Autor Wątek: Wyjazd 1-4 maj 2010...Łódź-Karpacz-Czaechy-Słowacja-Zakopane-Łódź  (Przeczytany 6995 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Walderama

  • TDM User
  • Łódź
  • 60 km/h
  • **
  • Wiadomości: 74
Witam
Na początku WITAM WSZTSTKICH , bo własnie się zalogowałem i dołączyłem do szacownego grona TDM-owców.
A teraz troszkę o planowanej wycieczce, termin jeszcze do dogrania ,bo nie wiem czy bedzie to 30 kwiecień-3 maj 2010 czy też 1-4 maj 2010 ale tak czy inaczej 4 dni i wyjzad z Łodzi, ponieżej podaję wstępny plan podróży ( naraziesą wyjazd w 2-3 motocykle -2 TDM i 1 Virago)- plan rozpisuję dla obu wstępnych terminów.
1 dzień - Łódź-Karpacz
2 dzień wyjazd z Karpacza i nocleg gdzieś w Czechach ( lub już na Słowacji-jedziemy drogami górskimi)
3 dzień- po nocleg ( w Czechach lub Słowacji)dojazd do Zakopanego.
4 dzień- Zakopane-Łódź
Pewne są raczej dwa noclegi w Karpaczu i Zakopanym, pozostały to w zależności jak bedziemy jechać i co chcieli ewentualnie zobaczyć.
Jesli są jacyś chetni niech piszą na forum lub gg 5248590 , podaję tez tel 694888499....no i oby pogoda była i benzyna taniała:). Myślę, że wyjazd zamknie się odległością 1200 km i kwotą ok 500-600 zł. Dokładny plan  wyjazdu i przejazdu myslę ,że ustli się na jakimś wspólnym spotkaniu z kilka  dni przed wyjazdem, bo nie jest to daleka eskapada.
Pozdrawiam i rozwijacie temat..
Walderama