Autor Wątek: Yamaha TDM Yamaha TDM 850 4TX egzemplarz kolekcjonerski BEZWYPADKOWY  (Przeczytany 2753 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kawa

  • TDM User
  • Mikołów
  • 60 km/h
  • **
  • Wiadomości: 62
  • TDM 1998 4TX
Witam,

mam do sprzedania moja kochana TDMke. Niestety z powodow zyciowych musze ja sprzedac. Ponizej ogloszenie ktore rowniez zamiescilem na niektorych portalach. Bardzo chcialbym, zeby trafila w dobre rece. Motorem bylem kiedys na zlocie TDMek w srebrnej gorze. Moze ktos jeszcze pamieta. Pozdrawiam i polecam motor bo to naprawde uczciwa oferta. Chetnie odpowiem na dodatkowe pytania itp. Pozdrawiam Michal

Mam do sprzedania motor, można powiedzieć egzemplarz kolekcjonerski Yamaha TDM 850 4TX. Motocykl został przeze mnie osobiście sprowadzony z Holandii. Kosztował mnie 3 tysiące więcej niż najdroższe ‘perełki’ od handlarzy w tym czasie. Kosztował drogo dlatego, że miał prawdziwy przebieg i nigdy nie był po żadnej glebie czy innych przygodach. Do motocykla dostałem dodatkowo gwarancję, że jeśli po sprawdzeniu w serwisie coś będzie nie OK to mogę go oddać (kręcony przebieg, motor po glebie). Motor sprawdziłem w Polsce w Boosterze (zainteresowani wiedzą o jaki serwis chodzi, jest to serwis specjalizujący się w TDMkach). Motor miał oryginalny przebieg (25 tys) i nigdy wcześniej nie był nawet wywrócony - potwierdzili mi to na przeglądzie. Motocykl mam od 7 lat. Przez ostatnie 3 lata przejechałem 1000km. Nie jeżdżę już na nim z powodu małych dzieciaków. Motor jest jak nowy. Przebieg to 55 tysięcy km. Przez te 7 lat prowadziłem książkę serwisową gdzie są odnotowane wszystkie serwisy. Byłem też na hamowni – wszystko OK, jest to również odnotowane w moich notatkach. Motor nigdy nie był po żadnej przygodzie, jeżdżony powoli, żadnego chamstwa. Niekręcony licznik więc ma więcej niż perełki od handlarzy ale mogę Was zapewnić, że moje 55 tyś to 2-3 razy mniej niż 32 tyś w ‘igiełkach jeżdżonych przez kobietę’. Po prostu nie oszukuje i nie krece licznika. Motor jest jak nowy. Mozna go sprawdzic w kazdym seriwsie jesli taka jest potrzeba. Dodatkowo z motocyklem sprzedaję:

- 3 kufry Kappa

- bagster na bak

- torbę dedykowaną na bagster

- bagażnik na górny kufer

- torba na górny kufer

- podgrzewane manetki

- gniazdo zapalniczniki

- tapicerowane siedzenie (prawdziwa skora)

- gmole

Rocznik 1998, Przebieg 55tys. Łączna pojemność kufrów plus toreb ok250L! Opony wymienione przy 50000 wiec maja dopiero 5 tysiecy przejechane. W moto nic nie trzeba inwestowac. Akumulator wymieniony razem z oponami.
Stan motocykla oceniam na kolekcjonerski. Motor chamskiej ręki nigdy nie uświadczył, więc chciałbym również żeby trafił w dobre ręce. Proszę o poważne oferty bo na takie ten motor na pewno zasługuje.

Cena 10300. Kontakt Michal 501 473 864
Ulala TDM, ale fajnie :)