Autor Wątek: Wakacje 2014"plany"  (Przeczytany 22476 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Klawiisz

  • TDM User
  • Ozimek
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: Wakacje 2014"plany"
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 15, 2014, 09:36:02 »
Witam ponownie. Praca poza domem, brak netu i różne takie tam nie dały mi czasu na wgląd w ZONĘ. Oczywiście plan z mojej strony aktualny. 29 czerwiec, niedziela (eh już za 2 tyg) planujemy start. Dzieci wrzucę do pociągu na kolonię ok 10.00 rano w Opolu, powrót do Ozimka ok.20 km, zamiana pojazdów i ciuchów i rura na południe.
  Koss - coś czuję, że się poznamy. Zapraszam chętnych, bo rakija ponoć tylko w litrowych butelkach, a forma u mnie słaba.  :deadtop4:

Offline Batman

  • chory ale natchniony
  • TDM User
  • Trzcianka
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 770
    • Batmanistyczne motocyklowe podroże
Odp: Wakacje 2014"plany"
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 15, 2014, 09:55:17 »
Jak już zwiedzisz ten zachód to pomyśl o w wschodzie. Moja zeszłoroczna trasa to Słowacja->Węgry->Rumunia->Mołdawia-Ukraina.
A polecam Ci te strony dlatego, (że jest tanio :deadgrin: )że na chwilę obecną nie wiadomo jak ta część będzie wyglądać za kilka lat. Sam żałuję, że wtedy nie wydłużyłem trasy w kierunku Krymu - to był ostatni rok nim przejęli go terroryści i zbrodniarze z przyszłego (starego) związku sowieckiego.
www.moto-batman.pl - już nie tylko o moto :)

Offline koss3

  • motomusic
  • TDM User
  • Warmia
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Wakacje 2014"plany"
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 16, 2014, 00:14:42 »
HEY  Klawisz nie wątpię ,ze się spotkamy i będzie mi bardzo miło. Żałuje ,że nie mogę w tym terminie jechać co ty. Wyjeżdżam 28 lipca rano -kierunek południe i pierwszy stop WADOWICE , zostanę tam 2-3 dni i pokręcę się ,później Balaton -Split -Rzym itd. Pozdr.
koss3

Offline Klawiisz

  • TDM User
  • Ozimek
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: Wakacje 2014"plany"
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 16, 2014, 21:02:46 »
Eh. Szkoda. A już myślałem że Ci pasuje. Mimo to pozdrawiam. Cześć.

Offline Sorry Gregory

  • TDM User
  • Kielce
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 803
  • 5PS, 2002
Odp: Wakacje 2014"plany"
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 17, 2014, 09:46:48 »
Witam. Planuję wyjazd 28 czerwca kierunek Chorwacja. Zabieram plecak (żonę - nareszcie się wkręciła) i kufry niespodzianek. Przystanek Balaton, węgierski tokaj wieczorkiem. W Chorwacji kilka ciekawych naprawdę dzikich miejsc i tak do wybrzeża. Powrót przez Słowenię i Austriackie Alpy. Plan na objazdówke 7-8 dni. Długo nie myślałem nad tym, ot tak przy piwie sobotnim wiec i Wam polecam.  Zapraszam  serdecznie bo w kupie cieplej  :deadgrin:.

Ja planuję góry od Bieszczadów do niemieckiej granicy (Polska, Słowacja, Czechy) od 20 czerwca (śmiganie + górszczyty) ale gdy będzie lało to plan B przewiduje Chorwację od 18 czerwca albo później - pod warunkiem, że tam nie będzie za gorąco (<<30oC). Zobaczę do wtorku jak prognozy pogody się rozwiną.

