Autor Wątek: ALPY  (Przeczytany 24630 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gaweł

  • TDM User
  • Piaseczno/k.W-wy
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 751
  • 3VD '95
Odp: ALPY
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 22, 2008, 23:07:02 »
witam

przeczytałem twój plan wyjazdu

ale ten jeden dzień na dojazd do rijeki i jeszcze szlajanie się to raczej zapomnij , chyba że wyjedziesz o 24 i dojedziesz na 20 ale to może być trudne :)

ja (byłem już 7 razy w chorwacji) najkrótszy czas przejazdu miałem 17 godzin z postojami tylko na granicach i jednym tankowaniem (auto)

powodzenia i pozdro  :deadtop4:

No tak,ja byłem w zeszłym sezonie w Izoli na Słowenii (1400 km from warsaw) i miałem 14 godz.w drodze.... :deadsleep:

Offline Tommy

  • Przyjaciele
  • Sułkowice
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 800
Odp: ALPY
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 18, 2008, 15:39:39 »
Filemontek fajna wyprawa.......ale dałbyśv jakieś foty a nie zebym musiał szukać gdzieś na necie...
http://www.kresowe.forum.motocyklowe.org/viewtopic.php?t=2412
Kłótnie na forum są jak bijatyka w domu wariatów-nieważne czy wygrasz czy przegrasz i tak jesteeś pojeb.ny.

Offline Mycha

  • TDM User
  • Piaseczno
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 686
  • Niedzielny kierowca
Odp: ALPY
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 19, 2008, 00:11:58 »
Moje wycieczki Dragiem nie umywają się do opisywanych alpejskich podróży, jednak jedno mnie zastanawia. Czy ktoś trafił może w Alpach austriackich na pogodę inną niż pochmurno-deszczową? Czy jest jakiś okres w roku, w którym deszczu się tam nie uświadczy?
4 lata temu zajechałem na przedpola alpejskich górek i oczywiście jak przed górami (jadąc od strony Wiednia w stronę Włoch) była piękna i upalna pogoda, tak po wjechaniu w góry na drugi dzień już przechodził front deszczowy. Ucieczka z powrotem w kierunku Wiednia przyniosła ładne rozpogodzenie dokładnie po wyjechaniu z gór :).
with great power comes great responsibility

Offline filemontek

  • TDM User
  • KROSNO
  • 60 km/h
  • **
  • Wiadomości: 59
Odp: ALPY
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 19, 2008, 22:19:19 »
Tommy widzę że Alpy Cię zaintrygowały czyżbyś coś planował ? ,bo ja w przyszłym roku również planuję Alpy tylko już nie tylko austryjackie.Wyjazd był extra,pogoda w kratkę,lecz każdemu życzę takich widoków jakie są na GroBglockner 3798 m.Jest to alpejska płatna trasa widokowa na najwyższy szczyt Alp austryjackich(lodowiec). W sumie przejechaliśmy 2700 km w 6 dni. To zdecydowanie za krótko żeby zdąrzyć coś pozwiedzać,lecz w tak krótkim czasie i tak trochę udało się zobaczyć z MOTO GP W Brnie włącznie.TDM ka sprawowała się bez zastrzeżen,no nie licząc wymiany klocków hamulcowych na tylnym kole ,ale byłem przygotowany na tą ewentualność  a.... i jeszcze musiałem dolać litr oleju na co nie byłem przygotowany (27 euro)nigdy wcześniej nie dolewalem no, ale to już wina towarzystwa z jakim jechałem-
VFR,CBR,NINJA, bo Afrika była też ofiarą tego gnania.Koledzy tak się zachwycili jakością autostrad żę przy 210km/h moją TDM  ką zupełnie straciłem ich z pola widzenia.Jeżeli chodzi o foty to postaram się wkrótce coś wrzucić.Mam kontakt do Polaka który ma pensjonat  3 km od trasy widokowej na lodowiec (jak by ktoś był chętny)super warunki ,tanio , gospodarz super gościnny.Pozdrawiam brać forumową,bo dwie imprezy mi umknęły,lecz na wiosnę postaram się z Wami spotkać.

Offline maniek

  • Naczelny Degustator Kraju
  • Moderator
  • Tychy
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 1453
Odp: ALPY
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 20, 2008, 09:17:34 »
ech, zazdroszczę Ci Artur  :laugh: Gratulacje !

( No to trzeba jeszcze wrzucic Grosglockner do przyszłorocznych planów wycieczkowych :deadgrin: )

pzdr
Żyję