Autor Wątek: Kupię silnik bądź cylindry z tłokami i pierścieniami  (Przeczytany 4777 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline deiv17

  • TDM User
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 2
Kupię silnik bądź cylindry z tłokami i pierścieniami
« dnia: Sierpień 01, 2016, 21:26:23 »
Cześć wszystkim
Potrzebuje dobrych cylindrów i tłoków do tdm 850 4xt, mogą być także oferty całego silnika w dobrym stanie. Nie pogardzę także informacją gdzie można dokupić do tego motocykla tłoki z pierścieniami.
Pozdrawiam, szerokości. :deadbeer:

Offline Kalinowy

  • TDM User
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Kupię silnik bądź cylindry z tłokami i pierścieniami
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 11, 2017, 20:46:00 »
Witam wszystkich. Jak w temacie. Jestem świeżym właścicielem tdm 850 4xt z zajechanym silnikiem. Poprzedni wlasciciel zrobił mnie w konia i przyszło mi płacić podatek od naiwności. Szukam silnika. Czy kość coś? Będę wdzięczny za każdą info w temacie.pizdrawiam

Offline Dyzio767

  • TDM User
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 112
  • 3vd 93r
Odp: Kupię silnik bądź cylindry z tłokami i pierścieniami
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 12, 2017, 08:05:27 »
Poprzedni sprzedajacy w swietle prawa, wcale dlugo odpowiada za wady ukryte swego (bylego) pojazdu. Proponuje skorzystac z darmowego rzecznika praw obywatelskich. Moj kolega w podobnym przypadku odzyskal ponad 2tys za skrzynie biegow do Toyoty. Oczywiscie dopiero po interwencji rzecznika.
Powodzenia

Offline Kalinowy

  • TDM User
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Kupię silnik bądź cylindry z tłokami i pierścieniami
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 12, 2017, 09:08:10 »
gosc mnie zalatwil na cacy. Nie mam szans. Mechanik ktory zna prawde nie bedzie zeznawal bo nie chce stracic klienta ktory duzo u niego robi. Nie chce nawet rozwijac tematu bo juz przegadańy i wymeczony. Generalnie tdm w idealnym stanie...tylko nie jezdzi ;)  :laugh:

Offline Dyzio767

  • TDM User
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 112
  • 3vd 93r
Odp: Kupię silnik bądź cylindry z tłokami i pierścieniami
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 12, 2017, 10:08:10 »
Jak chcesz. Nie pisalem o zeznaniach sadowych i swiadkach, tylko o konsultacji z rzecznikiem. W Twym imieniu i z jego pieczatka moze pomoc sklecic pismo o polubowne zalatwienie sprawy i zwrot np 2500zl tytulem silnika uzywanego. Sprawa wcale nie jest przegrana. Czasu na to rowniez nie zmarnujesz wiele, koszt zaden.

Offline tominio_1

  • TDM User
  • Grodkowice
  • 60 km/h
  • **
  • Wiadomości: 98
  • LS650 -> 4TX '99
Odp: Kupię silnik bądź cylindry z tłokami i pierścieniami
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 12, 2017, 11:53:12 »
Spoko ja też kupiłem 4TX z przebiegiem 40 tys. gdzie przy wymianie filtra powietrza zobaczyłem napis 82 tys.

Offline Grzeci

  • TDM User
  • WROCŁAW
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 2425
  • Jeśli włosy są ładne to nie musi być ich qrwa dużo
Odp: Kupię silnik bądź cylindry z tłokami i pierścieniami
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 12, 2017, 21:07:42 »
A cóż takiego sie stalo ze przez tloki czy tam cilindry moto nie jezdzi??; to akurat sa takie tematy ze zabardzo nie ma tu jak wad ukryc....    moze niepotrzebnie tu uzywasz paru stwierdzeń. .. opisz problem bedziemy kminic sprawę.   

Wysłane z mojego GT-I9105P przy użyciu Tapatalka

*****  ***