Autor Wątek: Rumunia 2011  (Przeczytany 55500 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kukuś

  • TDM User
  • Gdańsk
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 231
Rumunia 2011
« dnia: Styczeń 12, 2011, 12:34:38 »
Wraz z Olą planujemy wyjazd na rozpoczęcie wakacji ( wstępnie początek lipca ) do Rumuni.
Wyjazd planowany na 7-10 dni, 3 dni plażowania nad morzem  - reszta zwiedzanie.
Noclegi - pensjonaty, namiot.
Trasa oczywiście jeszcze do ustalenia
Ma ktoś ochotę na wyjazd w tamte rejony ( zanim amerykańscy imperialiści zamienia Rumunię w drugą Japonię ?  :laugh: )
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2011, 12:54:10 wysłana przez Kukuś »
Dzieci należy trzymać z dala od Internetu. Od dzieci Internet głupieje.

Offline felix

  • TDM User
  • Kraków
  • 180 km/h
  • ****
  • Wiadomości: 258
Odp: Rumunia 2011
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 12, 2011, 13:14:56 »
polecę na max 4 dni na transalpine i transfolgar jak tylko je otworzą ......może kwiecien ?

Offline Kukuś

  • TDM User
  • Gdańsk
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 231
Odp: Rumunia 2011
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 12, 2011, 13:18:43 »
najwcześniej sie u mnie uda w czerwcu - tak własnie się zastanawiam ...
23 czerwca jest Boże Ciało + piątek + nastepny tydzień i 11 dniowy wyjazd się szykuje ;)
Dzieci należy trzymać z dala od Internetu. Od dzieci Internet głupieje.

Offline felix

  • TDM User
  • Kraków
  • 180 km/h
  • ****
  • Wiadomości: 258
Odp: Rumunia 2011
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 12, 2011, 15:16:28 »
kukus jedż z nami na zwiad ......... :deadlol:

Offline Kukuś

  • TDM User
  • Gdańsk
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 231
Odp: Rumunia 2011
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 12, 2011, 15:49:05 »
z tego co wiem to jedziecie w długi weekend a zadeklarowalem się, że rozpoczęcie zoorganizuje... a słowo droższe od pieniędzy
Dzieci należy trzymać z dala od Internetu. Od dzieci Internet głupieje.

Offline felix

  • TDM User
  • Kraków
  • 180 km/h
  • ****
  • Wiadomości: 258
Odp: Rumunia 2011
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 12, 2011, 19:12:46 »
nie .........najwczesni ej ja sie da......może kwiecien  (maj to moze skandynawia.)

Offline Beskid_Rider

  • [KWA4MG9]
  • TDM User
  • Andrychów/Targanice
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 36
  • TDM 850 4TX
Odp: Rumunia 2011
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 13, 2011, 22:20:11 »
Ja myślałem też o Rumuni w tym roku, była by to moja pierwsza poważna wyprwa. Zbieram informacje co do kosztów. Bo motocykl jest w fazie przygotowań. A jak wiadomo student łatwego życia nie ma  :headbang:

Offline sietmen75

  • MotoFazA
  • TDM User
  • Wrocław
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 4491
  • Statler & Waldorf
Odp: Rumunia 2011
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 13, 2011, 22:52:35 »
A jak wiadomo student łatwego życia nie ma  :headbang:

nie nie przejebane mają ... ale znajdź miejsce w klnajpie w weekend  :deadeek: wszystkie pełne studentów  :deadwar:


hehehehe
Roots Bloody Roots

Offline Kukuś

  • TDM User
  • Gdańsk
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 231
Odp: Rumunia 2011
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 13, 2011, 23:10:08 »
pijanych studentów  :deadangel: - z kąd oni biorą pieniądze na alk..???
Dzieci należy trzymać z dala od Internetu. Od dzieci Internet głupieje.

Offline Beskid_Rider

  • [KWA4MG9]
  • TDM User
  • Andrychów/Targanice
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 36
  • TDM 850 4TX
Odp: Rumunia 2011
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 14, 2011, 19:06:16 »
może troche głupie pytanie, ale czy na komplecie opon pilot road 2 spokojnie objechał bym ? Bo muszę zmienić opony i nie wiem czy piloty czy mitasy e08

Offline rockride

  • TDM User
  • Nowa Ruda, byłe Wałbrzyskie
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Tyle dróg do przejechania a czasu tak niewiele,.:)
Odp: Rumunia 2011
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 14, 2011, 22:24:46 »
Witam Zacne Grono !

