Autor Wątek: [S] Yamaha XT 660 X od 1 właściciela - doinwestowana  (Przeczytany 3867 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vermilion

  • Vector
  • TDM User
  • Wałcz
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 139
  • Honda VFR 800Fi
    • Inter Motors
[S] Yamaha XT 660 X od 1 właściciela - doinwestowana
« dnia: Listopad 18, 2013, 22:38:50 »
http://allegro.pl/show_item.php?item=3724126528

Ogłoszenie kumpla :) 2004r.

Witam, mam na sprzedaż swój motocykl YAMAHA XT 660 X pochodzący z krajowej dystrybucji . Ciężko jest mi go sprzedawać ale nie mam takich funduszy by kupić nowy motocykl a ten „postawić na półce”. Stan techniczny określam na idealny. W motocyklu wszelkie czynności serwisowe były wykonywane na czas lub znacznie częściej (olej max co 5000km. wraz z filtrem) filtr powietrza co sezon, obecnie K&N.
 
W tym sezonie dokonałem następujących wymian/napraw:
-nowe opony (900zł)
-kompletny napęd: zębatki JT łańcuch super wzmocniony DID złota wersja G&B  (450zł)
-gumy zabieraki w tylnej piaście org. YAMAHA (100zł)
-uszczelniacz wałka zdawczego- pod przednią zębatką org. YAMAHA (170zł)
-uszczelka lewego dekla- pociła się lekko przy wejściu kabli org. YAMAHA (90zł)
- klocki przód + płyn (150zł)
-filtr powietrza K&N (200zł)
-filtr + olej CASTROL (150zł)
 
Dodatki:
- kufer + stelaż 42l. (500zł)
- Osłony setów tył prawdziwy CARBON (300 zł)
-końcówki wahacza/lagów (100zł)
-wydech LeoVince x3 (2000zł)
-osłona pod silnik (500zł)
 
Motocykl nigdy nie miał ŻADNEGO „szlifa” jedynie jedno czy dwa „samoistne przewrócenia” ;)
Mimo że owiewki są oklejone folią CARBON M3 to są w niezłym stanie (mogę wszystko zdjąć co się da przy kupującym i pokazać wszystko od środka). Największą wadą maszyny jest choroba większości XTków mianowicie złażący lakier z elementów silnika, na szczęście głównie z lewego dekla no ale trzeba to zrobić stąd moim zdaniem atrakcyjna cena. Motocykl nie wymaga wkładu finansowego, bardzo o niego dbałem: każdą śrubkę, która tego wymagała dokręcałem dynamometrem i smarowałem klejem do gwintów, zawsze grzałem motocykl, nie jeździłem na kole, nie przegrzewałem silnika, luz zaworowy sprawdzany co roku. Uzupełniałem nawet najmniejsze braki w płynach.  Każdą część którą się dało kupiłem w serwisie YAMAHA.
 
 
Cena do negocjacji !!!. Telefon kontaktowy 510-295-439 Michał. Wszelkie pytania proszę kierować pod ten numer, rzadko sprawdzam maila! OGŁOSZENIE MA CHARAKTER INFORMACYJNY! FINALIZACJA ZAKUPU PO WYPEŁNIENIU UMOWY!
Honda NSR 125 JC22A > Honda CB 500 > Honda VFR 750 RC36I > Yamaha TDM 850 4TX > Honda VFR 800Fi 99' SF > Honda VFR 800Fi 98' !!
INTER MOTORS BYDGOSZCZ
http://intermotors.pl/