Autor Wątek: [S] TDM 900 2002r. Pewniak!  (Przeczytany 3696 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Grzeci

  • TDM User
  • WROCŁAW
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 2426
  • Jeśli włosy są ładne to nie musi być ich qrwa dużo
[S] TDM 900 2002r. Pewniak!
« dnia: Kwiecień 19, 2017, 20:04:16 »
Jak w temacie. Stały klient MFA postanowił rozstać sie ze swoim oczkiem w głowie z powodu nowej miłości ....  Motocykl od paru sezonów serwisowany przeze mnie i z tego powodu jestem w stanie udzielić ( jeżeli miało by to przeważyć o decyzji kupna)  pisemnej gwarancji na ten motocykl (szczegóły do ustalenia)

  Moto ma świeże opony, zdrowy naped, klocki...  Motocykl miał "gruby serwis"  nie bede tu sie rozpisywał ;) Tarcze jak na motocyklu z nalotem 50K kilometrów więc zużycie minimalne. Moto w swietnej formie jeżeli chodzi o estetykę (jakaś rysa na kominie, uszkodzona naklejka na płucku..  )  i technicznie bez zarzutu. Gwarantuje ze oddawanie motocykla do aso czy innego serwisu w celu weryfikacji nie ma sensu. A jeżeli ktoś coś znajdzie to raczej bedzie to pracownik fizyczny linii technologicznej do lepienia pierogów a nie serwisant.

   Moto ma autentyczny przebieg 52K kilometrów, jakieś gmole, halogeny, uchwyt na telefon, deflektor, napinacz rozrządu nowego typu i inne drobne bajerki ..  Cos tam widać na fotkach z linki.

Cena niska nie jest, ale adekwatna do stanu motocykla. Jeżeli masz 12K polskich złotówek i szukasz motocykla do podróżowania bez stresu to jest oferta własnie dla Ciebie. Kuferki widoczne na zdjęciach nie są przedmiotem sprzedaży jednak jest możliwość ich kupienia za kwotę  1000 zł.

   Więcej informacji "z życia" motocykla na pewno udzieli sam właściciel który nie ma 16-nastu lat i widok wskazówki na czerwonym polu dawno go już nie kręci, ja tylko serwisowałem ten motocykl.
   Motocykl nie jest jeszcze wystawiony w żadnym serwisie typu alledrogo. Motocykl powinien trafić w dobre ręce a nie do obcego buraka ;)

  Kontakt do tego sympatycznego człowieka: 601 72 11 88

Więcej foto pod tym linkiem:  https://goo.gl/photos/qKgzNAHKqFeP8XPEA


« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2017, 20:07:30 wysłana przez Grzeci »
*****  ***

Offline Ozzy

  • TDM User
  • Wrocław
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 141
Odp: [S] TDM 900 2002r. Pewniak!
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 24, 2017, 20:30:41 »
aktualne? :)

Offline Grzeci

  • TDM User
  • WROCŁAW
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 2426
  • Jeśli włosy są ładne to nie musi być ich qrwa dużo
Odp: [S] TDM 900 2002r. Pewniak!
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 25, 2017, 05:23:00 »
tak, dzwon pod wskazany numer ;)
*****  ***

Offline Grzeci

  • TDM User
  • WROCŁAW
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 2426
  • Jeśli włosy są ładne to nie musi być ich qrwa dużo
Odp: [S] TDM 900 2002r. Pewniak!
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 05, 2017, 04:28:53 »
*****  ***