Autor Wątek: filmik Bosnia i hercegowina  (Przeczytany 16399 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tigana

  • Gość
filmik Bosnia i hercegowina
« dnia: Lipiec 24, 2007, 18:10:22 »
polecam filmik zrobiony przez mojego zajebistego kumpla chinola. nakręconony został podczas naszego bałkańskiego dakaru dotyczy niestety tylko Bosni i Hercegowiny.
Fajne zakrety zajefajne widoki i zamkniete oponki ;)

  :deadbeer:

Offline Andy

  • TDM User
  • Tarnów
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: filmik Bosnia i hercegowina
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 24, 2007, 22:42:31 »
http://www.youtube.com/watch?v=ik0fXrCqXIg  :deadbeer:

Tigana, dzięki za tą porcję pozytywnej energii - zdjęcia i filmik bomba!!! Przedstawiają (dla mnie) sedno motocyklizmu. Pozdrawiam
Andy TRX '00

Offline vacek

  • TDM User
  • Przeworsk, podkarpackie
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 636
  • 4TX '98. Piekna ta bestia.
Odp: filmik Bosnia i hercegowina
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 25, 2007, 09:09:04 »
Jedno słowo: BUENO

Offline JEmil

  • TDM User
  • Jaworzno
  • 20 km/h
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: filmik Bosnia i hercegowina
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 25, 2007, 15:45:53 »
  Hej Tigana! nie ma co sie rozwodzic po prostu pięknie :deadtop4:

Offline RainMan

  • TDM User
  • Warszawa
  • 180 km/h
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • live to ride : )
Odp: filmik Bosnia i hercegowina
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 25, 2007, 23:00:09 »
Fajna sprawa  :deadtop4:

Bardzo chętnie bym Cię podpytał o szczegoły Waszej wyprawy bo właśnie w drugiej połowie sierpnia wybieramy się do Czarnogóry przez Bośnie.

Z tego filmiku wynika, że drogi w Bośni sa całkiem niezłe a słyszałem że tak różnie z tym bywa. Jak jest z patrolami policyjnymi?

Pozdrawiam  :deadbeer:

tigana

  • Gość
Odp: filmik Bosnia i hercegowina
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 26, 2007, 13:37:25 »
Policja ten problem nas nie dotyczył :police:  :) zwiedzajac 11 państw idac od poczatku POLSKA CZECHY SŁOWACJA WEGRY CHORWACJA CZARNOGORA ALBANIA MACEDONIA KOSOWO BUŁGARIA RUMUNIA I DO DOMU WEGRY SLOWACJA CZECHY I POLSKA NAJGORSZY KRAJ(kierowcy bez jaj) ze wszystkich wymienionych oczywiscie polonia ale to moze innym razem.Wszyskie mijajace nas patrole lub stojace przy drodze z usmiechem zainteresowaniem pewnie zaciekawieniem kierowali wzrok na nasza ekipe tj.4 motory załadowane na maxa itd. machali do nas bez problemu uzyskalismy kilka razy pomocne wskazowki czy informacje drobowe ,stojac na zakazie  kolo bankomatu w bolgari radiowoz eskortował nas nawet na stacje Sheela chwile pozniej po tym jak Chinski zapytał ich o droge i takie tam .Zadnych kontroli caly czas smigalismy jak sie dalo 120km/h wioski miasteczka gdzie popadło ............jedynie co miałem dziwne odczucie ze w Rumuni jest bardzo dozo kontroli w postaci stojacych policyjnych aut czesto pustych na nasze szczescie hehe  no i warto dodac ze wszyscy migaja piesi nawet pokazuja zwolnic co dla mnie było bardzo dziwne ale sprawdziło sie stały pały !!!  jak cos to piszcie siema Tigana  polecam www.motowyprawa.pl  obszerne sprawozdanie z wyprawy juz niedługo
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2007, 13:39:18 wysłana przez tigana »

Offline maniek

  • Naczelny Degustator Kraju
  • Moderator
  • Tychy
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 1453
Odp: filmik Bosnia i hercegowina
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 05, 2007, 23:02:08 »
Ech, szczęścarze...:) Może my też kiedyś...:)

Jeśli lubicie takie filmiki to proszę:

Co prawda z innego forum i na innym motocyklu ale zawsze miło popatrzeć...
Żyję

Offline RainMan

  • TDM User
  • Warszawa
  • 180 km/h
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • live to ride : )
Odp: filmik Bosnia i hercegowina
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 10, 2007, 08:14:27 »
Dzięi wielkie dla Tigana za wszelkie wskazówki i przydatne informacje na temat Bośni i Czarnogóry  :deadtop4:

Może ktoś z grona formuowiczów dysponuje czasem między 15.08 a 02.09 i chciałby się dołączyć do wyprawy, którą planujemy. Jedziemy Słowacja - Węgry - Bośnia - Czarnogóra - może kawałek Chorwacji - i powrot.

Po powrocie napiszę kilka słów i dołącze fotki  :deadbandit:

Pozdrawim i jakby co podaję kom. do siebie.
504 140 178

Offline kerad85

  • TDM User
  • Syców, Wrocław, Warszawa
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 179
  • Yamaha TDM 850 4TX '96
Odp: filmik Bosnia i hercegowina
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 16, 2007, 11:54:10 »
I jak tam JA_850 wyprawa?
Ja planuję z kumplem a może i drugi też się dołączy (tzn chce ale nie ma na razie moto) w przyszłym roku do Chorwacji. Tylko jeszcze termin nieznany. Jak tam pogoda na początku września?
"... kiedy czuję pęd powietrza i w kolejny zakręt składam się to coś przenika mnie ..."

tigana

  • Gość
Odp: filmik Bosnia i hercegowina
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 04, 2007, 11:01:44 »
Chorwacja jest zawsze słoneczna zawsze piekna i motorem spokojnie mozna smigać tak że bez obaw :))pozdro