Autor Wątek: Okolice Karpacza  (Przeczytany 6826 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marchewa

  • Przyjaciele
  • wielkopolska
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 2270
Okolice Karpacza
« dnia: Sierpień 25, 2008, 23:41:57 »
Mam prośbę głównie do Kolegów z Dolnego Śląska, którzy te tereny mają pewnie objechane. Prawdopodobnie w pierwszy lub drugi weekend września wybiorę się z moim bratem (R 1100 R) do Karpacza. Chcielibyśmy w sobotę trochę pogłupkować po winklach na czeskiej stronie. Wymyśli mi ktoś marszrutę na jakieś 150 -200km po Czechach? - atrakcje turystyczne po drodze mile widziane, ale adrenalina jeszcze bardziej.
Rewanż  :deadbeer: przy najbliższej możliwej okazji...
Marchewa

Offline sietmen75

  • MotoFazA
  • TDM User
  • Wrocław
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 4491
  • Statler & Waldorf
Odp: Okolice Karpacza
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 01, 2008, 21:58:18 »
 O0
co tam zwiedzać to Ci nie powiem...ale latac jest gdzie, z Karpacza przez przejscie w Podgorzu zaliczajac przełecz Okraj... w kierunku Harrrachova... warto zobaczyc zimowe miejscowki narciarzy (jańskie, pec, s.młyn) do Harrachova looknac na skocznie... poten w doł (zółtymi) w kierunku  Semily i do gory na Zelezny Brod - Tanwald (jak kukniesz na mape to zobaczysz o co chodzi  :deadbandit: ) dalej w kierunku Jzerki (tu polecam obiadek w miejscowaści Korenov w Hotelu.. mniam. w oczekiwaniu na podanie jadła  mozna latac w te i nazat , bo pod hotelem jest zajebista patelnia ... mniam)
,,,i teraz najedzony kukasz na mape i wraczasz na pentle ktore pominołes  :deadgrin: lub przez Jizerke - Hejnice - Nove Mesto... do polszy i przez Szklarska P. - Podgórzyn do Karpacza

w miasteczkach raczej polecam zgodnie z przepisami (wysokie mandaty) na trasie nigdy policji nie widziałem, uwaga tez na rolkarzy i rowerzystow, 90% asfaltu jest nowe i zajebiste, sporadycznie żwirek

powodzenia i czekamy na relacje...   
acha i km bedzie chyba wiecej niz 200...ale wszystko co piekne szybko przemija...  :deadbeer:
Roots Bloody Roots

Offline Marchewa

  • Przyjaciele
  • wielkopolska
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 2270
Odp: Okolice Karpacza
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 01, 2008, 23:08:09 »
No i na to czekałem Siet. Dzięki :deadbeer: wielkie. Pojedziemy wg Twojej marszruty łącznie z knajpą. Trochę martwi prognoza - ten weekend ma być piekny, ale następny, kiedy chcę jechać - dupa...sie zobaczy.
Ciekawe jaka pogoda powita Was na Mazurach. Bardzo bym chciał spotkać Wielką Ekipę, ale akurat wtedy za ch...iny ludowe nie magu.
A tydzień wcześniej...magu
Marchewa

Offline sietmen75

  • MotoFazA
  • TDM User
  • Wrocław
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 4491
  • Statler & Waldorf
Odp: Okolice Karpacza
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 05, 2008, 21:08:38 »
 O0
 co zrobic  :deadmad:
wódy nie przepijesz, roboty nie przerobisz, baby nie przer..asz, wszystkiego nie oblatasz...                                                                           
                       
                                                                                                                                 szekspir           :headbang:
Roots Bloody Roots

Offline Marchewa

  • Przyjaciele
  • wielkopolska
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 2270
Odp: Okolice Karpacza
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 06, 2008, 08:37:46 »
Amen