Autor Wątek: SPRZEDAM TDM 850 Z 1999R.  (Przeczytany 4489 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kolarz84- Katowice

  • TDM User
  • Katowice
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 5
SPRZEDAM TDM 850 Z 1999R.
« dnia: Wrzesień 19, 2012, 23:42:07 »
WITAM WSZYSTKICH, MAM DO SPRZEDANIA YAMAHE TDM 850 Z 1999R. PODAJE LINK
 http://allegro.pl/show_item.php?item=2645236568
MOŻE GO KOJARZYCIE, BYŁ NA PIERWSZYM ZLOCIE W TYM SEZONIE( ROZPOCZĘCIE SEZONU)
mobile: 668 258 673

Offline zulus

  • TDM User
  • prawie Pruszków
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 150
Odp: SPRZEDAM TDM 850 Z 1999R.
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 20, 2012, 08:13:31 »
Mnie natomiast ciekawi ile km ma najechene, że trzeba było robić taki remont? Czy po prostu brak oleju i zatarła się bidulka? Z kolei, skoro tłoki były na zewnątrz to aż się prosiło wymienić pierścienie - bo wkładać stare do "nowej" głowicy to nieporozumienie jakieś;) Dodaj do opisu, przebieg i że wymienione również pierścienie i będzie git:))
szerokości
zulus

Offline kolarz84- Katowice

  • TDM User
  • Katowice
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: SPRZEDAM TDM 850 Z 1999R.
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 20, 2012, 18:49:11 »
nie zatarła się, olej był pilnowany. Pokazał mi się olej w płynie chłodzącym(w zbiorniczku wyrównawczym) więc zajrzeliśmy do pompy, ale ta okazała się ok, więc podjąłem decyzje wymiany uszczelki pod głowicą, pozostałe uszczelki wymieniłem przy okazji bo niektóre były już stare. robiłem ją pod siebie na kilka sezonów więc chciałem zrobić jak najwięcej żeby nie trzeba było już w niej grzebać przez długo długo. Ale zastrzyk gotówki pozwolił mi na kupno czegoś nowszego więc chcę oddać w dobre ręce. Ten motorek był kiedyś własnością "Leo", jak ktoś kojarzy to może się dowiedzieć czegoś więcej. Kupiłem go od dobrego znajomego a on od swojego , więc ostatnie kilka lat jest w sprawdzonych rękach. Odnośnie honowania odpowiem później bo muszę podpytać mojego mechanika, ja się na tym aż tak nie znam :) co do km to na liczniku ma 40 tyś z małym haczykiem, ja zrobiłem może ze 4 tyś , znajomy nie wiele więcej, a ile miała wcześniej to kto to może tak naprawdę wiedzieć.
mobile: 668 258 673