Autor Wątek: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM  (Przeczytany 1292260 razy)

0 użytkowników i 22 Gości przegląda ten wątek.

Offline pawulon182

  • TDM User
  • Łódź
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 1734
  • kawałek sera ułatwi trawienie całego posiłku
    • ekipa
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #1395 dnia: Październik 06, 2014, 13:37:45 »
Tus, było dać znaka na fonkola czy jak, to jeszcze aktualne? Moge podjechać ok środy. Daj znaka co i jak
so be it

Offline Marchewa

  • Przyjaciele
  • wielkopolska
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 2270
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #1396 dnia: Październik 06, 2014, 14:27:41 »
dziękuję Wszystkim za pomoc.... :laugh:

parafrazując Twoje pytanie ...Tusik.... jesteś w stanie mi powiedzieć - tak ze zdjęcia, która by
była lepsza w łóżku ?  :deadtop4:

Offline BrunoWarcianski

  • TDM User
  • Świętochłowice
  • 180 km/h
  • ****
  • Wiadomości: 265
  • TDM 850 4TX '00
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #1397 dnia: Październik 06, 2014, 14:51:12 »
Tak w ciemno to brałbym pierwszą z lewej :p

Arek

  • Gość
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #1398 dnia: Październik 06, 2014, 15:40:13 »
Tusik - będę w okolicy za 2 tygodnie jak sprawa niepilna, mogę pooglądać i porobić jakieś fotki tego moto, na zdjęciach cylindry mają nieco inny kolor niż dół silnika .... ale wiesz ... to jak wyżej napisali  :deadbandit:
« Ostatnia zmiana: Październik 06, 2014, 15:42:12 wysłana przez Arek »

Offline tusik

  • 132 > 80 :D
  • TDM User
  • okolice L.
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 903
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #1399 dnia: Październik 06, 2014, 21:41:51 »
dziękuję Wszystkim za pomoc.... :laugh:

parafrazując Twoje pytanie ...Tusik.... jesteś w stanie mi powiedzieć - tak ze zdjęcia, która by
była lepsza w łóżku ?  :deadtop4:

myślę,że Bruno ma ten sam gust co i ja... ;) , ale nie o to chodzi......
kolesiowi zależało bo chciał w niedzielę finalizować zakup....ale cóż - nic się nie stało.....nie kupił i tyle....

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze.Teraz - z wzajemnością " Anthony Hopkins

Offline superfastmario

  • TDM User
  • Dzierżońców
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 2054
  • Czlowiek ktorego wszyscy znaja ale nikt nie widzia
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #1400 dnia: Październik 21, 2014, 22:35:54 »
pawulon182: "to takie szukanie dziury w dupie troszkę chyba-wiadomo gdzie jest i bez oglądania ale ciągle pytanie czy czysta bo nie widać"

Offline siehu

  • TDM User
  • Szczecin
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 512
  • TDM 900 -> Versys 1000
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #1401 dnia: Październik 22, 2014, 10:42:55 »
Ojł.
Ktoś może oglądał lajw?

http://otomoto.pl/yamaha-tdm-900-oryginal-dodatki-dl-650-M4160308.html


Ahahaha, ale nasmarowana ropą :)
Nawet oponki przejechali :)
Nie radze brać jazdy próbnej :P

Tylko czemu na zdjęciach są 2 modele.

Tylna tarcza zmieniona przy 40kkm? Ktoś musiał nieźle na "łapie" w zakręty wchodzić :D
Żyj i dać rzyć innym.

Offline superfastmario

  • TDM User
  • Dzierżońców
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 2054
  • Czlowiek ktorego wszyscy znaja ale nikt nie widzia
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #1402 dnia: Październik 22, 2014, 10:51:15 »
Ropa lub plak :)

Tarcze moze ktos zmienił bo miał fantazje i pieniadze? Raczej.
Druga jest zapodana bo handlarz i ma kilka TDM w ofercie, to zapodał srebrna o czym uprzejmie napisał w ogłoszeniu.

pawulon182: "to takie szukanie dziury w dupie troszkę chyba-wiadomo gdzie jest i bez oglądania ale ciągle pytanie czy czysta bo nie widać"

Offline TomekM

  • TDM User
  • Śrem
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 133
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #1403 dnia: Październik 22, 2014, 13:33:57 »
Tarcze moze ktos zmienił bo miał fantazje i pieniadze? Raczej.
Tak sobie tłumacz Mario :D

Bądźmy poważni. 3 tygodnie temu sprzedawałem swoją 900. Mogłeś mówić prędzej :P Miała 80800 km w dniu sprzedaży i tylna tarcza była oryginalna.

