Autor Wątek: Sezon w pełni....  (Przeczytany 19055 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline krzyss

  • TDM User
  • Kielce
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 17
Sezon w pełni....
« dnia: Sierpień 17, 2005, 10:34:21 »
witam

wy to latacie wogóle gdzieś, czy tylko katujecie .... silniki szmatą na wysoki połysk.  
W poprzedni łikend w bieszczadach i nad soliną nie widziałem żadnej tdm, w najbliższy na Helu pewnie też żadnej nie zobaczę...

tak tylko pytam bo sezon w zasadzie powoli bedzie się kończył a wy się nic nie chwalicie....,  no bo nikt nie pyta przecież , nie mówię też żeby zrobić jakieś spotkanie i opić się od razu...
Pozdrowienia
paweł gtr14&....&....

BlueTWIN

  • Gość
Sezon w pełni....
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 17, 2005, 16:37:22 »
Salut,

Tak tylko chciałem nadmienić, że rok temu w Kielcach miał się odbyć Kongres Zjednoczeniowy :shock: Na ten przykład w Rejowie ...

Zdrav,
--
BlueTWIN
JadeFOUR

Offline krzyss

  • TDM User
  • Kielce
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 17
Sezon w pełni....
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 18, 2005, 08:51:02 »
witam

ktoś rzeczywiście obiecywał :evil:  .... ale już się nie odezwał bo pogonił tdma , ale nie ma problemu z podjeciem tematu - od strony organizacyjnej do przeskoczenia.  Jeżeli tylko skompletujemy ekipę chętną do polatania po górkach świętokrzystkich mogę temat  przygotować i bazą może być np. ośr. w Skarżysku Rejowie.
Pozdrowienia
paweł gtr14&....&....

Offline bb

  • Administrator
  • Warszawa
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 1163
    • TDM ZONE
Sezon w pełni....
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 20, 2005, 09:51:06 »
Cytat: krzyss
bazą może być np. ośr. w Skarżysku Rejowie.

ello,
a ja mam inną propozycję na bazę. Możemy zaprezentować szanownym Kolegom perłę okolic Kilec a bliżej - Opatowa (miejscowość niedaleko Sandomierza) - http://www.kielce.pl/album/thumbnails.php?album=5
Mam na myśli zamek Krzyżtopór w miejscowości Ujazd, jeden z piękniejszych jakie jeszcze stoją. Poza wyglądem jest kilka innych atrakcji.
- można noclegować (np. w namiotach) na dziedzińcu zamku
- obługa zamku zapewnia (za kilka złotych) drewno na ognisko (też na dziedzińcu)
- godzinami można się szwędać po zamku, to nie jest kilka kamyczków, które kiedyś były zamkiem - jest co zwiedzać
- pani Sabina opowiada bardzo ciekawe historie :D
- 'oswojone' nietoperze  :D
- niepowtarzalny klimat (szczególnie w nocy)
- jest barak noclegowy, ale warunki słabe, już lepszy jest namiot - mogę się dowiedzieć co i jak

i jak? co Wy na to?
There's no such thing as a good time for bad luck

----------------------
nic...

Offline krzyss

  • TDM User
  • Kielce
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 17
Sezon w pełni....
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 22, 2005, 09:54:22 »
witam
rzeczywiście Ujazd to stały element każdej wycieczki w świętokrzyskie - miejsce super, ja bym sie pisał......
Pozdrowienia
paweł gtr14&....&....

Offline Andy

  • TDM User
  • Tarnów
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 209
Sezon w pełni....
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 23, 2005, 19:07:13 »
Witajcie, pomysł z Krzyżtoporem bardzo mi się podoba. To dobra propozycja nawet na jednodniowe spotkanie. Dla kolegów z Wawy również do zrobienia w krótkim czasie. Sam dojazd można by uznać za przejażdźkę natomiast na miejscu spotkanie i zwiedzanie obiektu. Może w październiku - takie zamknięcie sezonu w pięknej jesiennej scenerii. Niech się uda! Pozdrawiam
Andy TRX '00

  • Gość
Sezon w pełni....
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 24, 2005, 13:48:42 »
Cytat: Andy
(...)Może w październiku - takie zamknięcie sezonu w pięknej jesiennej scenerii. Niech się uda!


W październiku będzie w Mnikowie pod Krakowem Msza na zakończenie sezonu. Narazie nic nie pisałem - bo są jeszcze szczegóły do dogrania. Ale w miarę możliwości szykujcie się na połowę października.

Offline Andy

  • TDM User
  • Tarnów
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 209
Sezon w pełni....
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 24, 2005, 14:05:18 »
Cytat: muzyk

W październiku będzie w Mnikowie pod Krakowem Msza na zakończenie sezonu. Narazie nic nie pisałem - bo są jeszcze szczegóły do dogrania. Ale w miarę możliwości szykujcie się na połowę października.


Ja się wybieram. Polecam wszystkim bo byłem na Mszy w kwietniu i bardzo miło wspominam. Wspaniała atmosfera, ksiądz czujący "pozytywne wibracje" i dobra organizacja. Do tego dochodzą elementy parady! W ogóle polecam imprezy organizowane przez kolegę Muzyka (najbliższa to szkolenie z zakresu I pomocy we wrześniu). Pozdrawiam
Andy TRX '00