Autor Wątek: [S] GMOLE ostrego do Yamaha TDM 4tx ( crash bars )  (Przeczytany 13340 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ostry

  • TDM User
  • Kraśnik
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 16
[S] GMOLE ostrego do Yamaha TDM 4tx ( crash bars )
« dnia: Styczeń 29, 2013, 15:19:16 »
Czołem!
Chyba coś poknociłem i usunąłem wątek sprzedaży podczas próby odświeżenia.
Jeśli przypadkiem ostał się gdzieś w czeluściach forum, to proszę Moda o przywrócenie.
W między czasie zaś chciałem napisać że mam 2 wolne komplety, gdyby kogoś interesowały. W najbliższym czasie będę robił do innego moto więc do TDM przez jakiś czas nie będzie . Są wkomponowane w linię motocykla, chronią dół oraz górę, czyli przy normalnej glebie nie uszkadzają się plastiki i kierunkowskazy.
Cena 290 + 26 paczka.

Dla przypomnienia tak wyglądają:











I link do zdjęć od Grzeci'ego który był w tamtym zaginionym wątku (mam nadzieję że się nie obrazi :)  ) :
https://picasaweb.google.com/111842888191906238939/Gmole4TXMadeByOstry?authkey=Gv1sRgCLm43MfXyNHrlAE

Z opinii osób które miały większe lub mniejsze przygody na motocyklu z zamontowanymi gmolami z powyższych fotek wynika że się sprawdziły w boju. Moja opinia może być niewiarygodna więc sobie odpuszczę ;)  . Ale dla uwiarygodnienia mnie jako tzw tfu! samozwańczego"konstruktora" można sprawdzić opinie na forum Transalpa:  http://forum.transalpclub.pl/viewtopic.php?f=169&t=3691

Offline ostry

  • TDM User
  • Kraśnik
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: [S] GMOLE ostrego do Yamaha TDM 4tx ( crash bars )
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 05, 2013, 13:49:29 »
Ok. Termin wykonania będzie zależał od tego ilu chętnych będzie, czyli im więcej tym szybciej.  Zapomniałem dodać kontakt do mnie, poza privem można pisać na rafost8@wp.pl , endurance.ostr@gmail.com lub po prostu 50655O087 .
(prawie bo na szczęście nie miałem okazji przeszlifować mojego pięknego nowiutkiego gmolka)
Oby tak zostało, bo lepiej jest zapobiegać niż leczyć :) choć może mentalnie trudniej ;)
Zdrówka!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2014, 17:32:28 wysłana przez ostry »

Offline ostry

  • TDM User
  • Kraśnik
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: [S] GMOLE ostrego do Yamaha TDM 4tx ( crash bars )
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 29, 2013, 19:51:33 »
Czołem!

Nieuchronnie zbliża się czas zimowania maszyn i uzbrajania ich w różne mniej lub bardziej potrzebne gadżety , więc z lekkim wyprzedzeniem zbieram zamówienia na posezonową kolekcję jesienną. Tak by dostarczył ją św.Mikołaj lub ostatecznie Gwiazdka. Cena bez zmian. Kontakt jak wyżej.

Zdrówka!

Offline ostry

  • TDM User
  • Kraśnik
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: [S] GMOLE ostrego do Yamaha TDM 4tx ( crash bars )
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 22, 2014, 17:37:06 »
Szykuję seryjkę na drugą połowę lutego. Jeśli ktoś chce ubrać maszynę przed sezonem to śmiało,priv, mail lub tel, będę miał pogląd ile mniej więcej przygotować kpl.

Offline arcisz

  • TDM User
  • Bolesławiec
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 232
Odp: [S] GMOLE ostrego do Yamaha TDM 4tx ( crash bars )
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 22, 2014, 18:21:54 »
A obiecana 900 to kiedy?

Offline ostry

  • TDM User
  • Kraśnik
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: [S] GMOLE ostrego do Yamaha TDM 4tx ( crash bars )
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 05, 2014, 16:16:26 »
Dzięki za przypomnienie.  W marcu postaram się pokazać  jak wyglądają gotowe, pomalowane, zamontowane.

Offline slawa1987

  • TDM User
  • Osiecko
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: [S] GMOLE ostrego do Yamaha TDM 4tx ( crash bars )
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 10, 2014, 06:32:16 »
Witam
Przez kierowce auta miałe małego szlifa już w lutym, i dzieki gumolom ostrego wszystko całe. Tylko gumole podrapane.
Wiec wiem, że warto.
Pozdrawiam

Offline sietmen75

  • MotoFazA
  • Moderator
  • Wrocław
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 4491
  • Statler & Waldorf
Odp: [S] GMOLE ostrego do Yamaha TDM 4tx ( crash bars )
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 10, 2014, 14:15:36 »
O0  :police:
rozkminki, opinie, prosze prowadzic w temacie gmoli, pytania do sprzedającego kierować na podane namiary
Roots Bloody Roots

Offline ostry

  • TDM User
  • Kraśnik
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: [S] GMOLE ostrego do Yamaha TDM 4tx ( crash bars )
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 12, 2014, 22:37:25 »
Mały update.
Będę miał 2 kpl do 850-tki (4tx, 3vd), zrobiłem je dodatkowo, bo jak wiecie z reguły popełniam je raczej na zamówienie tylko. Także jakby ktoś oponował, to wiecie gdzie pukać.
A przy okazji, żeby nie było że w temacie gmoli do 900 nic się nie dzieje, to taka mała próbka jak to wygląda:





Póki co jednak nie będą dostępne, chyba że będzie jakieś mobilizująco- motywujące mnie zainteresowanie, to może poprzestawiam sobie priorytety :).

Zdrówka!
ostry

Offline drago81

  • TDM User
  • Opole
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 30
    • Szeroką Drogą
Odp: [S] GMOLE ostrego do Yamaha TDM 4tx ( crash bars )
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 13, 2014, 20:55:23 »
Witam
czy dało by się zrobić na zamówienie gmole do 4TX jednak o trochę innym kształcie? Chodzi mi o to aby rura idąca pod chłodnicą pozostała taka ja jest a ta mocowana do ramy była wyższa co pozwoli osłaniać bardziej owiewki i dodatkowa rurka łącząca przednią rurką z mocowaniem do ramy na wysokości cylindrów. w skrócie ala enduro  coś typu do Africi czy transalp.

Offline sietmen75

  • MotoFazA
  • Moderator
  • Wrocław
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 4491
  • Statler & Waldorf
Odp: [S] GMOLE ostrego do Yamaha TDM 4tx ( crash bars )
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 13, 2014, 20:58:43 »
Witam
czy dało by się zrobić na zamówienie gmole do 4TX jednak o trochę innym kształcie? Chodzi mi o to aby rura idąca pod chłodnicą pozostała taka ja jest a ta mocowana do ramy była wyższa co pozwoli osłaniać bardziej owiewki i dodatkowa rurka łącząca przednią rurką z mocowaniem do ramy na wysokości cylindrów. w skrócie ala enduro  coś typu do Africi czy transalp.



O0  :police:
rozkminki, opinie, prosze prowadzic w temacie gmoli, pytania do sprzedającego kierować na podane namiary
Roots Bloody Roots