Offline Grzeci

  • TDM User
  • WROCŁAW
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 2423
  • Jeśli włosy są ładne to nie musi być ich qrwa dużo
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #1404 dnia: Październik 22, 2014, 13:38:25 »
a ja tylna zmienilem przy 30k bo byla juz poza limitem i co teraz?? mam cofniety licznik??  dla zaspokojenia ciekawosci powiem ze nie. przebieg jest ori. :P  nie zobaczysz, nie pomacasz to "G" z takich rad. no chyba ze cos ewidentnie jest nie teges....
*****  ***

Offline superfastmario

  • TDM User
  • Dzierżońców
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 2054
  • Czlowiek ktorego wszyscy znaja ale nikt nie widzia
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #1405 dnia: Październik 22, 2014, 14:12:00 »
Oczywiscie mozna dyskutowac i dywagowac.Patrzac na cale moto wychodzi mi ze ktos to zalozyl w ramch tuningu.Bo moto nie z pl a tam inna mentalnosc zagrabanica jest. I ludzie troche wiecej monety maja na zabawki.Taka jest smutna prawda.
Dobra nie robmy offtopa bo nas Sietu opierdoli.
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2014, 14:14:49 wysłana przez superfastmario »
pawulon182: "to takie szukanie dziury w dupie troszkę chyba-wiadomo gdzie jest i bez oglądania ale ciągle pytanie czy czysta bo nie widać"

Offline TomekM

  • TDM User
  • Śrem
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 133
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #1406 dnia: Październik 22, 2014, 15:13:09 »
Już po stanie kolanek wydechowych widać, że 42 000 km to on miał dawno temu... Farba na głowicy schodzi aż miło... Na zdjęciach w tle stoi profesjonalny Kercher przemysłowy. Jakbyście zobaczyli ten motocykl przed myciem i plakowaniem to byście się mogli lekko zdziwić. A wiem co mówię, bo mój serdeczny kolega sprowadza motocykle i mam porównanie jak one wyglądają kiedy przyjeżdżają na lawecie, a jak przygotowane do sprzedaży. Tacy handlarze to Plak kupują paletami...

A jak ktoś wierzy, że na zachodzie motocykl robi 3000 km rocznie... to niech dalej w to wierzy :)

Offline superfastmario

  • TDM User
  • Dzierżońców
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 2054
  • Czlowiek ktorego wszyscy znaja ale nikt nie widzia
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #1407 dnia: Październik 22, 2014, 16:48:27 »
Nie dywagujmy o kwadraturze koła.
Może ktoś kiedyś to oglądnie, może nawet ja sam jak bd w okolycy to wtedy wszystko będzie wiadomo.

pawulon182: "to takie szukanie dziury w dupie troszkę chyba-wiadomo gdzie jest i bez oglądania ale ciągle pytanie czy czysta bo nie widać"

Offline moro

  • TDM User
  • Radom
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 216
  • Memento mori
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #1408 dnia: Październik 22, 2014, 17:28:17 »
Można do gościa podjechać. Pisze że ma kilka tdm-ek. Jak nie ta to inna. A może dołoży kufry boczne? Tylna tarcza zmieniona to nic nie znaczy - tylko tyle więcej hamuje tyłem albo nogę opiera o hamulec nożny. U mnie tez tylna była zjedzona a przednie ledwo wytarte. Motocykl nawet jakby stał to po 12-tu latach jakieś ślady musi mieć. Szukanie 12-sto letniego motocykla żeby był jak nowy to jest dopiero hipokryzja.
Memento mori
TDM 5PS'02  OSA M52'63

Offline bosky

  • TDM User
  • Jaworzno, śląsk
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Weryfikacja ofert, kupna/sprzedazy TDM
« Odpowiedź #1409 dnia: Październik 30, 2014, 16:45:55 »
No to się wypowiem.
Trzy lata temu kupiłem od tego gościa moją pierwszą TDM850. Zakupu dokonałem sam, uzbrojony tylko w wiedzę z tego forum i innych artykułów. Skusiło mnie wyposażenie i wygląd (pełne okufrowanie, przebieg i dobry stan ogólny). Przejechałem nią prawie 14 tys. Przez ten czas nie miałem żadnych niespodzianek, a przy przeglądzie i regulacji zaworów u polecanego tutaj znawcy TDM'ek z Katowic, zostałem zapewniony, że przebieg widniejący na zegarze ma wszelkie znamiona prawdopodobności :-)
Po takich doświadczeniach, przedwczoraj zapiąłem lawetę i w drogę do gościa po złoto-czarne cudo (ogłoszenie z wątku, ostatnie zdjęcie). No i wróciłem z pełną przyczepką. Jak na moje oko i doświadczenie, przebieg raczej prawdziwy, a wizualnie i technicznie bez wad. Czas i km pokażą.

Teraz o samym gościu. Sprzedawca jak sprzedawca. Ma swoje zachowania typowe dla tej grupy zawodowej, które trzeba przełknąć albo nie kupować w takich przybytkach. Tak, uwielbiają plak, ale to przecież da się zmyć (w mojej 4TX po drugim sezonie nie było już śladu ;-)  ). Motory sprowadza tylko z Włoch, głównie z południa. Ma tam "swoich" ludzi, którzy wyszukują mu dobre oferty. Głowy oczywiście nie dam sobie uciąć, ale jak na mój gust nie bawi się w cofanie liczników i nie sprowadza zamęczonych sprzętów.
Wiem, że brzmi to trochę jak reklama ale nie taki jest mój zamiar. Ostateczna decyzja i tak zawsze należy do kupującego i ja nigdy nie podjąłbym się doradzenia komuś kupuj czy też nie kupuj. Myślę jednak, że jak ktoś rozważa zakup to warto tego "handlarza" odwiedzić.

Co do konkretnego sprzętu z ogłoszenia to niestety nie miałem już czasu, żeby mu się przyglądnąć.

Tyle w temacie.

Uff, ale się rozwinąłem  :deadeek:
TDM850 4TX 98'