Autor Wątek: Szybkie biwaki a wyposażenie.  (Przeczytany 13137 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline edc79

  • TDM User
  • Gdańsk
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 17
    • EDC79

Arek

  • Gość
Odp: Szybkie biwaki a wyposażenie.
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 12, 2016, 17:11:13 »
Nie bardzo wiem o co pytasz ???? to Twój tekst, czy chcesz znać nasze zdanie o całym tym szpeju, który ktoś tam pakuje dla lepszego samopoczucia ????

Ja osobiście wybierając się na wycieczki do 200km zabieram tylko kombinezon przeciwdeszczowy i to nie zawsze oraz zestaw do łatania opon bezdętkowych, który mam zawsze pod kanapą.
Jeżeli planuję spać gdzieś w krzakach to oczywiście namiot, mata, śpiwór.

Ktoś inny weźmie tylko assistance :) i kartę kredytową ;)

Autor potrzebuje dwa noże, pelerynę przeciwdeszczową itp. itd. ... no jak mu to naprawdę potrzebne to OK  :headbang:

PS. Leć szybko do powitalni jeżeli chcesz aby ktoś coś do Ciebie artykułował na tym forum :D


« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2016, 17:27:48 wysłana przez Arek »

Offline edc79

  • TDM User
  • Gdańsk
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 17
    • EDC79
Odp: Szybkie biwaki a wyposażenie.
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 12, 2016, 17:51:32 »
He he potrzebowałem opinii czego zapomniałem i ew drobnych porad jak to u Was w praktyce wygląda. Jeżdżę od niedawna i niestety dłuższe trasy z przyczyn czasowych nie dla mnie. Ale w zeszłym sezonie znalazłem taki właśnie sposób spędzania czasu i postanowiłem coś o tym napisać. W tym roku chce szybko wystartować więc szykuje maszynę i w drogę. Ciesze się że jest prężne forum TDM ponieważ kocham tę maszynę.

Offline jobravo

  • TDM User
  • Piastów
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 33
Odp: Szybkie biwaki a wyposażenie.
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 10, 2016, 11:03:41 »
jeśli porady szukasz co zabrać to tutaj jest wątek: http://www.tdm.pl/forum/index.php/topic,2094.0.html