Prognozy pogody są optymistyczne na turystykę (20-25st) więc ruszam w piątek (20.06) w góry - zacznę od Jeleniej Góry i pojadę zygzakiem na wschód. A gdzie koniec drogi jeszcze nie wiem - bo może się okazać, że po górach objadę Polskę w koło i skończę w tym samym miejscu. Jeśli są chętni na spontaniczną wyprawę lub jej część to zapraszam.
... i dawaj mniej po dziurach a więcej na gaz

Offline Sorry Gregory

  • TDM User
  • Kielce
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 803
  • 5PS, 2002
Odp: Wakacje 2014"plany"
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 29, 2014, 21:02:59 »
Witam. Planuję wyjazd 28 czerwca kierunek Chorwacja. Zabieram plecak (żonę - nareszcie się wkręciła) i kufry niespodzianek. Przystanek Balaton, węgierski tokaj wieczorkiem. W Chorwacji kilka ciekawych naprawdę dzikich miejsc i tak do wybrzeża. Powrót przez Słowenię i Austriackie Alpy. Plan na objazdówke 7-8 dni. Długo nie myślałem nad tym, ot tak przy piwie sobotnim wiec i Wam polecam.  Zapraszam  serdecznie bo w kupie cieplej  :deadgrin:.

Ja planuję góry od Bieszczadów do niemieckiej granicy (Polska, Słowacja, Czechy) od 20 czerwca (śmiganie + górszczyty) ale gdy będzie lało to plan B przewiduje Chorwację od 18 czerwca albo później - pod warunkiem, że tam nie będzie za gorąco (<<30oC). Zobaczę do wtorku jak prognozy pogody się rozwiną.

Prognozy pogody są optymistyczne na turystykę (20-25st) więc ruszam w piątek (20.06) w góry - zacznę od Jeleniej Góry i pojadę zygzakiem na wschód. A gdzie koniec drogi jeszcze nie wiem - bo może się okazać, że po górach objadę Polskę w koło i skończę w tym samym miejscu. Jeśli są chętni na spontaniczną wyprawę lub jej część to zapraszam.
Właśnie wróciłem - 2700km (w tym ok. 1800km po górskich drogach od Świeradowa Zdroju do Łysej Polany) po Karkonoszach, Górach Sowich, Beskidzie Żywieckim i Tatrach Wysokich i Niskich. Trzeba to wkrótce powtórzyć!
... i dawaj mniej po dziurach a więcej na gaz

Offline koss3

  • motomusic
  • TDM User
  • Warmia
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Wakacje 2014"plany"
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 30, 2014, 18:48:32 »
Zuch. Ja wyruszam 28 lipca, zatrzymam się w Wadowicach 2dni  dalej Balaton/Split/Makaroni i tak wybrzeżm  do  Figueres w Hiszpanii. Pozdr. i zapraszam do wspólnej wycieczki :deadbeer:
koss3

Offline koss3

  • motomusic
  • TDM User
  • Warmia
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Wakacje 2014 wyjazd
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 15, 2014, 18:44:45 »

Hey  odświeżam info . Planuję wyjazd 28   lipca  na południe Europy tzn. Węgry,Chorwacja,Włochy,Francja Hiszpania i powrót przez Francję i Niemcy. Rozważam Grecję........a może ktoś ma inne propozycję???. Może ktoś dołączy??? lub ja dołączyć mogę. SERDECZNIE ZAPRASZAM DO WSPÓLNEJ PRZYGODY Pozdr. KOSTEK
koss3

Offline tomi_chełm

  • TDM User
  • Chełm
  • 60 km/h
  • **
  • Wiadomości: 69
Odp: Wakacje 2014"plany"
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 02, 2014, 10:13:21 »
Może ktoś się wybiera w stronę Chorwacji mniej więcej od 9.08.2014 do 16.08.2014? Może inny kierunek w zbliżonym terminie (mogę się dopasować) Jak coś to proszę o PW lub tel 606 784 123

Offline markali

  • TDM User
  • Prószków/Opole
  • 180 km/h
  • ****
  • Wiadomości: 422
Odp: Wakacje 2014"plany"
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 02, 2014, 11:34:25 »
Może jest ktoś chętny na wyjazd na 4 dni od 5-6 września w stronę Słowenii (Bled) z delikatnym zahaczeniem Włoch i austriackich Alp? Trasa do dogadania ale okres czasowy sztywny niestety  :deadsad:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2014, 11:43:25 wysłana przez markali »
Breva 850