Autor Wątek: MotoGP Brno 2009  (Przeczytany 13594 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ikkyo

  • TDM User
  • Piła
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 1936
  • Polewajmy się szampanem
MotoGP Brno 2009
« dnia: Luty 05, 2009, 18:48:22 »
Tak się dość poważnie napaliłem  http://www.brnograndprix.com/  .Ktoś był??? Jakieś rady??? Planuję być 3 dni.Czy jest mozliwość rozbicia namiotów na miejscu,jak z jedzeniem.Moze ktoś się przyłączy.Jadę z Piły w ok. 4 maszynki.Aha Bilety tutaj:  http://www.grandysduo.com.pl/bilety.html
I ch..... ,że text nie mój:
 Bliscy mogą to akceptować lub nie.Ale nigdy nie zapominaj ceny, jaką płacą. Szanuj to, że Twoja żona, mimo, że cały czas przypomina Ci o ojcostwie, trwa i cieszy się Twoją radością.

Offline felix

  • TDM User
  • Kraków
  • 180 km/h
  • ****
  • Wiadomości: 258
Odp: MotoGP Brno 2009
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 05, 2009, 19:14:56 »
ja jade na 100 %
bylem 2 razy i ............pojade co roku....!!!!  VALE 46 !!!      VALE 46 !!! :headbang:

Offline ikkyo

  • TDM User
  • Piła
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 1936
  • Polewajmy się szampanem
Odp: MotoGP Brno 2009
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 05, 2009, 19:27:42 »
A może wiesz jak wygląda sprawa rozbicia namiotów?? Na żużlowym GP w Pradze zaraz obok stadionu było boisko zamieniane na miasteczko namiotowe-za jakieś niewielkie pieniądze można było rozbić namiot i biwakować.
I ch..... ,że text nie mój:
 Bliscy mogą to akceptować lub nie.Ale nigdy nie zapominaj ceny, jaką płacą. Szanuj to, że Twoja żona, mimo, że cały czas przypomina Ci o ojcostwie, trwa i cieszy się Twoją radością.

Offline Jumbojack

  • TDM User
  • Czarnków
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 24
    • moje drugie hobby
Odp: MotoGP Brno 2009
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 05, 2009, 20:39:47 »
W moim przypadku trudno z takim wyprzedzeniem coś zadeklarować, ale jeśli nic nie wyskoczy to pojadę. Chciałbym wyjechać w czwartek lub piątek, a wracać w poniedziałek. Co się tyczy spania i wyżywienia to mi wiele do szczęścia nie potrzeba - jakiekolwiek pole namiotowe i sklep spożywczy.

Offline felix

  • TDM User
  • Kraków
  • 180 km/h
  • ****
  • Wiadomości: 258
Odp: MotoGP Brno 2009
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 05, 2009, 20:57:32 »
szczegoly napisze jutro...........

Offline filemontek

  • TDM User
  • KROSNO
  • 60 km/h
  • **
  • Wiadomości: 59
Odp: MotoGP Brno 2009
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 06, 2009, 20:28:06 »
W ubiegłym roku wracając z Alp zaczepiłem o MOTO GP BRNO warto pojechać.Wyścig to ,,niezła jazda" szczególnie pierwsze okrążenie kat.
MOTO GP.Huk jest tak potężny że ziemia drży,lecz największe wrażenie na mnie zrobiło życie na kempingu.To co tam się dzieje to tylko trzeba zobaczyć bo opisanie tego jest niemożliwe.O spaniu trzeba zapomnieć,ciągła muzyka wycie silników szczególnie tych przygotowanych
głównie przez Niemców na specjalnych statywach które służą do robienia huku,jak również w nocy do świecenia tak są nagrzane, no i te
dziesiątki tysięcy motorów na parkingach hektolitry lanego piwa tańce na stołach i ogólna dżuma.
Postaram się w galerii zamieścić kilka fotek.

Offline felix

  • TDM User
  • Kraków
  • 180 km/h
  • ****
  • Wiadomości: 258
Odp: MotoGP Brno 2009
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 06, 2009, 20:53:53 »
nie ma problemu z noclegami.........s a dwa duze campingi (najlepszy to "start") ......w wiosce obok jest duzo miejsca u prywatnych ludzi.....(sa tam prysznice i wc).kwater prywatnych taez jest duzo.
wszystko zaczyna sie w czwartek a konczy w niedziele ok 15...
sobota to kwalifikacje (walka o pole position)
generalnie codziennie jest ruch na torze od 9 do 16
jest pelno fast foodow i barow.......w wiosce sa tez 2 sklepy..........
ja chyba pojade w sobote wczesnie rano.......
zdjecia sa w galerii..........
ps. jest pelno policji.......i patroli ...........trzeba uwazac :deadlol: :deadlol:

Offline ikkyo

  • TDM User
  • Piła
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 1936
  • Polewajmy się szampanem
Odp: MotoGP Brno 2009
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 07, 2009, 14:00:10 »
THX!! Ja zamierzam wyjechać w piątek,ale jeszcze nie zdecydowałem na 100%.Jak mi się wyjaśni to napiszę.
I ch..... ,że text nie mój:
 Bliscy mogą to akceptować lub nie.Ale nigdy nie zapominaj ceny, jaką płacą. Szanuj to, że Twoja żona, mimo, że cały czas przypomina Ci o ojcostwie, trwa i cieszy się Twoją radością.

