Autor Wątek: Wróciłem z Chorwacji :-)  (Przeczytany 7714 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

geniusz 900

  • Gość
Wróciłem z Chorwacji :-)
« dnia: Sierpień 26, 2008, 22:25:04 »
Witam

jestem mile zaskoczony moją trasą bo zrobiłem 5 tyś. km i nic. Pomijam kwestię smarowania łańcucha he he 3 kufry duża torba na zbiornik paliwa przeloty na poziomie 140 - 150 km/h na autostradzie i sprzęt bardzo stabilny nawet przy silnych bocznych wiatrach. Oczywiście w dzwie osoby jedyny problem przez wysoki srodek ciężkości na serpentynach ale do opanowania. Ze spraw serwsowych to powiększyłem zestaw narzędzi płyn do łatania opon i zestaw do naprawy z nabojami do pompowania a także zwykła pompka rowerowa he he. Z dodatkowego osprzętu to zamontowałem tempomat na manetce od gazu aby ręka nie cierpła zbyt szybko który polecam świetna sprawa na autostrach. Byłem w Czarnogórze Bośni i Chercegowinie nawet przy upałach 35 stopni wentylator się załączał gdy za długo stawałem w korkach.
W razie pytań proszę pytać  :deadwar:

Pozdrawiam

Offline Mirek

  • TDM User
  • Katowice
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 887
Odp: Wróciłem z Chorwacji :-)
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 26, 2008, 22:34:23 »
WItaj na ojczystej ziemi :)
Czy przypadkiem nie Ty spotkałeś moich znajomych w Czarnogórze ?
Rodzinka czarnym Chryslerem Voyager.
Pozdrawiam

Offline tangy

  • TDM User
  • łódź
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 138
Odp: Wróciłem z Chorwacji :-)
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 26, 2008, 22:40:04 »
Witamy po wycieczce.
Czekamy na fotki i dokladną relacje. Jak ze spalaniem, ile km dziennie. W przyszlym roku tez jade na taką trase wiec jak najwiecej informacji sie przyda. Co to za patent z tym tempomatem? Mozesz zapodac fotke?

Offline MLX

  • TDM - Turystyk Dla Mnie
  • TDM User
  • GD/GSL - Gdańsk/Ustka
  • 180 km/h
  • ****
  • Wiadomości: 287
  • TDM 850 4TX '98
    • MLX
Odp: Wróciłem z Chorwacji :-)
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 26, 2008, 22:55:45 »
Widze kolejny szczęśliwiec podróżujący do Chorwacji  :deadtop4:
Napisz coś więcej (może mały opis wyprawy) gdzie nocowałeś, jakie ceny noclegów i całej reszty, itd.
No i czekamy na fotki :-)


Pozdrawiam  :deadbandit:



Ps. Już się doczekać nie moge przyszłego roku jak też będe mógł napisać: "Właśnie wyjeżdzam do Chorwacji" i później: "Wróciłem z Chorwacji" :deadlol:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2008, 22:57:30 wysłana przez MLX »

Offline ĸFiateĸ

  • Przyjaciele
  • Łódź
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 1796
  • TDM 850 BMW R1150RT ST1300 Pan European
Odp: Wróciłem z Chorwacji :-)
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 31, 2008, 15:37:31 »
tak sie dziwnie sklada ze i ja sie wybieram w przyszlym roku na chorwacje. Moze jakies synchro???? W kilka motocykli byloby razniej :deadbeer:

Offline MLX

  • TDM - Turystyk Dla Mnie
  • TDM User
  • GD/GSL - Gdańsk/Ustka
  • 180 km/h
  • ****
  • Wiadomości: 287
  • TDM 850 4TX '98
    • MLX
Odp: Wróciłem z Chorwacji :-)
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 31, 2008, 20:17:43 »
pewnie że  było by raźniej, sprawa do dogadania (ja planuje 10-14 dni - namiot i kempingi - kwestia finansów, terminu jeszcze nie ma, ale myślałem o końcu sierpnia, początku września) na jesień zrobie nowy temat i opisze jak ja to widze, miło będzie jak jakaś ekipia by się zebrała
Pozdrawiam :deadbandit:

Offline pilipo

  • TDM User
  • Biała Podlaska
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 29
  • y_tdm
Odp: Wróciłem z Chorwacji :-)
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 31, 2008, 23:38:54 »
To nie jest zły pomysł... Narazie mam tylko 2 opcje na 2008: albo postugalia i hiszpania (od samego a coruna po wybrzezu do samej valecji - a trase znam bo ze znajomymi rental autkiem wakacje zrobiliśmy, tylko ze do sevili dojechalismy -.. zwrot autka i z powrotem do polski  jak coś to wszystkim polecam: piękne widoki i ten niesamowity zapach korkowca :) intensywniejszy im bardziej na południe) albo chorwacja która nawet nie wiem jak wygląda i nawet nie wiem po jakiemu tam gadaja. Tylko ze ustawke mam z posiadaczem hornecika więc nie tylko tdm'kami... pozdrawiam i jak coś trzymam ręke na pulsie