Autor Wątek: zakup tdm - poradnik kupującego... na co zwrócić uwagę przy kupnie motocykla etc  (Przeczytany 54871 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dembik

  • TDM User
  • sulechow-milton keynes
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 214
Odp: KUPNO TDM 850 Po 97r
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 11, 2007, 14:23:05 »


Przesłałem Ci opis trzech pokoleń TDM-ki z "Motocykla" 9/2005. Gdyby ktoś jeszcze miał ochotę to proszę o info. A może udałoby się wkleić to gdzieś na Forum?
[/quote]


wrzuc mi tez prosze ten opis  rafaldr4@wp.pl  dzieki i pozdro :deadbeer:
dużo jeżdże i lubię jeździć, ale jak jeżdżę po autostradach, to czasami zdarza się, że widze takich wariatów co zapierd...a, aż głowa puchnie....
ledwo co ich wyprzedzam 
gg 7918864

Offline sietmen75

  • MotoFazA
  • Moderator
  • Wrocław
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 4491
  • Statler & Waldorf
kupno tdm czyVD
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 13, 2007, 20:18:54 »
witam wszystkich!!!!! O0
szukam tdmki, od jakiegoś czasu...mam pytanko czy ktoś miał do czynienia z duzym importerem z Rzeszowa "Willinger Renata Szalacha" Podkarpacka 17
moze ktoś kupował sprzęta u nich, a moze nawet widział tą tdm:  http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M345913

czekam na opinie
pozdro z wrocka!!!
Roots Bloody Roots

Offline Andy

  • TDM User
  • Tarnów
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: kupno tdm czyVD
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 13, 2007, 21:37:42 »
witam wszystkich!!!!! O0
szukam tdmki, od jakiegoś czasu...mam pytanko czy ktoś miał do czynienia z duzym importerem z Rzeszowa "Willinger Renata Szalacha" Podkarpacka 17
moze ktoś kupował sprzęta u nich, a moze nawet widział tą tdm:  http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M345913

czekam na opinie
pozdro z wrocka!!!

Witam, oglądałem tą maszynkę kilkakrotnie ale powierzchownie. Wrażenie pozytywne, niezniszczona całkiem do rzeczy. Ma lekko wgnieciony lewy tłumik. Gdybyś się decydował daj znać to jeszcze lepiej się jej przyglądnę. Ogólnie wszystkie motocykle które tam stoją trzymają się kupy i są ze Szwajcarii, co dla mnie jest dodatkowym +. Na allegro była również taka czerwona z Rzeszowa ze stelażem pod Hepco. Również od nich i również przyzwoita. Poszukaj. Powodzenia, pozdrawiam
Andy TRX '00

Offline sietmen75

  • MotoFazA
  • Moderator
  • Wrocław
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 4491
  • Statler & Waldorf
Odp: kupno tdm czyVD
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 14, 2007, 09:01:55 »
stary z nieba :deadangel: mi zjechałeś...jeśli to nie problem to obejrzyj ją dokładnie tak jak sobie byś kupować miał, jeśli to możliwe to zależy mi na czasie bo wstępnie jestem z gościem ustawiony na niedziele. To jednak z wrocka 430 km. I szkoda by było na darmo jechać tym bardziej ze cena za nią nie jest niska

qrde ale sie ciesze ze odwiedziłem to forum, mam nadzieje ze za kilka dni bede zadowolonym posiadaczem TDM'ki
masz u mnie  :deadbeer:         


pozdro i czekam na wieści O0
Roots Bloody Roots

Offline vacek

  • TDM User
  • Przeworsk, podkarpackie
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 636
  • 4TX '98. Piekna ta bestia.
Odp: kupno tdm czyVD
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 14, 2007, 19:02:44 »
Witam.

Też oglądałem kilka razy. Stały tam dwie. Ta starsza nic ciekawego ale ta 95 r. nawet ok. Tylko cena jak na ten rocznik nieco za wysoka. Jest jeszcze jedna w komisie na ul. Paderewskiego(na przeciwko salonu Forda skręcasz w drogę, a potem zaraz w prawo w ślepą uliczkę i dojeżdzasz do komisu po lewej stronie). Niby z 94 r. ale malowanie silnika i ramy świadczy o roczniku sprzed 93. Ładnie pracuje, kosztuje 6900 ale udalo mi sie zbic na 6500. Kupilem młodszą w miedzyczasie wiec tamta pewnie jeszcze stoi :). Obejżyj
Pozdrawiam

Offline vacek

  • TDM User
  • Przeworsk, podkarpackie
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 636
  • 4TX '98. Piekna ta bestia.
Odp: kupno tdm czyVD
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 14, 2007, 19:07:41 »
Jest jeszcze ta czerwona  z kuframi. Jest to prywatne ogłoszenie wiec moze warto. No i zarejestrowana w Polsce.
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M370036

Offline Andy

  • TDM User
  • Tarnów
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: kupno tdm czyVD
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 14, 2007, 21:08:33 »
Jest jeszcze ta czerwona  z kuframi. Jest to prywatne ogłoszenie wiec moze warto. No i zarejestrowana w Polsce.
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M370036

