Autor Wątek: [S] Stelaż pod kufry do 4TX  (Przeczytany 5188 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lasooch

  • TDM User
  • Pruszków
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 120
[S] Stelaż pod kufry do 4TX
« dnia: Lipiec 08, 2013, 22:14:30 »
Mam na sprzedaż komplet ze zdjęć. Składa się ze stelaża pod kufry boczne, stelaża pod kufer centralny oraz płyty givi monokey.

Stelaże pod kufry boczne z tego co wiem pasują do oryginalnych kufrów "yamaha", które to chyba są produktem firmy hepco&becker. A to duży plus bo kufry hepco&becker można kupić bardzo tanio, a jakościowo jest to pierwsza liga.

Stelaż pod kufer centralny to uniwersalny bagażnik, na którym można mocować zarówno rolkę z bagażem, jak i kufer. Posiada wywiercone otwory o rozstawie givi monokey, więc kufry givi można mocować bezpośrednio na bagażniku. Po zastosowaniu dodatkowej płyty można z powodzeniem założyć kufry innego producenta.

Obecnie na stelażu centralnym jest zamontowana duża aluminiowa płyta givi monokey, razem z grzybkami , zatrzaskiem do kufra i gumkami tłumiącymi drgania. Tak jak pisałem wyżej, grzybki i zatrzask można przykręcić bezpośrednio do bagażnika, ale wydaje mi się, że płyta stanowi lepsze podparcie dla dużego kufra.

W komplecie są wszystkie niezbędne mocowania, dystanse, śruby i nakrętki, aby stelaże przykręcić do TDM850 4TX. Stelaż jest prosty, nie posiada żadnych uszkodzeń, nie był spawany czy naprawiany w żaden sposób, nie ma żadnych wad ukrytych.

Za komplet (stelaże pod kufry boczne, stelaż pod kufer centralny i płyta) proponuję 430zł. Zapraszam po odbiór osobisty do Pruszkowa, mogę też wysłać pocztą lub kurierem :)














SPRZEDANE
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2013, 18:35:10 wysłana przez lasooch »
Triumph Tiger 1050 << bikepics