Autor Wątek: [S] Yamaha TDM850 4tx 98r.  (Przeczytany 13396 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kuba

  • TDM User
  • Warszawa/Płock
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 4
[S] Yamaha TDM850 4tx 98r.
« dnia: Lipiec 30, 2013, 16:16:14 »
Witam.

 Wygląda to tak. TDM 850 4TX roku 98. Moto zakupiłem w grudniu 2012 roku od forumowicza Wojtka. Na pewno, gdy znajdzie to ogłoszenie doda coś od siebie :) Moto w tym momencie wystawiam tylko i wyłącznie na forum, ponieważ uważam, że forumowicze mają pierwszeństwo :)
   Jedynym powodem, dla którego sprzedaje Yamahe jest totalny brak czasu na czerpanie przyjemności z jazdy moto. W tym sezonie przejechałem może 300-350km i uważam, że takie moto nie powinno stać w garazu i sie kurzyć.
   Słowami Wojtka opiszę Yamahe: (to jego wcześniejsze ogłoszenie)
 TDMka 2 lata temu  dostała silnik z przebiegiem jak twierdził sprzedający 60 tyś km, ponieważ w poprzednim piecu serwis źle ustawił mi rozrząd podczas reg zaworów co uszkodziło głowice,wał i nie opłacało się naprawiać.Wtedy również wymieniłem napęd na DID i kupiłem nowe opony.Zrobiłem na nim do końca sezonu jeszcze 3 tys. km, a wiosną 2012 zostały ustawione zawory,wyregulowane oraz zsynchronizowane gaźniki,wymieniony został:
rozrząd na DID,
olej Motul 5100 10w40+ filtr
płyn hamulcowy,
olej+ uszczelniacze lag,
płyn chłodniczy,
łożyska kół,
klocki hamulcowe EBC,
przednie żarówki Osram night breaker
oraz kompletny układ wydechowy Marving, po czym nie robiłem zupełnie nic przy moto, jedynie sprawdzałem poziom oleju i nakręcałem km.Dopiero w lipcu po przejechaniu 6 tys. km znów wymieniłem olej-Motul 5100+filtr,tym razem również świece NGK i tylną oponę na nową ponieważ trasy po PL wykończyły ją :D Na wszystkie wymienione rzeczy mam faktury.W tym roku zrobiłem nią ponad 9 tyś.Oleju bierze ok 150ml /1000km jak to TDMka.Spalenie od 4,5-5,5 na 100km.Łańcuch smaruję co 300km Castrolem Power Racing.Prowadzi się idealnie,jest mocna i zrywna.Silnik chodzi cicho bez dodatkowych odgłosów.Obecnie przebieg wynosi ok 72 tys według zmienionego silnika lecz licznika nie ruszałem i ma 108 tys według starego silnika.

Z dodatków motocykl posiada:
solidne  gmole,
gniazdko 12v do nawigacji,
turystyczną szybę oraz deflektor.

Cenię ją sobie w granicach 8 tyś i i wiem że jest warta tych pieniędzy bo ręczę własną ręką że przyszły właściciel będzie zadowolony. Osobom mocno zainteresowanym, mogę dodatkowo podać numer telefonu do Wojtka, poprzedniego właściciela, z którym mam stały dobry kontakt. Na pewno udzieli wyczerpujących odpowiedzi :)

Moto do obejrzenia w Warszawa-Janki.

Kontakt ze mną:
518-562-887 (w dn.1-3 sierpnia może być utrudniony, ponieważ będę na Woodstocku)
kuba_bielski@o2.pl, aktualizacja skrzynki na bieżąco

no i forum :)

pozdrawiam serdecznie



Offline wwitek123

  • TDM User
  • Kraśnik,Urzędów
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 156
  • To jest motór, on jest mój, ja nim jeżdżę no i h*j
Odp: [S] Yamaha TDM850 4tx 98r.
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 01, 2013, 11:39:04 »
Ajjj, aż mi się łezka w oku zakręciła jak znów zobaczyłem moją byłą TDMcie  :deadlove:  Od siebie dodam tylko tyle, że to własnie był mój motocykl przez łanych kilka lat. Nakręcilismy razem  sporo km bez żadnego problemu :) Zresztą ja podpisuję się pod tym co Kuba zacytował :) Jakbym miał wolne środki to bym najchętniej ją odkupił dla towarzystwa dla mojej obecnej TDMci 900  i zostawił na zawsze u siebie :)

Offline kuba

  • TDM User
  • Warszawa/Płock
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 4
[S] Yamaha TDM850 4tx 98r.
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 13, 2013, 21:11:32 »
podbijam temat, oferta nadal aktualna :)

jednocześnie informuję, że w dniach 14-25 sierpnia przebywam poza granicami kraju, kontakt telefoniczny niestety będzie utrudniony...

pozdrawiam

Offline kuba

  • TDM User
  • Warszawa/Płock
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 4
[S] Yamaha TDM850 4tx 98r.
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 26, 2013, 20:26:58 »
witam :)
   oferta nadal jak najbardziej aktualna, moto na dniach trafia na allegro. od dnia 27 sierpnia jestem dostępny, więc nie będzie większych problemów aby podjechać i obejrzeć moto :)

   co do motocykla, nadal stoi w garażu i grzecznie czeka :)