No to jest właśnie ta o której pisałem, tylko tu też rocznik z lakierowaniem się nie zgadza. Ale była również kupiona u Willingera. Tak czy siak jutro będę w Rzeszowie i obejrzę tą bordową. Mój nr 691 542 504 - zadzwoń to opowiem o wrażeniach. A co do ceny to pewnie coś stargujesz ale 8500 za '95 w ładnym stanie to przyzwoita cena jak dla mnie. Ahhh i pomyśleć, że 4 lata temu dałem za swoją '93 11000 + rejestracja... :deadeek:
Andy TRX '00

Offline Andy

  • TDM User
  • Tarnów
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: kupno tdm czyVD
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 14, 2007, 21:41:52 »
Kolego zerknij jeszcze na to http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M376861 bo wydaje mi się całkiem całkiem. Dla mnie bomba  :deadtop4:
Andy TRX '00

Offline sietmen75

  • MotoFazA
  • Moderator
  • Wrocław
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 4491
  • Statler & Waldorf
Odp: kupno tdm czyVD
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 15, 2007, 18:17:26 »
dzieki za pomoc i zainteresowanie :deadtop4:
ta czerwona jest sprzedana juz dawno temu....co do ogłoszeń i aukcji to mam wszystko obcykane
pojawił sie kolejny problem....przejech ałem sie 4TX, fajniej pracuje i jakby lepszy spód... ???) niż w 3VD, no i wygląd jednak bardziej mi do gustu przemawia...czy przestawienie wykorbień faktycznie wpłyneło na inną (lepszą) prace silnika???
ech kupowanie motocykla.... :deadlol:


Ps. Andy, zadzwonie jutro

pozdro 4all
Roots Bloody Roots

Offline vacek

  • TDM User
  • Przeworsk, podkarpackie
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 636
  • 4TX '98. Piekna ta bestia.
Odp: kupno tdm czyVD
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 16, 2007, 18:13:28 »
też szukałem 3VD, a kupiłem 4TX. Ma lepszą pracę silnika i dźwięk też bardziej mi się podoba.

Offline Andy

  • TDM User
  • Tarnów
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: kupno tdm czyVD
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 16, 2007, 19:41:29 »
też szukałem 3VD, a kupiłem 4TX. Ma lepszą pracę silnika i dźwięk też bardziej mi się podoba.
Wszystko się zgadza ale pamiętajcie że na początku była 3vd i szacun się należy  :deadmad: jasneee?
Andy TRX '00

Offline maniek

  • Naczelny Degustator Kraju
  • TDM User
  • Tychy
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 1454
Odp: kupno tdm czyVD
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 17, 2007, 10:38:41 »

Wszystko się zgadza ale pamiętajcie że na początku była 3vd i szacun się należy  :deadmad: jasneee?


Hehehehe Jasne, że JASNE :deadtop4:
Tylko takie pijemy :deadbeer:
Żyję

Offline Vivaldi

  • TDM User
  • Gdańsk. Czasem Świecie
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 3473
  • 3VD '91 > 4TX '99 > 5PS '06 + SHL M11 '64
    • Świecie :)
Odp: kupno tdm czyVD
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 17, 2007, 18:33:45 »
też szukałem 3VD, a kupiłem 4TX. Ma lepszą pracę silnika i dźwięk też bardziej mi się podoba.
Wszystko się zgadza ale pamiętajcie że na początku była 3vd i szacun się należy  :deadmad: jasneee?


Mało że szacun to moja 3VD ma fajniejszy dźwięk niż standardowa 4TX - wydech 2w1 :) A wogóle to respekcik dla naszych dziarskich babć 3VD :deadtop4:

Pozdro
Vivaldi,
TDM 5PS '06, SHL M11 '64


Offline sietmen75

  • MotoFazA
  • Moderator
  • Wrocław
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 4491
  • Statler & Waldorf
Odp: kupno tdm czyVD
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 18, 2007, 19:09:07 »
stało sie !!!
z całym szacunkiem dla 3VD !!!....wczoraj stałem sie włascicielem 4TX !!!!! :deadbeer:  :deadgrin:
http://moto.allegro.pl/item171157298_yamaha_tdm_850_1996r_bezwypadkowa.html


jak narazie mam za soba przeszło 100 km w nocy i ulewie. Z bananem na facjacie :deadlol: z każdym nawiniętym kilometrem nabierałem pewnosci ze YAMAHA TDM to jest to!!!

Ps. dzisaj lekki kac...solidnie oblaliśmy z kolegami :deadbeer: nowe moto na parafi

Roots Bloody Roots

Offline Andy

  • TDM User
  • Tarnów
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: kupno tdm czyVD
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 18, 2007, 22:48:58 »
BRAWO chłopie!!! Jestem z Ciebie dumny - bardzo ładne lakierowanie. To jest to!!! Gratulacje :deadbeer:
Andy TRX '00