Autor Wątek: Do sprzedania TDM 850 91r. w okolicach Krakowa  (Przeczytany 5309 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Abadon

  • TDM User
  • Kraków
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 140
  • Up The Irons
Do sprzedania TDM 850 91r. w okolicach Krakowa
« dnia: Sierpień 30, 2011, 13:00:59 »
Witam,
Spotkałem wczoraj pod garażem faceta na ładnej TDM 850. Pogadaliśmy, moto jest do sprzedania. Stan, jak na rocznik, wyglądał na super.
Parę informacji, które zapamiętałem:
- rocznik '91
- kolor czerwono-czarny
- nowe opony Metzelera (przód i tył)
- nowy łańcuch i zębatki
- niedawno wymienione wszystkie płyny
- świece irydowe
- w komplecie kufry boczne
- jest drugim posiadaczem w ogóle, motor jeździł tylko w Niemczech, a od 2 lat zarejestrowany w Polsce. W posiadaniu obecnego właściciela 3 lata (wcześniej jeździł na nim w Niemczech). Właściciel 45-50 lat, widać że zna się na rzeczy. Sprzęt do oglądania w okolicach Krakowa (15km od Krakowa).

Namiary:
Robert
kom. +49 1604063540 (numer niemiecki, mówił żeby wysłać SMS a on oddzwoni)
mail: robertdziubek@googlemail.com

Jak ktoś się odezwie, to mówił że oczywiście wyśle zdjęcia. Ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że motorek naprawdę ładnie wyglądał i był zadbany.

Offline konto_usuniete

  • TDM User
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 938
    • Moje motongi
Odp: Do sprzedania TDM 850 91r. w okolicach Krakowa
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 15, 2011, 23:04:50 »
Z racji, że niemal nie kupiłem tego motocykla i korespondowałem oraz rozmawiałem z właścicielem, za jego zgodą publikuję jego słowa nt motocykla oraz zdjęcia.
Od siebie dodam, że ów Pan jest przesympatycznym człowiekiem i raczej jak ktoś pojedzie po to moto, to się absolutnie nie zawiedzie. Ja jej nie kupiłem, bo w ostatniej chwili wybrałem motocykl do doszykowania, coby mi się nie nudziło zimą ;)

Witam,opisze troche motocykl bo jestem do przyszlego piatku poza krajem,stad prosba o telefon.  TDM-ka jest w bardzo dobrej kondycji technicznej i wizualnie opröcz braku jednej sruby od bocznej owiewki i nie zabardzo trzymajacych rzepöw od siedzenia przy zbiorniku paliwa nic jej nie dolega.Moto duzo jezdzone przez pierwszego wlasciciela w Niemczech ktörego znam od kilku lat i od ktörego przejalem Yamahe.Motocykl kolorystycznie jest czerwony ,silnik i rama tytan(ciemny szary).Ja malo na nim jezdzilem ale duzo wymienilem:Zestaw lancochowy komplet,przod :olej i uszczelniacze,slizgi na lagach.Silnik jest suchy,nie bieze oleju i bardzo dobrze trzyma kompresje,swiece iridium,nowy filter powietrza,olej i filtr ol.Zadnego luzu na glöwce ramy. akumlator ma 6-miesiecy opony nowe Mezteler Roadtec 6 za 350 w Niemczech zakladane ,przed moim przyjazdem do Krakowa w zeszlym tygodniu gdy spodkalem  kolege ktöry podal temat sprzedazy  na forum.Wydech Devil nierdzewny.tlumiki orginalne Yamaha. Motocykl jest zajerestrowany drugi rok w Polsce i ma badania tech.do lutego 2012. Dodatkiem sa orginalne kufry.Bardzo dobrze sie prowadzi co sprawdzilem w Alpach i w Beskidach . Co do ceny to uczciwe 5500 zlotych  jest bardzo przyzwoite, bo w wypadku tej TDM-ki pozostaje tylko jazda i polerka.   Zdjecia na starych oponach podesle wieczorem chyba ze syn zrobi nowe.Ksiazka serwisowa tez jest. Pozdrawiam i zapraszam. Robert Dziubek           

http://imageshack.us/g/849/imag0006bp.jpg/