Autor Wątek: Ból czterech liter...  (Przeczytany 6711 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline caro

  • TDM User
  • Praszka
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 47
Ból czterech liter...
« dnia: Wrzesień 25, 2010, 21:47:16 »
Dziś zrobiłem zrobiliśmy z żoną  pierwszą dłuższą trasę naszym nowym nabytkiem byliśmy w Kotlinie Kłodzkiej,na liczniku wybiło 450 km.Wszystko było by ok,ale myślałem ,że nie dojadę do domu tak to cholerne siedzenie ciśnie i parzy  w d..e ,musiałem robić przystanek  co 50 km.Druga sprawa to kierownica,zauważyłem ,że ciężar ciała opiera się na nadgarstkach co przypomina  jazdę na góralu.Może mam inną kierownicę niż oryginał?Jak to wygląda u was???

Offline Satrian

  • TDM User
  • Ostrołęka
  • 180 km/h
  • ****
  • Wiadomości: 395
Odp: Ból czterech liter...
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 25, 2010, 21:52:57 »
   Warto poszukać akcesoryjnej kanapy. Kiedyś miałem okazję przymierzyć się do FZ6 z ori i akcesoryjną kanapą.
Akcesoryjna kanapa miała siedzisko kierowcy w kształcie sercowatym podobnie jak w krujzerach.
Różnica była porażająca na korzyść akcesoryjnego siodła. Siodła bo siedziało sie jak w wygodnym siodle.
Pierwszy film z muzyką  http://www.youtube.com/watch?v=3vO0wp-wKtU&feature=channel
Motocykl to - Moja Słowiańska Wolność :)

Offline Raffik

  • TDM User
  • Wieś pod Krakowem, miedzy Wieliczką a Bochnią... Kiedys Katowice...
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 2000
  • CRF1000 ATAS
Odp: Ból czterech liter...
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 26, 2010, 20:38:56 »
nie wiem jak twoje 4 litery ale moje daja znac po 400km ze trzebaby pomasowac :D
co do kanapy to ja bede dawal do zrobienia w mariomoto z wkladkami zelowymi. (poszukaj "kanapa + ikkyo" na forum).

nadgarstki = zla pozycja/technika (ale to moje gdybanie).
Four wheels to move Your body...
Two wheels to move Your soul...

Offline Greg.or

  • TDM User
  • Ełk
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 191
  • 4 TX 2000
Odp: Ból czterech liter...
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 27, 2010, 10:49:22 »
Dziwne, ze bola Cie nadgarstki  :deadeek: Wg. mnie wyjscia sa dwa, albo nieoryginalna kierownica lub jestes zajeb*scie wysoki :deadbandit: Co do siedziska to nie ma takich (jak dla mnie) od ktorych tylek by mnie nie bola po wiekszym dystansie :deadbandit: Na TDMie po dluzszej jezdzie boli mnie tylko w krzyzu, tak juz niestety mam  :deadflop:
Live to ride, ride to live! :)


Offline caro

  • TDM User
  • Praszka
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 47
Odp: Ból czterech liter...
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 27, 2010, 12:38:45 »
Znalazłem właśnie wczoraj stronkę firmy zajmującej się przerabianiem kanap motocyklowych i będę chciał skorzystać z ich usług http://www.mariomoto.pl/page13.php.A może ktoś ma już taka kanapę i się podzieli opinią.

Offline Raffik

  • TDM User
  • Wieś pod Krakowem, miedzy Wieliczką a Bochnią... Kiedys Katowice...
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 2000
  • CRF1000 ATAS
Odp: Ból czterech liter...
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 27, 2010, 12:42:01 »
Four wheels to move Your body...
Two wheels to move Your soul...