Autor Wątek: Małe co nieco na wekend:)  (Przeczytany 119214 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marek_spectra

  • TDM User
  • Krosno
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 148
    • 1
Odp: Małe co nieco na wekend:)
« Odpowiedź #120 dnia: Maj 14, 2007, 22:47:34 »
To miłe że pamietasz...  :laugh:  zapraszam , teraz to szczególnie goraco, bo łapke mam od długieo wekkendu w gipsowym futeraliku :deadangel: i co dotyczy motorków to tylko pogadac sobie moge o nich  :deadflop: Andi podtrzymuje mnie na duchu, przemycajac pomiedzy wierszami jakies małe plany na małe co nieco :) 
Aaaaale co taaaaam! nie pekać  :deadwar:   juz niedługo  :deadeekani: daaaaaaamy ognia  :deadlol:

Offline RainMan

  • TDM User
  • Warszawa
  • 180 km/h
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • live to ride : )
Odp: Małe co nieco na wekend:)
« Odpowiedź #121 dnia: Maj 14, 2007, 23:07:29 »
Cytuj
Z góry Cię Januszu przepraszam, że nie udało mi się do Was dołączyć. Nadzieja mnie nie opuszcza i pewnie sie jeszcze spotkamy na trasie

spoko spoko myslę że uda nam sie jeszcze razem w tym sezonie pośmigać  :deadtop4: tylko ja to chyba dopiero po 26 maja będę miał trochę wiecej czasu  :deadangel: No ale zazdroszę slużbowych jazd na moto  :deadtop4:

Cytuj
bo łapke mam od długieo wekkendu w gipsowym futeraliku
   
Marku wracaj szybko do zdrowia żeby można pośmigać wspólnie  :deadbeer:

Pozdrawiam

Offline vacek

  • TDM User
  • Przeworsk, podkarpackie
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 636
  • 4TX '98. Piekna ta bestia.
Odp: Małe co nieco na wekend:)
« Odpowiedź #122 dnia: Maj 15, 2007, 11:18:37 »
Również życzę Marku szybkiego powrotu do zdrowia.

Jadę jutro do Jasła "konserwą" służbową. Oby padało. hehe.

Pozdrawiam wszystkich.

Offline JEmil

  • TDM User
  • Jaworzno
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: Małe co nieco na wekend:)
« Odpowiedź #123 dnia: Maj 16, 2007, 19:49:21 »
   Witaj Marku!
 Pozdrowienia i życzenia szybkiego powrotu do zdrowia, :deadbeer:. A jazda no cóż bedzie lepiej "smakować" po przymusowej przerwie.
 Pozdrawiam Emil.

Offline Marek_spectra

  • TDM User
  • Krosno
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 148
    • 1
Odp: Małe co nieco na wekend:)
« Odpowiedź #124 dnia: Maj 17, 2007, 22:28:14 »
Piekne DZIĘKI z Panowie za życzenia... Rzeczywiscie mocno brakuje motorków, ale jakos zawaliłem sie inna robota i to dobre lekarstwo myslenie o jezdzie... Czas płynie szybko, jeszcze pare dni i zaczniemy znowu latac...

 Jednak to dobry moment na chwile refleksji... wsród moich kolegów jest paru którzy nie mieli tyle szczescia co ja... nie kilkanascie dni jak ja, ale własnie tyle miesiecy !w gorsetach i z srubami... a kiedy juz w koncu jakos zaczynają funkconowac, to jeszcze rechabilitacja... i najblizsi którym nie mesci sie w głowie że ten ktos, nie tylko nie przestał myslec,  ale on chce jeszcze jezdzic...

 Masz racje Emil, brakuje czegos... nie dam rady wyprowadzic moto z garazu, ale moge Go odpalic, posiedziec na nim... i ciągle gdzies tam smigam na Czestochowe...
 Oooooooj !!! Bedzie smakowac !!!!
Juz mam banana na gebie !

Oby do nastepnego małego co nieco !!!!  :deadwar:

Offline r_wiedźma

  • TDM User
  • كوزتسالين
  • 180 km/h
  • ****
  • Wiadomości: 492
  • Jeżdżę sobie po torze...
Odp: Małe co nieco na wekend:)
« Odpowiedź #125 dnia: Maj 18, 2007, 20:34:15 »
Marku, my również przyłączamy się do życzeń jak najszybszego pozbycia się gipsu no i oczywiście aby się wszystko dobrze zrosło i obyło bez komplikacji :deadtop4:
W takiej sytuacji jak jesteś zawsze zostają marzenia gdzie można polecieć moto, więc jak tak będziesz siedział i marzył to pomyśl (i nie tylko Ty) o odwiedzeniu naszego Bałtyku :deadbeer:

Dorota:))) i Artur
Dorota  ---> Ta od innego sprzęta;)
Suzuki GZ125 (2008) --> Yamaha FZ6 S (2009) --> HONDA CyByRy 600F4 06 (2010)


NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ LATA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !:D

Offline Marek_spectra

  • TDM User
  • Krosno
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 148
    • 1
Odp: Małe co nieco na wekend:)
« Odpowiedź #126 dnia: Maj 19, 2007, 21:50:12 »
Dziekuje Dor za życzenia i troskę :deadbeer: wszystko zrasta sie dobrze.   a co do Bałtyku.... wszystko jeszcze przed nami ! :deadbandit:
Chociaz nasze "górki" jak koszula- bliższe ciału  :deadlol: 
   Od dwóch dni, co chwila zwracam sie w kierunku Ronda - Helwart organizuje w Ustrzykach kolejna edycje 'Bieszczadzkiej tułaczki"  i cała masa BMW, nie tylko tych "Własciwych" GS -ów dostojnie przetacza sie w kierunku Bieszczad...
 Co takiego jest w  motorach, w samotnym przemieszczaniu sie waskimi asfaltowymi drózkami wijacymi sie w morzu zieolnych łak , albo przerzucaniu z kolana na kolano po swiezych szerokich asfaltach... albo patrzeniu na jadacą jednym tempem, gesiego, uporzadkowaną grupę maszyn... ten jednostajny odgłos silników, bijacy spokój, harmonia,  i po chwili ginacy bulgot wydechów. i pusta przestrzen kiedy już ich nie ma...
Kurcze...no... czas by już polatać
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2007, 21:53:22 wysłana przez Marek_spectra »