Autor Wątek: 3VD do sprzedania  (Przeczytany 5933 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

krupii

  • Gość
3VD do sprzedania
« dnia: Luty 11, 2013, 10:27:34 »
http://otomoto.pl/yamaha-tdm-M3515272.html

Moto porobione w 100%. Naprawdę warto!

Offline jocker_gd

  • TDM User
  • Gdańsk
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 143
  • Ciało puszczone raz, puszcza się cały czas :)
Odp: 3VD do sprzedania
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 11, 2013, 11:34:11 »
hello

podesłałbyś fotki dodatkowego oświetlenia - jak to przymocowąłeś itd... ciekawe miejsce i dość fajnie wygląda.
śmiech jest dla duszy tym samym czym tlen dla płuc.

Offline rcmarian

  • TDM User
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: 3VD do sprzedania
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 13, 2013, 21:54:26 »
Jak rozineła się sprawa z mocowaniem głowicy do ramy??Kurcze,już sie zastanawiałem czy by sie nie bryknąć po nią,,,ale obawiam sie czy silnika po drodze nie zgubie :laugh:

krupii

  • Gość
Odp: 3VD do sprzedania
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 16, 2013, 14:00:36 »
Zeszły sezon jeździłem z nową głowicą. Nic się nie działo, śmiga jak trzeba. Serwis powiedział, że niczemu to nie przeszkadza, bo mocowania na skrzyni wystarczają. Głowica z tego samego silnika ale z innego moto (dlatego nie ma tych mocowań). Starą głowice dodaje w prezencie jak byś chciał :) Pozdro

Offline Grzeci

  • TDM User
  • WROCŁAW
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 2423
  • Jeśli włosy są ładne to nie musi być ich qrwa dużo
Odp: 3VD do sprzedania
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 16, 2013, 14:36:16 »
Jak rozineła się sprawa z mocowaniem głowicy do ramy??Kurcze,już sie zastanawiałem czy by sie nie bryknąć po nią,,,ale obawiam sie czy silnika po drodze nie zgubie :laugh:


Proszeeeeee....

http://www.tdm.pl/forum/index.php/topic,5283.msg72709.html#new
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2013, 14:41:13 wysłana przez Grzeci »
*****  ***

Offline rcmarian

  • TDM User
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: 3VD do sprzedania
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 16, 2013, 19:57:49 »
Czyli zapakowana jest głowa od xtz750,to grubszy mod był:)Szkoda,bo moto fajne,a jednak nie ufam zdaniu mechaniora,i twierdze że skoro kitajce zrobili tam mocowanie to znaczy że na coś ono jest.
A co ze stara głowicą jest nie tak??

Offline Grzeci

  • TDM User
  • WROCŁAW
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 2423
  • Jeśli włosy są ładne to nie musi być ich qrwa dużo
Odp: 3VD do sprzedania
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 16, 2013, 20:13:48 »
 
.....Czyli zapakowana jest głowa od xtz750,to grubszy mod był:).....
   
Grubszy, jak grubszy...     Te głowice są na 99% takie same z wyjątkiem mocowań...  Ja bym stawiał,na to że serducho całe jest z XTZ 750... (można rozpoznać po numerze silnika)

.....Szkoda,bo moto fajne,a jednak nie ufam zdaniu mechaniora,i twierdze że skoro kitajce zrobili tam mocowanie to znaczy że na coś ono jest......
A co ze stara głowicą jest nie tak??

  No tu się z Tobą zgodzę w 100%  Tym bardziej,że te mocowania zostały zrobione specjalnie pod model TDM . Na pewno ma to związek ze kształtem i budową ramy... Ramy która i tak jak wiadomo w wersji 3VD posiada "problem" z wytrzymałością w miejscu mocowań silnika.....


  Sorki wielkie. Trochą narobiłem antyreklamy, ale cholera to forum jest ....    :deadeek: :deadeek: :deadeek:
*****  ***

krupii

  • Gość
Odp: 3VD do sprzedania
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 17, 2013, 11:42:02 »
W starej głowicy zawór podający paliwo zatrzymał się w pozycji "otwarty". Zalewało mi cylinder non stop i paliło wiadra benzyny. Jaki by mod nie był wszystko działa, jeździłem cały zeszły sezon. Jak by ktoś był zainteresowany to zapraszam :)