Autor Wątek: Motocyklem dookoła Świata  (Przeczytany 8068 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline michael

  • TDM User
  • Łódź
  • 60 km/h
  • **
  • Wiadomości: 72
  • był 4TX '01...
Motocyklem dookoła Świata
« dnia: Maj 14, 2009, 19:20:51 »
Cześć,
wczoraj wracając z pracy usłyszałem w radio, że 2ch dziennikarzy radiowej trójki wybrało się w podróż motocyklami dookoła świata.
Poniżej link do ich stronki, gdzie mają co jakiś czas wrzucać zdjęcia. Relacje codziennie w radio.

http://www.polskieradio.pl/trojka/motocykle/

Pozdrawiam,
Michael
gg 1068836

Offline rockride

  • TDM User
  • Nowa Ruda, byłe Wałbrzyskie
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Tyle dróg do przejechania a czasu tak niewiele,.:)
Odp: Motocyklem dookoła Świata
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 14, 2009, 21:39:43 »
Witam,..
piekna sprawa ! Pozazdroscic,..trzeba byc naprawde twardzielem, zeby wysiedziec na takiej kanapce tyle tys. km. Ciekawe jak sie te nowe single Yamahy spisza w takiej podroży. Ciekawe jak u nich podczas takiej podrozy wyglada zaplecze techniczne. Ja mam już takie zboczenie od Rometa,..poźniej CZ 350 , az w koncu 12 lat Junaka M-10, ze zawsze mam wrazenie, ze zaraz mi sie cos popsuje. Nawet w Tedzi  słucham np. na swiatlach jak silnik pracuje itd. ,stad np. dla mnie taka wyprawa jest zupelnie niewyobrazalna...
Jak sie wjezdze w TDM-a to na pierwsza trase w lecie wale na Wegry,... :deadwar:

Pozdr.!

lucars

  • Gość
Odp: Motocyklem dookoła Świata
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 14, 2009, 21:59:56 »
kiedyś coś mi się o uszy obiło że gość się wybrał w taką wyprawę właśnie na ce-zecie. nie wiem czy to było do okoła świata ale na pewno dość daleko. :deadwar:

Offline rockride

  • TDM User
  • Nowa Ruda, byłe Wałbrzyskie
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Tyle dróg do przejechania a czasu tak niewiele,.:)
Odp: Motocyklem dookoła Świata
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 14, 2009, 22:21:06 »
kiedyś coś mi się o uszy obiło że gość się wybrał w taką wyprawę właśnie na ce-zecie. nie wiem czy to było do okoła świata ale na pewno dość daleko. :deadwar:
troche bliżej bo tylko do Afryki :) a dokladniej Maroka,..- jest nawet gdzies link na forum bo czytałem te relacje,..-jak zaczałem to ok. 20 opisanych dni musialem od poczatku do konca przeczytac,..polecam ! Ja to sie czesto usprawiedliwiam, ze nie jade w jakies miejsce bo nie mam na czym, bo okazja nie ta , bo zimno i do d... itp. a takie relacje z wyprawy CZ do maroka uswiadamiają mi, iż liczą sie tylko wyłacznie checi !,...nie ma co szukac 1200GS :) navigacji, :) i grubych tysiaków w portfelu,...
Pozdr.!

lucars

  • Gość
Odp: Motocyklem dookoła Świata
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 14, 2009, 22:25:01 »
no właśnie. chyba też na forum czytałem o tym

Offline ĸFiateĸ

  • Przyjaciele
  • Łódź
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 1796
  • TDM 850 BMW R1150RT ST1300 Pan European
Odp: Motocyklem dookoła Świata
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 14, 2009, 22:27:24 »
"czeski ocean ognia" tu jest link http://nf.e-net24.pl/www2008/glownar.htm
« Ostatnia zmiana: Maj 14, 2009, 22:28:56 wysłana przez kwiatoshi »

Voyager

  • Gość
Odp: Motocyklem dookoła Świata
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 15, 2009, 00:18:38 »
Witam,..
piekna sprawa ! Pozazdroscic,..trzeba byc naprawde twardzielem, zeby wysiedziec na takiej kanapce tyle tys. km. Ciekawe jak sie te nowe single Yamahy spisza w takiej podroży. Ciekawe jak u nich podczas takiej podrozy wyglada zaplecze techniczne. Ja mam już takie zboczenie od Rometa,..poźniej CZ 350 , az w koncu 12 lat Junaka M-10, ze zawsze mam wrazenie, ze zaraz mi sie cos popsuje. Nawet w Tedzi  słucham np. na swiatlach jak silnik pracuje itd. ,stad np. dla mnie taka wyprawa jest zupelnie niewyobrazalna...
Jak sie wjezdze w TDM-a to na pierwsza trase w lecie wale na Wegry,... :deadwar:

Pozdr.!

Najbliżej masz do Pragi tam to i na weekend możesz się wybrać choć to za krótko na Pragę. Ja w lecie lecę tez na Węgry może moja obecność Kubicy pomoże ;) Może jak przywykniesz że nic się nie psuje to i dalej w końcu śmigniesz czego Tobie i sobie życzę :deadtop4: