wiadomości: 72
  • był 4TX '01...
Odp: Witam czy ktoś leci na krym lipiec albo sierpień
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 17, 2009, 12:54:12 »
Hello :deadbeer:
właśnie Krym mi chodzi po głowie od pewnego czasu.
Nigdy na dalszym motocyklowym wojażu nie byłem, więc czy mógłbyś mniej więcej opisać jak miałoby to wyglądać organizacyjnie? Czy spimy w namiotach, czy po motelach.. słyszałem, że w tamtych okolicach można mieszkanko w bloku od prywatnych ludzi wynajmować za niedużą kase... Ile czasu wstepnie planujemy na ten trip?
Ja mogę wyjechać najwcześniej coś kole 5lipca, na 2-3tyg.
Pozdro,
Michael
gg 1068836

Offline jacekplacek

  • TDM User
  • Dąbrowa Górnicza
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Witam czy ktoś leci na krym lipiec albo sierpień
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 17, 2009, 21:05:27 »
witam michael  :deadbeer: termin o którym piszesz tzn.okolo 5 lipca jest dla mnie optymalny wyjazd planuje na 2 tygodnie bo tyle mam urlopu
co do noclegów to prywatne kwatery ale również namiot, droga prowadzi czasami zaraz obok morza tylko zsiąść z moto rozbić namiot browar i
kąpiel.są  pola namiotowe ale wielu ludzi nocuje również na dziko jesli się da. Co do kwater przy wjazdach do miast miasteczek, wsi zawsze ktoś
stoi są różne ceny ale zawsze coś się znajdzie. Co do samej trasy na  to zawsze można się dogadać co kto chce zobaczyć ja znam bardziej tylko wschodnią część krymu tam zatrzymalem się w drodze do rosji. warto jechać nie drogie a dobre piwo piękne widoki cieplejsze morze, trochę wschodniej egzotyki.  Jeśli jesteś zainteresowany wyślij maila z numerem tel. oddzwonie

Offline Medyk

  • TDM User
  • krak-kat-so
  • 60 km/h
  • **
  • Wiadomości: 87
  • TDM 900 `11 10kkm, czarny typ..
Odp: Witam czy ktoś leci na krym lipiec albo sierpień
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 04, 2009, 21:41:02 »
pojechalicie?

Offline michael

  • TDM User
  • Łódź
  • 60 km/h
  • **
  • Wiadomości: 72
  • był 4TX '01...
Odp: Witam czy ktoś leci na krym lipiec albo sierpień
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 05, 2009, 11:24:03 »
ja niet :deadsad:
gg 1068836