Autor Wątek: Chorwacja, wrzesień, jacyś chętni?  (Przeczytany 7153 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kirek

  • Gość
Chorwacja, wrzesień, jacyś chętni?
« dnia: Lipiec 30, 2009, 23:12:36 »
Witam wszystkich!
Nigdy nie pisałem na forum, ale czytam od czasu do czasu.
TDM-ą śmigam od ponad roku – BAJKA!!  :laugh:
Szukam chętnych na wyjazd wrześniowy (od 31sierpnia, dwa lub trzy tygodnie). Najchętniej Chorwacja ale możemy podyskutować nad innym południowym celem.
Śmigam zawsze ze śpiącą żonką na plecach, dwa razy zwiedzaliśmy Grecje z czego raz TDM-ą. Preferujemy własny namiocik i dzikie plaże, hotele i kurorty omijamy sporym łukiem. Jazda bardzo spokojna, tempo wakacyjne!
W tym roku niestety mamy problem z ekipą, wszyscy znajomi się wykruszyli  :deadeek:
Jeśli ktoś z Was rusza w tym terminie, dajcie znać może uda się ruszyć razem!

Offline rephlex

  • Przyjaciele
  • Wejherowo
  • 180 km/h
  • ****
  • Wiadomości: 283
Odp: Chorwacja, wrzesień, jacyś chętni?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 31, 2009, 18:03:11 »
Hej!
Napisz może najpierw coś o sobie, skąd jesteś itp... To zdecydowanie pomoże potencjalnym chętnym na wspólny wyjazd. Czołem!

kirek

  • Gość
Odp: Chorwacja, wrzesień, jacyś chętni?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 31, 2009, 21:44:20 »
Jestem z wawy, mom prawie 3dychy na karku :deadeek:, na moto jeżdżę od 4 lat i nie mogę przestać  :deadbandit:
Pierwsze moto to VT500 i na nim zaliczona raz Grecja, teraz jak pisałem TDM850 i na nim też zaliczona Grecja (Olimp, Kreta + Rodos). Co tu więcej pisać? Gdyby ktoś był wstępnie zainteresowany trzeba się spotkać i przy piwku obgadać szczegóły. Wiem że na wyjazdach cięszko jest pogodzić wszystkich zachcianki, jedni chcą łoić piwo, inni zwiedzać ruiny a jeszcze inni smażyć się na plaży. Zawsze można rozdzielić się i nie uzależniać od innych. Wiem że nie znacie nas osobiście i stąd mogą być pewne obawy. Zainteresowanych odsyłam do galerii z poprzedniego wyjazdu: http://picasaweb.google.com/fafairafa/GRECJA2008#


Offline Mycha

  • TDM User
  • Piaseczno
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 686
  • Niedzielny kierowca
Odp: Chorwacja, wrzesień, jacyś chętni?
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 01, 2009, 11:50:44 »
Fantastyczna foto-relacja  :deadbeer:, świetne zdjęcia, widoki przecudne, zajefajna podróż  :deadtop4:.
A ile to było w liczbach, ilość kilimetrów, koszty za głowę itp?
Oponki w TDM wytrzymały trudy podróży? :) Bo w czopku na pewno..
I z jaką prędkością średnio się poruszaliście, na typowych szosach i autostradzie. Bardzom ciekaw :).
« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2009, 11:55:30 wysłana przez Mycha_1975 »
with great power comes great responsibility

kirek

  • Gość
Odp: Chorwacja, wrzesień, jacyś chętni?
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 02, 2009, 01:08:41 »
Wyszło około 6tys.km jeśli dobrze pamiętam, na łba wyszło po około 3tysie (ale euro było bardzo tanie!). Koszty można by jeszcze obciąć gdyby nie podróżować po wyspach. Jeśli kogoś interesuje Grecja polecam jak najwięcej kontaktu z tubylcami, wspaniali otwarci ludzie. Warto też kimnąć na plaży pod gołym niebem, my preferowaliśmy takie obozowanie :). W temacie Grecji chętnie służę pomocą.
Oponki po wyjeździe były do wymiany, ale miały już sporo latek. Co do prędkości to na autostradach i szybszych drogach max 110 (nie mieliśmy porządnych ciuchów), na krętych pięknych drogach totalny spokój, zero ciuchów, prawie nudyści :), staraliśmy się nie przekraczać 100

kirek

  • Gość
Odp: Chorwacja, wrzesień, jacyś chętni?
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 10, 2009, 22:18:37 »
Z wielką radością informuje że ruszamy razem z rephlex-em  :deadbandit:
Jeszcze jacyś chętni  :deadlol:
Dodatkowo jedzie puszka, tyle że ponad 250-cio konna więc raczej z tyłu nie zostanie  :deadeek:

Offline rephlex

  • Przyjaciele
  • Wejherowo
  • 180 km/h
  • ****
  • Wiadomości: 283
Odp: Chorwacja, wrzesień, jacyś chętni?
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 11, 2009, 12:50:52 »
Potwierdzam.
Karol i Justyna to przemili ludzie, więc pakujcie kufry, ewentualne dzieci poślijcie na kolonie i w drogę  :deadbandit: