Autor Wątek: Sprzedam TDM 900  (Przeczytany 6363 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kaczmar831

  • TDM User
  • Bielsko-Biala
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 15
Sprzedam TDM 900
« dnia: Lipiec 04, 2017, 20:34:15 »
Sprzedam piękna YAMAHĘ TDM 900.Rok 2006 ABS.Motocykl 100% bezwypadkowy i 100% w oryginale. Przebieg 44 tyś autentyczny. Motocykl utrzymany w idealnym stanie wizualnym i technicznym.
W motocyklu został wymieniony Nowy akumulator Warta Nowa przednia opona Michelin świece oraz olej.Do motocykla dorzucam kufer GIVI 47 L kupiony 2 lata temu.
Serdecznie polecam.
Jeśli szukasz motocykla do jady na lata przyjedz a sie nie zawiedziesz.
Sprzedaję z powodów rodzinnych.

https://www.olx.pl/oferta/yamaha-tdm-900-warta-uwagi-CID5-IDneCmA.html
Lewa w górę! !!

Offline Jasssiu

  • TDM User
  • Tychy
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Sprzedam TDM 900
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 05, 2017, 06:45:18 »
Witam!
Mam taką samą tylko rok starszą i prawie 2 razy więcej na liczniku. Chętnie bym kupił ale cena dla mnie za wysoka. Bardzo jestem ciekaw czy uda CI się go sprzedać w takiej cenie, bo tak naprawdę to wersja podstawowa jedynie z kufrem. Moja jest cała ubrana w rożne dodatki a i tak cieszyłbym się gdybym ją sprzedał za 11 k. Jak CI to nie sprawi kłopotu to daj znać za ile poszła. A może jesienią ... Dzięki.
Jasssiu
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2017, 06:59:34 wysłana przez Jasssiu »

Offline kaczmar831

  • TDM User
  • Bielsko-Biala
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Sprzedam TDM 900
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 05, 2017, 07:20:24 »
Rok różnicy i tylko albo aż dwa razy więcej przebiegu.To słowo klucz za długo ja szukałem bym ja puścił za 11 tys.12 tys mam już ofertę złożona.Odrzuciłem ja.Wiem co mam.Kufer akumulator opona świece olej to koszt 1500zl.Nie przywyklem do robienia komuś prezentów ale ktoś kto Ją kupi niestety go dostanie.
Lewa w górę! !!

Offline kaczmar831

  • TDM User
  • Bielsko-Biala
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Sprzedam TDM 900
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 05, 2017, 07:50:07 »
Co do dodatkow mam ich mnóstwo 2 kaski komplet męski RST Razor.rozmiar XL rękawiczki plus buty.Damski RST rozmiar S rękawiczki i buty sidi.Chętnych proszę o kontakt.
Lewa w górę! !!

Offline Desper

  • TDM User
  • Siedlce
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 44
Odp: Sprzedam TDM 900
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 05, 2017, 09:39:26 »
Co do ceny to rok temu kupilem z tego samego rocznika za 16tys prawie gołą i z troche wiekszym przebiegiem i nie żałuję ani złotówki po tym ile ulepow obejrzałem. Także jeśli sprzęt jest pewny to taniej bym tez nie puścił ;)

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka


Offline Feel

  • TDM User
  • Kraków
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 172
Odp: Sprzedam TDM 900
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 05, 2017, 10:44:34 »
tu rocznikowo wg. malowania to 2005:
https://www.yamaha-motor.eu/designcafe/en/archive/archived-articles/index.aspx?view=article&id=442659&segment=&archive=false&page=2
Nie rozumiem Jasssiu co Twój komentarz ma wnieść sensownego jak, domyślam się, nie widziałeś sprzęta.
Jeśli eksploatacja świeża, od tarcz po napęd wszystko tip top jak pisze właściciel a historia pojazdu znana to cena jest jak najbardziej adekwatna!
ps. Desper, masz młodszy i kilka akcesoriów z tego co pamiętam

Offline Desper

  • TDM User
  • Siedlce
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 44
Odp: Sprzedam TDM 900
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 05, 2017, 14:56:21 »
Mam 2006 a z dodatków był wingrack i navi co w porównaniu do ubranych w grzanety, zestaw kufrow, gniazda, akcesoryjne kanapy, oslone na bak, powercommandera, handbary i halogeny i inne zabawki czynilo ja wzglednie teoretycznie golasem w porownaniu do tych co ogladalem, ale stary tutaj technicznie wszystko bylo miodzio, eksploatacyjnie tez super (dales taki naped ze po ponad 20tys nie musze go jeszcze nawet naciagac!) Wiec moim zdaniem bylo naprawde warto i jestem bardzo zadowolony :) Także moim zdaniem jesli ktos kupuje moto na pare lat i chce mieć spokój to warto wydać troche wiecej a i pewni swojego sprzętu powinni go cenic i nie zanizac do średniej ceny druciarskich ulepkow na rynku ;)

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka


Online Sebaa

  • TDM 900 '07
  • TDM User
  • Wolne Miasto Gdańsk
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 683
Odp: Sprzedam TDM 900
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 05, 2017, 21:27:44 »
Hello,  :police:

Nie żebym się czepiał, ale "pacząc" po malowaniu to masz raczej rok produkcji 2005 - taki drobny szczegół  :deadlol:

Pozdrawiam
Sebaa
Kto umiera bogatszy ten wygrywa.
Życie jest pasmem straconych okazji.
Mam wyjebane, ale trzeba zapierdalać.
Dzień w którym kupię karabin jest coraz bliżej.


Offline maciej_edi

  • TDM User
  • Siedlce
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 120
Odp: Sprzedam TDM 900
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 05, 2017, 22:22:13 »
Desper 20 kkm bez naciagu? Ty na pewno na emeryturze nie jestes? Moze harasa albo GW tam nie ma problemu z naciagiem

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

Offline Desper

  • TDM User
  • Siedlce
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 44
Odp: Sprzedam TDM 900
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 06, 2017, 08:20:27 »
Tez jestem w szoku ;) tym bardziej ze nie jeżdżę spokojnie a sporo tego przebiegu to byla ostra jazda po gorach (alpy, sardynia, tatry, biesy i gory w Rumunii) gdzie się wściekalem jak z łańcucha zerwany a lancuch ma luz bez zmian ;) Ale Feel zainwestował w jakis fajnie wzmacniany i do tego niebieski kajdan więc podejrzewam ze to dzięki temu ;)
Także reasumując i coby od wątku nie odbiegać: czasem warto kupić drożej ;)

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka


Offline Feel

  • TDM User
  • Kraków
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 172
Odp: Sprzedam TDM 900
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 06, 2017, 20:54:55 »
fajnie wzmacniany i do tego niebieski kajdan więc podejrzewam ze to dzięki temu ;)

ekploatacja cała rzeczywiście pierwyj sort, m.in.:
http://www.serwismotocyklowy.pl/lancuch-napedowy-RK-525GXW-116-NB-niebieski-gxw-ring-z-zakuwka,p,19395.html
plus Yamahowskie zębatki (podgumowana zdawcza)

Offline kaczmar831

  • TDM User
  • Bielsko-Biala
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Sprzedam TDM 900
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 08, 2017, 16:10:42 »
Może malowali w sylwestra hehe...a tak
Na serio rok 2006.
S P R Z E D A N Y.
Lewa w górę! !!