Autor Wątek: Kufer Kappa + płyta Monolock za 145 zł z przesyłką  (Przeczytany 5779 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rockride

  • TDM User
  • Nowa Ruda, byłe Wałbrzyskie
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Tyle dróg do przejechania a czasu tak niewiele,.:)
Kufer Kappa + płyta Monolock za 145 zł z przesyłką
« dnia: Kwiecień 12, 2015, 21:25:27 »
Witam,..

sprzedam mały kufer Kappa (spokojnie mieści kask), do tego płyta monolock. Stan kufra idealny, płyta jak płyta :)

Wygląda to tak :

https://plus.google.com/photos/102882704963234741871/albums/6136934984518215025?authkey=CLK1gIefsdqWMw

Cena za całość z przesyłką 145 zł.

Pozdr.! :deadbeer:

Offline BrunoWarcianski

  • TDM User
  • Świętochłowice
  • 180 km/h
  • ****
  • Wiadomości: 265
  • TDM 850 4TX '00
Odp: Kufer Kappa + płyta Monolock za 145 zł z przesyłką
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 16, 2015, 15:54:39 »
Jaki to model kufra? (Chciałbym sprawdzić pojemność.)
Podrzucę info koledze, który szuka kufra i rozgląda się za czymś niedrogim, a praktycznym...

...i jeszcze jedno pytanie - na czym jeździł ten kufer? Czy to jest "mały kufer skuterowy"? Chodzi mi o proporcje - jak będzie wyglądał na motocyklu.

Offline rockride

  • TDM User
  • Nowa Ruda, byłe Wałbrzyskie
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Tyle dróg do przejechania a czasu tak niewiele,.:)
Odp: Kufer Kappa + płyta Monolock za 145 zł z przesyłką
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 17, 2015, 18:37:32 »
Jaki to model kufra? (Chciałbym sprawdzić pojemność.)
Podrzucę info koledze, który szuka kufra i rozgląda się za czymś niedrogim, a praktycznym...

...i jeszcze jedno pytanie - na czym jeździł ten kufer? Czy to jest "mały kufer skuterowy"? Chodzi mi o proporcje - jak będzie wyglądał na motocyklu.


Witam !

Niestety nie mam pojęcia co to za model. Nie jest to nigdzie napisane, na stronie Kappy też nie znalazłem. Może już go nie produkują.  Integralny kask wejdzie na bank, do tego rękawice i jakieś drobiazgi.

Czy skuterowy ?! Na skuter się zmieści :) ale motocykle też takie mają. Kufer wygląda jak nowy, zdjąłem go DR800 zaraz po zakupie. Na moto wyglądał tak :

   

Płyta Monolock  musi być zamontowana na czymś płaskim, najlepiej na płycie MFA :)

Pozdr.!