Autor Wątek: Albania, Macedonia i Czarnogóra 20 lipiec do 9 sierpnia  (Przeczytany 11129 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline drago81

  • TDM User
  • Opole
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 30
    • Szeroką Drogą
Albania, Macedonia i Czarnogóra 20 lipiec do 9 sierpnia
« dnia: Czerwiec 17, 2015, 18:06:24 »
Witam wszystkich i każdego z osobna :D
Zakładam temat ponieważ wybieramy się z moją przyszłą małżonka do ww krajów może zahaczymy też o Serbię może też jak starczy czasu polatamy po Chorwacji. Założenie jest takie że jedziemy samochodem z przyczepką ponieważ Iwonka jest szczęśliwa posiadaczką Yamahy YBR 125 więc jazda do Albanii była by bardzo czasochłonna i może brakło by miesiąca na całą wyprawę. W samej Albanii mamy tzw punkt zerowy w miejscowości KRUJA, a dokładnie tu 41°30'26.3"N 19°47'42.8"E. Jest tam pensjonat wypróbowany przez naszego znajomego z Opola który był tam nie raz. Tam zostawiamy auto i ruszamy na moto. Myślę że będzie to około 21 22 lipca. Wiem do Śp Krzysztofa z którym mieliśmy lecieć na tę wyprawę że jeszcze kilku z forum też się wybiera w tym terminie do Albanii, więc jeśli się wasze plany nie zmieniły to zapraszam do wspólnego podróżowania po Bałkanach i wspólnego biesiadowania wieczorami i wypicia kilku drinków na naszego kolegę Krzyśka.
Pozdrawiam

Offline ĸFiateĸ

  • Przyjaciele
  • Łódź
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 1796
  • TDM 850 BMW R1150RT ST1300 Pan European
Odp: Albania, Macedonia i Czarnogóra 20 lipiec do 9 sierpnia
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 17, 2015, 18:21:23 »
Dokładnie w tym czasie będziemy w Albani. Wyjezdzamy z Łodzi 15 lub 16 lipca..kilka dni w podroży, kilka dni w Czarnogórze  i kilka dni w Albani. Moze sie spotkamy :)

Offline drago81

  • TDM User
  • Opole
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 30
    • Szeroką Drogą
Odp: Albania, Macedonia i Czarnogóra 20 lipiec do 9 sierpnia
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 17, 2015, 18:28:49 »
Bardzo by nam było miło. My jesteśmy własnie w trakcie budowy projektu trasy. Jak będzie więcej niż mnie wiadomo co i jak będziemy mogli się wstępnie umawiać. Ale pewnie i tak nie da się wszystkiego zaplanować na 100% więc trzeba będzie dokładnie ustawić się na sms :)

Offline Sorry Gregory

  • TDM User
  • Kielce
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 803
  • 5PS, 2002
Odp: Albania, Macedonia i Czarnogóra 20 lipiec do 9 sierpnia
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 28, 2015, 12:49:37 »
Jeśli mi Rumunia pogodowo nie wypali to całkiem prawdopodobnie będę w okolicy w 2-giej połowie lipca.
Zobaczymy za 2 tyg. jak się sytuacja rozwinie.
... i dawaj mniej po dziurach a więcej na gaz

Offline koss3

  • motomusic
  • TDM User
  • Warmia
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Albania, Macedonia i Czarnogóra 20 lipiec do 9 sierpnia
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 01, 2015, 02:13:26 »
Hey. 17-18 lipca jesteśmy na dwa moto w Inwałdzie na zlocie,później 19/20 lipiec Balaton (Aslopahok) i 20/21 Sarajevo. ..... później na południe Madziugorie ,Dubrownik ?/Montenegro, Albania i Grecja...... Milo nam będzie jeśli się spotkamy..... Pozdr.!!!!
koss3