Autor Wątek: Sprzedam TDM 900  (Przeczytany 5198 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maciek

  • TDM User
  • Szczawno Zdrój
  • 180 km/h
  • ****
  • Wiadomości: 401
  • Co Cię nie zabije to Cię wzmocni...
Sprzedam TDM 900
« dnia: Czerwiec 06, 2011, 22:33:00 »
Witam Szanowne Grono TDM.  :deadbeer:
Jako , że mój serdeczny kolega , który kupił ode mnie TDM chce niestety zdradzić piękną Pannę na rzecz Fazera 1000  :moto:

Ogłoszenie nie jest nigdzie wystawione - piszę tutaj, bo nie ukrywam, że chciałbym aby TDMa trafiła do miłośnika z forum.
Sprzęcik jaki jest można oglądnąć w galerii - jest max. doposażony- wydechy tytan GPR - brzmią cudownie, olejarka, dodati carbonowe, wysoka szyba, oplot stalowy, filtr K&N, lampa tył LED, białe kierunki, Xenon, gmole Givi, przedłużka przedniego błotnika carbon, opony i zestaw napędowy (DID najmocniejszy) - 7 tys. przebiegu, profesjonalne oklejenie zabezpieczające bak przed zarysowaniami, hanbary, siedzenie Mariomoto....sorry reszty bajerów nie pamiętam :-)

Jeżeli ktoś będzie zainteresowany proszę uprzejmie o kontakt z kolegą Bogdanem pod nr tel. 608585603 lub pytać na priv.
Moto w idealnym stanie - rok 2004 , przebieg ok. 43 tys .

Pozdrawiam
Maciek

Offline maciek

  • TDM User
  • Szczawno Zdrój
  • 180 km/h
  • ****
  • Wiadomości: 401
  • Co Cię nie zabije to Cię wzmocni...
Odp: Sprzedam TDM 900
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 09, 2011, 08:38:45 »
Witajcie - no i TDMa znalazła nowego nabywcę. Kolega z Górnego Śląska - niech mu służy jak najlepiej.

pils

  • Gość
Odp: Sprzedam TDM 900
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 09, 2011, 13:26:59 »
Jak zadzwoniłem do kolegi to usłyszałem - Właśnie wczoraj sprzedałem. Pogratulowałem transakcji i szukam nadal. Szkoda bo w galerii ładnie się prezentowała.