Pod koniec czerwca,..a dokładnie po 27 planujemy wstępnie z Kamratem Marcotkiem również wyjazd do Rumunii,...jeśli można się podłączyć to chętnie ! W planach standardowe miejsca,..czyli zamek Vlada, wesoły cmentarz, transfogarska i Constatnta. Tam z 3 dni i powrót,..Noclegi pod dachem, żadnych naimotów, no chyba że zajdzie potrzeba...zobaczym y. Ma być spoko i na luzie...
Co do terminu to nie ma ciśnienia. Grunt żeby po 27 bo wtedy Marcotek kończy prace,..Może być początek lipca,..wszystko jedno byle by pojechać ! ,..a i tam cytrynówki chętnie bym się napił,..:)

Pozdr.!
Piotrek


Offline marcotek

  • TDM User
  • Warszawa-Mysiadło-Łacha
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 107
  • tdm 900 '04 prev.3vd '92
Odp: Rumunia 2011
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 14, 2011, 23:24:02 »
dokładnie 27.06 po południu możemy startować... to będzie moje i Rockride trzecie podejście do tematu Rumuńskiego (celowo z dużej litery, bo ważny wątek). Kukuś masz najdalej, hihi,ktoś jeszcze w tym terminie się wybiera?
Brak namiotów uzgodniony z Rockridem, to oszczędność miejsca na motocyklu, zawsze się po drodze trafi jakaś gościna, a karimatę i śpiwór swój oczywiście brać trzeba. A spać, choćby na stacji benzynowej obok motocykla, mamy doświadczenie....  :deadlol:

pozdrufka i niech się drogi zrobią czarne jak najszybciej  :deadbeer:
Kot zazwyczaj w WORKu :D

Kaze

  • Gość
Odp: Rumunia 2011
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 14, 2011, 23:56:15 »
Możecie mi przybliżyć jak to finansowo mniej więcej może wyglądać ? też student, a w Łodzi trochę zdzierają na mieszkanie i uczelnie  :deadflop: więc muszę już zacząć planować odłożenie ew. funduszy bo osobiście bym się z chęcią wybrał , może i bym jeszcze paru ludzi ode mnie z Przemyśla do wyjazdu namówił o ile rzecz jasna obcego człowieka do podróży wspólnej przyjmiecie   :laugh:

Offline konto_usuniete

  • TDM User
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 938
    • Moje motongi
Odp: Rumunia 2011
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 15, 2011, 00:10:56 »
Też chętnie poznam wycenę doświadczonych bikerów... I ja opcja namiot, bo lubię namiotować, a koszty są dla mnie priorytetem :P Miejsca na bike'u nie powinno braknąć.
Rumunia kusi łokropnie... Tyle, że ja wolny dopiero 3 lipca, a za jednym nikt czekał nie będzie :P

Offline rockride

  • TDM User
  • Nowa Ruda, byłe Wałbrzyskie
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Tyle dróg do przejechania a czasu tak niewiele,.:)
Odp: Rumunia 2011
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 15, 2011, 11:31:59 »
Witam,..
Co do kosztów to :
1. podstawa to znać długośc trasy w km,..myśle ze z górka trzeba liczyć ode mnie ok. 3,5 tys.km w obie strony. Tutaj mapa i liczenie odleglosci,..
2. Spanie - często jak gdzies jechalismy spanie pod dachem nie bylo dużo trosze niż namiot a luxus o wiele wiekszy. Spanie 10 do 15E za głowe i tak trzeba liczyć. Nieraz nie ma co pałować się z namiotem i tymi manelami wszystkimi bo to chyba jeszcze zbyt zaludione tereny, żeby z tą graciarnią jechac i zbierać to wszystko codziennie do kupy z bolącą przy okazji głową,..
3. Jedzenie, puszki ze sobą ale bez przesady,..Bo i po co ?!?! Ceny podobne jak i u nas , na dużych Węgrzech sklepów jest pełno, W Rumunii nie bylem a na bank tragedii nie ma. Żeby od puszek nie przytyć :), można kupić coś normalnego jak pizza, hamb i czy inne badziewie,.ogolnie ceny jak w PL,..i tu odpowiedz sobie na pyt. za ile $ dziennie zjadasz , pomnóż przez 2 i jesteś zabezpieczony,..:)
Tak czy inaczej parę tys. może wyjść ,..zależy od dlugości trasy i ilości dni,..

Z racji , iż jest to temat Kukusia to myśle niech sam przedstawi swoją wizję od A...do ..Z , a jeśli komuś sie to spodoba to sie dostosuje wlaśnie do tej wyprawy i bedzie prościej wszystko ustalić bo inaczej będzie zbyt wiele sprzecznych ze sobą propozycji  :police:

Pozdr.!