Autor Wątek: woj. łódzkie lub sąsiadujące  (Przeczytany 6035 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sykuś

  • TDM User
  • Łódź
  • 60 km/h
  • **
  • Wiadomości: 79
woj. łódzkie lub sąsiadujące
« dnia: Lipiec 15, 2013, 23:38:39 »
Hej,
potrzebuje informacji od jeżdżących po szosach woj.łódzkiego, gdzie można polecieć na jakiś bliższy i dalszy wypad z Łodzi/Koluszek Chodzi mi o jakąś fajną trasę (malowniczą powiedzmy) lub jakąś ciekawą miejscówkę. Najlepiej żeby droga nie była szutrowa :deadbandit: przynajmniej nie więcej niż 10% całości O0
z góry dziękuje za pomoc
RS
« Ostatnia zmiana: Lipiec 16, 2013, 23:32:10 wysłana przez sykuś »
miasto w Polsce na dwie litery? UĆ qrwa, UĆ ;)

Offline pawulon182

  • TDM User
  • Łódź
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 1734
  • kawałek sera ułatwi trawienie całego posiłku
    • ekipa
Odp: woj. łódzkie
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 16, 2013, 06:15:00 »
so be it

Offline sykuś

  • TDM User
  • Łódź
  • 60 km/h
  • **
  • Wiadomości: 79
Odp: woj. łódzkie
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 16, 2013, 23:28:50 »
Hej Pawulon :deadbeer:
tak, czytałem już wczesniej-jak dla mnie to z tego "katalogu" chciałbym podjechać do tej osady rybackiej, bo w Łodzi ciężko o dobrą a przede wszystkim świeżą rybę-ostatnio w zeszłym tygodniu zapitalałem do Sopotu po takową :deadbandit: i chciałbym do tych bunkrów sobie podlecieć... Planuje jakiś weekend w ten sposób z żoną spędzić na wypadzie O0 Wiesz, mnie knajpy specjalnie nie kręcą, no chyba że taka osada rybacka. Obsługuje knajpy na co dzień, taka robota więc te "godne" polecenia knajpy na jakiś trasach nie zachęcają mnie do jechania specjalnie do nich ale jest "wyjątek od reguły"-Osada Rybacka :deadlol:
Przy okazji, jak ktoś chce zaciągnąć opinii, gdzie w Łodzi zjeść a gdzie nie to jestem do Waszej dyspozycji- tylk pytajcie konkretnie albo o knajpę albo styl kuchni.Siedzę w rynku gastronomicznym (łódzkim) już od 18 lat więc co nieco mam pojęcie o tym segmencie rynku :deadangel: Oczywiście są różne gusta i upodobania więc alfą i omegą nawet nie chce być ale gastronomia szybko wyrabia sobie opinie na temat jakiegoś lokalu, a informacja wewnątrz społeczności gastronomicznej rozchodzi się błyskawicznie więc co nieco postaram się podpowiedzieć...jak by co...
A wracając-nikt nie trafił ostatnio na miejscówkę godną polecenia, choćby już w województwie sąsiednim??? a najlepiej własnym?
Pozdro :headbang:
miasto w Polsce na dwie litery? UĆ qrwa, UĆ ;)