Autor Wątek: Wielka Wyprz czyli garage cleaning :)  (Przeczytany 2914 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kudlaty

  • TDM User
  • Międzyborów
  • 180 km/h
  • ****
  • Wiadomości: 263
Wielka Wyprz czyli garage cleaning :)
« dnia: Wrzesień 23, 2013, 15:45:42 »
Kochani,.. robie porządki w garażu, i mam parę rzeczy do spieniężenia,.. jak zapewne tdm już nie posiadam to i graty do tego modelu też mi są już nie potrzebne,..
I tak do 900 pozbędę się :
(oferta skierowana do osób które mają ochotę coś pozmieniać w kolorach motocykla a nie do końca widzi im się ruszanie orginalnego malowani :)  ).

1. Obydwa płuca ( do malowania ), cały ogon , błotnik  - cena  za komplet 300 PLN
2. Czacha ( w sumie stan przyawioty ) z orginalną szybką  - 300PLN
3. Zbiornik paliwa ( stan zajebisty, szkoda go malować ) - 450
4. korektor wydechowy (trochę powgniatany, ale myślę że czarodziej Siet mógł by z niego zrobić cacuszko ) -120 PLN
5. golenie przedniego zawieszenia proste i w dobrym stanie - po 200pln
6. dwa kominy prawy i lewy, orginalne ( niestety nawiercone ) stan bardzo dobry . Lewy prawdo podobnie do modeli do 2007,.. prawy do młodszych . ( jest różnica w długości ten drugi jest dłuższy o jakieś trzy centymetry i ma trochę inne osłonki ) - po 250 pln
7. tylny wachacz -  200pln
8. Reflektor angielski w bardzo dobrym stanie i cały ( można go rozkleić i przełożyć lustra z europejczyka ) -200pln
9. ten cały plastik na wachacz - qrwa nie wiem ile.
 a teraz oferta różna dla dłubaków i pasjonatów.

1. Piaskarka kabinowa ( wchodzi felga od moto ) - 450pln
2. Honda CX500 80` z papierem jak by ktoś miał ochotę przez zimę sobie caferacera zmotać. - 2000 pln
3. Kawasaki ZX-6R 98`do rejestracji - 4500 pln
4. Fabryczne radio do toyoty LAND CRUISER`a  nowe ( w sumie bardzo fajna opcja do zamontowania sobie na yachcie lub w przyczepie campingowej- 600pln

No to z takich ważniejszych rzeczy to tyle,.. jak coś jeszcze wykopię to dopiszę,.. dzwonić ,.. pytać ,.. nie żałować,....
664-388-084
Pozdrawiam
Kudłaty