Autor Wątek: [K] Prawą owiewkę do 4TX  (Przeczytany 4091 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline żuk

  • TDM User
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 24
[K] Prawą owiewkę do 4TX
« dnia: Maj 23, 2013, 16:47:15 »
Poszukuję prawej owiewki do 4TX.
Przeszukałem jebaja polskiego, włoskiego, niemieckiego, angielskiego... Nic. Wychodzi na to, że moje malowanie jest jakieś wielce unikatowe. Allegro również milczy. Jakiś dramat...
Jakby ktoś miał taki kolorek byłbym wniebowzięty.
Łukasz
where you go now is up to you

"Kiedyś to nic nie było, ale wszystko było, a teraz wszystko jest, ale nic nie ma."...

Offline Maku

  • TDM User
  • Łódź
  • 180 km/h
  • ****
  • Wiadomości: 292
  • GG 185078
Odp: [K] Prawą owiewkę do 4TX
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 23, 2013, 19:14:16 »
Znalezienie graniczy z cudem. Ale jeśli uda Ci się znaleźć komplet to ja wezmę lewą  :deadbeer:

Offline Kudllaty86

  • TDM User
  • Suchy Las
  • 60 km/h
  • **
  • Wiadomości: 56
  • 4TX '97
Odp: [K] Prawą owiewkę do 4TX
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 24, 2013, 08:26:00 »
Kolego ja dwa tygodnie temu miałem ten sam problem :deadeekani:. Kup taki kolor jaki jest. Nawet jak gdzieś znajdziesz w twoim malowaniu to i tak pewnie będzie do malowania.

Offline żuk

  • TDM User
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Odp: [K] Prawą owiewkę do 4TX
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 24, 2013, 16:34:17 »
Kolego ja dwa tygodnie temu miałem ten sam problem :deadeekani:. Kup taki kolor jaki jest. Nawet jak gdzieś znajdziesz w twoim malowaniu to i tak pewnie będzie do malowania.

Nie da rady. Kolory są mało pasujące, więc to będzie wyglądać jakbym założył gacie na spodnie :-D
Może coś się uda naprawić przy obecnej owiewce albo przynajmniej dobrze dobrać kolor przy ewentualnym lakierowaniu zakupionej.
No nic... Szukam dalej.
Aktualne jakby co.

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Łukasz
where you go now is up to you

"Kiedyś to nic nie było, ale wszystko było, a teraz wszystko jest, ale nic nie ma."...