Autor Wątek: Rumunia: przełom lipca i sierpnia  (Przeczytany 7266 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline czndl

  • TDM User
  • Rzeszów
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 43
  • CB 450S -> VFR 750 -> TDM 850 4TX
Rumunia: przełom lipca i sierpnia
« dnia: Czerwiec 16, 2011, 23:45:02 »
Witam, ja i kolega Walderama planujemy wyjazd w ostatnim tygodniu lipca na około 10-12 dni do Rumunii.
Potrzebujemy jeszcze jednego lub maksymalnie dwóch motocykli do ekipy.

Dystans to około 2600 km

Oto mapka (niektóre punkty nie są połączone ale jest ich zbyt dużo i google nie daje rady):

Offline czndl

  • TDM User
  • Rzeszów
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 43
  • CB 450S -> VFR 750 -> TDM 850 4TX
Odp: Rumunia: przełom lipca i sierpnia
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 19, 2011, 21:50:32 »
Termin ustalony na 28 lipiec - 7 sierpień jakby coś.

Offline felix

  • TDM User
  • Kraków
  • 180 km/h
  • ****
  • Wiadomości: 258
Odp: Rumunia: przełom lipca i sierpnia
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 22, 2011, 09:13:35 »
czemu nie jedziecie droga 67c ?   !!!!!!!!!!!!
to najlepsza droga w rumunii............ ...........i ma jeszcze nówkę asfalt  :deadtop4: :deadtop4:
ps. fajnie macie....

Offline maryjan

  • TDM User
  • Kraków NH
  • 60 km/h
  • **
  • Wiadomości: 98
Odp: Rumunia: przełom lipca i sierpnia
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 13, 2011, 18:43:16 »
czndl może się gdzieś na trasie zobaczymy ;). Lecimy z Borysem 17.07 Rumunia-Bułgaria i pewnie będziemy wracać koło 28-30.

Offline Walderama

  • TDM User
  • Łódź
  • 60 km/h
  • **
  • Wiadomości: 74
Odp: Rumunia: przełom lipca i sierpnia
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 26, 2011, 08:59:18 »
No i nadchodzi wiekopomna chwila.....w czwartek z rana wraz z kolegą Czndl-em i jego Panią ruszamy na podbój Rumunii, pewnie po powrocie ( planowany najpóźniej na 7 sierpnia)opiszemy wrażenie  i wrzucimy kilka fotek. Mamy nadzieję , że spotkamy na trasie rodaków a w szczególności jakiś zonowiczów......na widok TDM-ek będziemy dawać po oczach długimi...a nóż to będzie jakiś krajan:).
Jakby ktoś chciał się jeszcze na biegu dołączyć to niech daje znać.


« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2011, 09:05:52 wysłana przez Walderama »

Offline ĸFiateĸ

  • Przyjaciele
  • Łódź
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 1796
  • TDM 850 BMW R1150RT ST1300 Pan European
Odp: Rumunia: przełom lipca i sierpnia
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 26, 2011, 14:26:21 »
Weźcie ze soba parasolki i przeciwdeszczowki bo zapowiada sie piekna pogoda:deadgrin:
Rozgladajcie sie za "jajecznica" kolega Celofan tam sie gdzies bedzie poniewierał.

Offline rockride

  • TDM User
  • Nowa Ruda, byłe Wałbrzyskie
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Tyle dróg do przejechania a czasu tak niewiele,.:)
Odp: Rumunia: przełom lipca i sierpnia
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 26, 2011, 22:12:47 »
Witam,..
na temat Rumunii zostalo juz chyba wszystko powiedziane,..ale ja dodam swoje 3 grosze,.:)
Jedźcie tam koniecznie jeśli chcecie zobaczyc cos niezwykłego i niepowtarzalnego. Jest tam naprawde inaczej a klimat przypominal mi moje smarkate lata , ktore spedzilem na radomskiej wsi w latach 80-tych,...Tylko tam , sceneria jest raczej prosto z lat 60-tych,.. prosto i ludzko,.. bez formy i skażenia zbytnio zachodem,..swojsko jesli ktos to lubi. Poza tym demokracja pelną gębą a nie socjalizm jak u nas obecnie,..Mi klimat rumuński bardzo odpowiadał,.. prosto , bez pośpiechu, może biednie ale serdecznie, czasem "mafijnie" a napewno często bardzo skrajnie,..
Jeśli Bog da to na pewno chcialbym tam kiedys wrocic,.. i to raczej szybciej niż pozniej oby nie zaszly tam za szybko zachodnie wzroce życia konsumpcyjnego,..
Bawcie się dobrze,..TDM-ka wytrzyma bez problemu. Ja przejechalem swoim 4-tx'em 4 tys. km po drogach rożnej nawierzchni,..ale to chyba idealne warunki dla Tedzi..

Pozdr.!

Piotrek
« Ostatnia zmiana: Lipiec 27, 2011, 19:16:11 wysłana przez rockride »

Offline J.A.C.E.K

  • TDM User
  • Marki/Wwa
  • 180 km/h
  • ****
  • Wiadomości: 383
  • "Photoshop - Helping the ugly since 1988"
Odp: Rumunia: przełom lipca i sierpnia
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 27, 2011, 16:57:48 »
czndl może się gdzieś na trasie zobaczymy ;). Lecimy z Borysem 17.07 Rumunia-Bułgaria i pewnie będziemy wracać koło 28-30.

No to z kolegą się pewnie nie spotkałeś...
I gdybyś nie zaczął pytaniem "ile masz w tych kufrach oleju..." to spotkanie na transfogarskiej można by uznać za wyjątkowo symaptyczne. Miło było poznać  :deadtop4:
Nie boisz się? Czasami... bardzo. Zwłaszcza w kwietniu. To dlaczego to robisz? Bo wszystko inne jest gorsze.

Offline J.A.C.E.K

  • TDM User
  • Marki/Wwa
  • 180 km/h
  • ****
  • Wiadomości: 383
  • "Photoshop - Helping the ugly since 1988"
Odp: Rumunia: przełom lipca i sierpnia
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 27, 2011, 17:02:18 »
Witam, ja i kolega Walderama planujemy wyjazd w ostatnim tygodniu lipca na około 10-12 dni do Rumunii.
Potrzebujemy jeszcze jednego lub maksymalnie dwóch motocykli do ekipy.

Dystans to około 2600 km

Oto mapka (niektóre punkty nie są połączone ale jest ich zbyt dużo i google nie daje rady):

http://maps.google.pl/maps/ms?msa=0&msid=211195545982947769817.0004a2c12ae203d9c7a4e&hl=pl&ie=UTF8&z=7

Z Turdy (Cluja) do Oradei, nie fruńcie 1, tylko drogą nieco na południe, wylatująca jakieś 50 km na południe od Oradei. Jedziecie przez fajne góry, droga bardzo klimatyczna, warto trochę czasu dołożyć...
Nie boisz się? Czasami... bardzo. Zwłaszcza w kwietniu. To dlaczego to robisz? Bo wszystko inne jest gorsze.