Autor Wątek: [S] Suzuki Bandit GSF 600 S  (Przeczytany 4683 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dr_Kotwica

  • TDM User
  • Lublin/Kraków
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 46
[S] Suzuki Bandit GSF 600 S
« dnia: Kwiecień 24, 2013, 21:56:20 »
Witam

Sprawa wygląda następująco, motocykl wystawiony przez osobę od której kupilem moją TDM( w galeri mozna zobaczyć jak została przerobiona przez tego oto Pana który wystawia teraz Bandita). Szczerzę mogę polecić sprzedającego i potwierdzić ze wszystko co jest opisane w aukcji,zgadza się w rzeczywistości. Moja TDM-ka ma nowy unikalny wygląd zaprojektowany przez tego sprzedawcę, każda przeróbka jest wykonana świetnie, motocyklem przejeździłem sezon i nie bylo w nim żadnych wad ukrytych, lakier naklejki i wszystkie przeróbki wygladaja tak samo jak w dniu zakupu także wszystko jest solidne i zrobione na Tip Top. Dlatego też drodzy zonowicze pragnę was poinformować że warto zainteresować się tą ofertą bo jestem pewien ze osoba która kupi ten motocykl będzie tak samo zadowolona jak ja z TDM. Także chciałbym was zapewnić że sprzedający jest w 100% uczciwy i nie wciska nikomu żadnego badziewia.


oto link do aukcji : http://otomoto.pl/suzuki-bandit-gsf-600-s-M3541884.html


PS: Moja pomoc jest bezinteresowna , po prostu wiem jak trudno wybrać coś dla siebie także chce potencjalnemu nabywcy częściowo pomóc ponieważ ofert są setki a niektóre motocykle wygladaja tylko pieknie na zdjeciu...
Pozdrawiam