Offline rephlex

  • Przyjaciele
  • Wejherowo
  • 180 km/h
  • ****
  • Wiadomości: 283
Odp: MotoGP Brno 2009
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 07, 2009, 17:36:24 »
Felix, napisz jeszcze które bilety warto zakupić tj. czy jest sens wykosztować się na te Grandstands czyli ok. 130 euro, czy lepiej wybrać standing area. W tym roku na bank jadę na moto GP, choć na który tor jeszcze się waham (najbardziej to ciągnie na Mugello   :deadgrin:).

Offline felix

  • TDM User
  • Kraków
  • 180 km/h
  • ****
  • Wiadomości: 258
Odp: MotoGP Brno 2009
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 09, 2009, 09:56:29 »
no wiec tak.........trybuny ziemne te najtansze chyba g e sa ok !ale drozsze C sa duzo fajniejsze bo :sa zakrety ! (wewnetrzne) ,jest duzo fajnych sklepikow z .......wszystkim co dotyczy motogp,mozna chodzic prawie po calym torze (po tych tanszych trybunach tez........
mozna usiasc z fanclubem rosiego..... :deadtop4:,jest lepsze zaplecze gastronomiczne itd.

Offline kerad85

  • TDM User
  • Syców, Wrocław, Warszawa
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 179
  • Yamaha TDM 850 4TX '96
Odp: MotoGP Brno 2009
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 11, 2009, 23:49:02 »
To teraz i ja się napaliłem, impreza się wydaje nieziemska. Jak będzie czas i pieniądze to się piszę. Ale jak zawsze czas pokaże.
"... kiedy czuję pęd powietrza i w kolejny zakręt składam się to coś przenika mnie ..."

Offline mate

  • TDM User
  • Wrocław
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: MotoGP Brno 2009
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 17, 2009, 14:14:56 »
Witam kolegów,

Ja równiez się napaliłem, rozmawiałem z kumplem i jeszcze pozostaje nam nasze panie przekonać i będziemy. Mało tego, pojedziemy nawet bez nich;)

Offline bb

  • Administrator
  • Warszawa
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 1163
    • TDM ZONE
Odp: MotoGP Brno 2009
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 03, 2009, 22:38:22 »
Dla fanek i fanów Moto GP - archiwum wyścigów z tego sezonu i poprzednich - 2006, 2007, 2008
Super sprawa, można sobie spokojnie pooglądać. Dobry materiał żeby dokładnie zobaczyć i zrozumieć dlaczego w danej sytuacji moto zachowało się tak a nie inaczej i zawodnik zaliczył glebę (bo na przykład puścił gaz przy przejściu z pochylenia z lewej na prawą albo odwrotnie) Mam nadzieję że w tym roku zorganizujemy treningi doskonalenia jazdy z pro-motorem, zupełnie inaczej się ogląda Moto GP zwłaszcza po wykładzie Marka

pzdr
bb
There's no such thing as a good time for bad luck

----------------------
nic...

Sadek

  • Gość
Odp: MotoGP Brno 2009
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 01, 2009, 21:35:35 »
Witam wszystkich,
wyglada na to, ze szykuje sie niezla wyprawa. Czasu sporo, ale mozna by skrzyknac sie wczesniej na maly biforek ;). Dobra okazja jest juz w kwietniu podczas poswiecenia motocykli na Jasnej Gorze (19.04).
Sadek

Offline ikkyo

  • TDM User
  • Piła
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 1936
  • Polewajmy się szampanem
Odp: MotoGP Brno 2009
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 11, 2009, 11:49:25 »
No i jak ?? Ktoś oprócz mnie się wbija?? Jadę we czwartek-nocleg pod Karpaczem,w piątek lecę do Brna.Powrót tak samo na 2 raty niedziela i poniedziałek.Jak coś-dzwonić 792 131 147
I ch..... ,że text nie mój:
 Bliscy mogą to akceptować lub nie.Ale nigdy nie zapominaj ceny, jaką płacą. Szanuj to, że Twoja żona, mimo, że cały czas przypomina Ci o ojcostwie, trwa i cieszy się Twoją radością.