Autor Wątek: Zamówienie zbiorcze - kask UWEX ENDURO  (Przeczytany 10738 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GrzesiekM

  • Gość
Zamówienie zbiorcze - kask UWEX ENDURO
« dnia: Marzec 01, 2011, 08:41:24 »
Cześć wszystkim,
Na naszym forum afrykańskim trwa właśnie zamówienie zbiorcze na kaski UWEX ENDURO. Fajny kask w jeszcze fajniejszej cenie. Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany to wszelkie szczegóły znajdzie tu: http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=8546
O konkrety pytajcie bezpośrednio Darka - ltd454
Pozdrawiam

Offline J.A.C.E.K

  • TDM User
  • Marki/Wwa
  • 180 km/h
  • ****
  • Wiadomości: 383
  • "Photoshop - Helping the ugly since 1988"
Odp: Zamówienie zbiorcze - kask UWEX ENDURO
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 01, 2011, 10:19:52 »
a tak BTW jeździł ktos w takim na TDMie? Opinie cytałem różne, ale to na innych maszynach. W naszych wątkach raczej cisza...
Nie boisz się? Czasami... bardzo. Zwłaszcza w kwietniu. To dlaczego to robisz? Bo wszystko inne jest gorsze.

GrzesiekM

  • Gość
Odp: Zamówienie zbiorcze - kask UWEX ENDURO
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 03, 2011, 14:54:40 »
a tak BTW jeździł ktos w takim na TDMie? Opinie cytałem różne, ale to na innych maszynach. W naszych wątkach raczej cisza...
Mi w takich skorupach jeździ się bardzo fajnie bo są lekkie, daszek fajnie chroni przed promieniami słonecznymi, są sporo lepiej wentylowane niż integrale. Na tdmie jeździłem w dwóch takich skorupach - Airoh S4 i Uwex. W Airohu robiłem jakieś 2000km. Kask porażka - twarde wnętrze, wizjer źle dopasowany do skorupy - w trakcie deszczu woda potrafi zaciekać do środka. Daszek ok, fajnie chroni przed promieniami słonecznymi. Nieźle wentylowany. Nie mogłem wytrzymać, sprzedałem i kupiłem Uwexa - niestety w jego regularnej cenie a nie takiej jak w akcji forumowej. Kupiłem Uwexa bo nie miałem kasy na Shoeia Horneta który bije moim zdaniem wszystkie z tego segmentu na głowę. Uwex jest bardzo ok. Na początku miałem problemy z nakładaniem bo zrywa uszy. Środek bardzo przyjemny, wizjer przylega jak powinien. Nie chce mi się jakoś specjalnie zachwalać bo nie chce aby zostało to odebrane jako promocja akcji - nic z tego nie mam :)
Jeśli chodzi o samą jazdę na Tedzi w takim kasku to jest bardzo ok pod warunkiem że nie przekracza się często 150km/h. Zresztą fani prędkości nawet nie będą sobie zawracać głowy bo to nie ten target. Na swojej maszynie miałem deflektor więc może inaczej odbierałem wiatr na kasku ale tak samo jak przy Airohu tak i przy Uwexie nie było jakichś kłopotów z podrywaniem głowy do góry itp. Do spokojnej turystyki jak najbardziej mogę polecić Uwexa.

Offline DARKOM

  • TDM User
  • IŁAWA
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 210
  • SUZI V-STROM 650 K 4
Odp: Zamówienie zbiorcze - kask UWEX ENDURO
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 13, 2011, 09:38:37 »
a możesz wkleic bezposredni link do danego modelu kasku,bo żeby go zobaczyc tez na tamtym forum wymagana jest rejestracja
http://moto.wilawie.pl/
była TDM jest DL :)
4 koła wożą ciało 2 koła wożą duszę ..

GrzesiekM

  • Gość
Odp: Zamówienie zbiorcze - kask UWEX ENDURO
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 13, 2011, 09:57:56 »
Fotki:




Offline barszczu

  • TDM User
  • Tychy
  • 60 km/h
  • **
  • Wiadomości: 53
  • 4TX '99
Odp: Zamówienie zbiorcze - kask UWEX ENDURO
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 14, 2011, 22:42:41 »
Zamówiłem ten kask u kolegi z AT i jest tak jak pisze Grzesiek. Wykonanie bardzo dobre, wysciołeczka, przyleganie szybki i anti fog pierwsza klasa. Jak przetestuję to się podzielę opinią. Do tej pory nie miałem okazji jeździc w takim garnku.
Troche urywa uszka przy wkładaniu, ale za to wokół szyi wszystko bardzo dobrze przylega. Zobaczymy jaki jest głośny
BTW
Kask przyszedł dzisiaj, a miał byc pod koniec tygodnia :deadtop4:
Dzięki Grzesiek za kontakt
 :deadbeer:
Sztuka bycia burakiem...