Autor Wątek: Wyprawa do Petersburga - relacja  (Przeczytany 13283 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jobravo

  • TDM User
  • Piastów
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 33
Wyprawa do Petersburga - relacja
« dnia: Lipiec 15, 2016, 11:10:34 »
Heja, wróciliśmy z Petersburga w jednym kawałku. Do tego udało sie opisać wyjazd co też było wyzwaniem. Na blogu jest obiecana relacja - mapa, sporo fotek i opis w sumie w czterech częściach. Przejazd przez Litwę, Łotwę, Estonie i Rosję.

Petersburg zdecydowanie polecamy każdemu! Jest moc!  :deadtop4:

http://motocyklemwedwoje.blogspot.com/search/label/Rosja

Offline krisbright

  • TDM User
  • Piastów/Wawa
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 684
Odp: Wyprawa do Petersburga - relacja
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 15, 2016, 13:26:31 »
Fajna relacja. Super wyprawa  :deadtop4: Cały blog bardzo fajny  :deadbeer:

Offline rockride

  • TDM User
  • Nowa Ruda, byłe Wałbrzyskie
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Tyle dróg do przejechania a czasu tak niewiele,.:)
Odp: Wyprawa do Petersburga - relacja
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 16, 2016, 12:26:48 »
Heja, wróciliśmy z Petersburga w jednym kawałku. Do tego udało sie opisać wyjazd co też było wyzwaniem. Na blogu jest obiecana relacja - mapa, sporo fotek i opis w sumie w czterech częściach. Przejazd przez Litwę, Łotwę, Estonie i Rosję.

Petersburg zdecydowanie polecamy każdemu! Jest moc!  :deadtop4:

http://motocyklemwedwoje.blogspot.com/search/label/Rosja


Hej !

przeczytałem, fajnie ! :) W tym roku się tam wybieram ale na trochę dłuższą pentlę... i tu mam pytanie dot. vouchera. Wizę mam, ubezpieczenie 3w Signal Induna na 30 tys. Euro, ale z www.wizaszybko.pl nie dostałem jeszcze vouchera.

Jak ten voucher wygląda ? To jest jakaś osobna kartka ? Wizę wklejają do paszportu, polisa ubezpieczeniowa to odrębna sprawa - wiadomo , natomiast nie wiem jak ma wyglądać ten voucher :)

Pozdr.!
Piotrek
------

Offline jobravo

  • TDM User
  • Piastów
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 33
Odp: Wyprawa do Petersburga - relacja
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 16, 2016, 14:00:30 »
Voucher to dokument w j.rosyjskim, kartka formatu A4 gdzie są zawarte twoje dane, informacja o przyjmującej Cie instytucji turystycznej (nie mylić z hotelem w którym sie zatrzymujesz), nr vouchera, termin pobytu. W naszym przypadku trzeba było przedstawić voucher wraz z ubezpieczeniem aby otrzymać wizę więc ciekawe że Ty masz wize a nie masz vouchera. Na granicy nikt o voucher nie prosił, jedynie sprawdzali paszport i wbitą wize, plus oczywiście dokumenty motocykla. W wizaszybko powinni wszystko wyjaśnić telefonicznie w razie wątpliwości.