Autor Wątek: [K] Uszczelniacz wałka zdawczego 4TX - PILNE!!  (Przeczytany 7243 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kondzior

  • TDM User
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 7
[K] Uszczelniacz wałka zdawczego 4TX - PILNE!!
« dnia: Lipiec 23, 2013, 18:52:06 »
jak w temacie, może komuś zbywa, albo wie gdzie dostać od ręki. Potrzebuję do piątku, bo mam wyjazd. HELP

Offline MatiZ

  • TDM User
  • Rzeszów
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 530
  • Crf 1000 advenczer i jeszcze szport
Odp: [K] Uszczelniacz wałka zdawczego 4TX - PILNE!!
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 24, 2013, 00:19:13 »
hej
najlepiej pytnij w saloone Yamahy, nie polecam aftermarketowych o ile sa wogule dostepne bo puszczaja
pozdro

Offline Dewiator2

  • TDM User
  • Myszków
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 632
Odp: [K] Uszczelniacz wałka zdawczego 4TX - PILNE!!
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 24, 2013, 11:10:10 »
Uderz do tutejszego szamana Sietmen'a lub www.motofaza.pl
« Ostatnia zmiana: Lipiec 24, 2013, 11:12:16 wysłana przez dewiator2 »

Offline LukaSS

  • TDM User
  • Biała Podl./Warszawa
  • 60 km/h
  • **
  • Wiadomości: 70
  • Yamaha XTZ 750 Super Tenere
Odp: [K] Uszczelniacz wałka zdawczego 4TX - PILNE!!
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 01, 2013, 16:58:52 »
jak w temacie, może komuś zbywa, albo wie gdzie dostać od ręki. Potrzebuję do piątku, bo mam wyjazd. HELP

Uwaga! Ten łach cmentarny zamówił uszczelniacz u mnie w sklepie xtzparts.com we wtorek. Przesyłka miała być u niego w Lublinie do piątku. Kurier (K-EX) odebrał go ode mnie we środę rano (akcja z dnia na dzień). W poniedziałek dostaję sms, że człowiek odmówił przyjęcia paczki. 20 zł w plecy - niby nie majątek ale chodzi o zasadę. Dno.
--== XtzParts.com - części do Yamahy XTZ 660, XTZ 750, TDM 850, TRX 850 i TDM 900 ==--

Offline LukaSS

  • TDM User
  • Biała Podl./Warszawa
  • 60 km/h
  • **
  • Wiadomości: 70
  • Yamaha XTZ 750 Super Tenere
Odp: [K] Uszczelniacz wałka zdawczego 4TX - PILNE!!
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 01, 2013, 17:01:53 »
hej
najlepiej pytnij w saloone Yamahy, nie polecam aftermarketowych o ile sa wogule dostepne bo puszczaja
pozdro

A dlaczego wypowiadzasz się jeśłi nie wiesz nawet czy można kupić zamiennik? Jak się nie potrafi zamiennika wsadzić to cieknie. Ba! Można i panewkę zatrzeć!
--== XtzParts.com - części do Yamahy XTZ 660, XTZ 750, TDM 850, TRX 850 i TDM 900 ==--

Offline Grzeci

  • TDM User
  • WROCŁAW
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 2424
  • Jeśli włosy są ładne to nie musi być ich qrwa dużo
Odp: [K] Uszczelniacz wałka zdawczego 4TX - PILNE!!
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 01, 2013, 17:14:30 »
Dziewczyny... Nie drapać się..... 
*****  ***

Offline MatiZ

  • TDM User
  • Rzeszów
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 530
  • Crf 1000 advenczer i jeszcze szport
Odp: [K] Uszczelniacz wałka zdawczego 4TX - PILNE!!
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 05, 2013, 22:15:39 »
wiem ze sa simmeringi  tych wymiarach sa dostepne za pare gr ale z doswiadczenia wiem ze puszczaja - zakladalem juz kilka razy zawsze konczylo sie na ori yamahy Lukasssku,a o zakladaniu to moze poucz kogos mlodszego moze poslucha... koniec wywodu :deaddrop:

Offline kondzior

  • TDM User
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: [K] Uszczelniacz wałka zdawczego 4TX - PILNE!!
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 10, 2013, 10:57:55 »
jak w temacie, może komuś zbywa, albo wie gdzie dostać od ręki. Potrzebuję do piątku, bo mam wyjazd. HELP

Uwaga! Ten łach cmentarny zamówił uszczelniacz u mnie w sklepie xtzparts.com we wtorek. Przesyłka miała być u niego w Lublinie do piątku. Kurier (K-EX) odebrał go ode mnie we środę rano (akcja z dnia na dzień). W poniedziałek dostaję sms, że człowiek odmówił przyjęcia paczki. 20 zł w plecy - niby nie majątek ale chodzi o zasadę. Dno.

Słuchaj ja wiem że w necie to każdy jest kozak, w realu to już nie koniecznie - normalka, nie rusza mnie to, więc daruj sobie obelgi, bo tylko durnia z siebie robisz. Gimbaza na kwejku już się lepiej zachowuje, niż ty reklamujesz ten sklep obelgami w stronę klientów.. 
Napisałem, że zależy mi na wysyłce najpóźniej w środę, żeby mieć na drugi dzień, bo w piątek miałem wyjazd. Ty absolutnie nigdzie nie napisałeś, że przesyłka będzie "do piątku". Nie wiem kiedy wyszła, bo nie widziałem przesyłki. Załóżmy, że mówisz prawdę, no więc na litość boską, który kurier jedzie 2 dni z warszawy do lublina? Może przeżuć się na pocztę polską, a nie masz pretensje do ludzi, że nie siedzą z 20zł w zębach i czekają na paczkę od ciebie?!
Kurier dzwonił do mnie w piątek ok południa, gdy już mnie nawet w Polsce nie było.. Gdybym był w domu, to pewnie bym odebrał. Proste?
A co do zasad, to jak masz coś do mnie (czyt. KLIENTA) to może najpierw wypadałoby napisać i spróbować wyjaśnić na priv, a nie publicznie gnój roztrząsać tym bardziej, że nie do końca masz rację. Zamiast się dowiedzieć co było powodem odmowy wyzywasz mnie w internetach o jakieś 20 zł. Heh.
Może dopisz sobie tam do regulaminu w tym sklepie swoim, że jak ci się coś nie spodoba, to masz prawo zwyzywać klienta w dowolnym miejscu w internecie, bo myślę, że mało kto się takiego podejścia spodziewa.

A wszystkim pozostałym dziękuję za informację. Uszczelniacz już znalazłem.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2013, 11:08:09 wysłana przez kondzior »

Offline Grzeci

  • TDM User
  • WROCŁAW
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 2424
  • Jeśli włosy są ładne to nie musi być ich qrwa dużo
Odp: [K] Uszczelniacz wałka zdawczego 4TX - PILNE!!
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 11, 2013, 21:37:43 »
Ktoś to posprząta??
 
*****  ***