Autor Wątek: Małe co nieco na wekend:)  (Przeczytany 117446 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Medyk

  • TDM User
  • krak-kat-so
  • 60 km/h
  • **
  • Wiadomości: 87
  • TDM 900 `11 10kkm, czarny typ..
Odp: Małe co nieco na wekend:)
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 19, 2007, 14:18:08 »
powitać, powitać...
czytam  że nie tylko mnie ciągnie na wschód :o).. Trzeba na własnej skórze sprawdzić jak to jest z ukraińskimi milicjantami /bo jeśli tak jak z naszymi za dawnych czasów to spoko.. :o) /. zwrócić uwagę chcę na jeden fakt - jeśli planujecie ukraińskie tereny to prosze zauważyć że wiosna na wschodzie jest deczko później niż u nas.. Może się okazać że spanie w namiocie będzie niemożliwe.. /pomijam chłód podczas podróży bo potrafimy się zabezpieczyć.../. natomiast czarnogóra, słowenia o tej porze to całkiem inna bajka.. A Krym? hm.. nie wiem..
więc podsumowując: jeśli tylko pogada pozwoli spotkanie w bieszczadach mogło by się odbyć na początku kwietnia /tzn ja chętnie się pisze na takowy wyjazd../. natomiast majowy weekend "podpiął bym się" na Karpaty... Bo początkujący jestem i musze się wjeździć na dłuższych trasach.. Jeśli "zalążek" imprezy już jest to "pączek" obgadać można w bieszczadach.. A "kwiat" w postaci fotek z wyjazdu zamieścić na forum..  po powrocie ..
pozdrowienia wszem i wobec..

Offline Marek_spectra

  • TDM User
  • Krosno
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 148
    • 1
Odp: Małe co nieco na wekend:)
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 21, 2007, 08:17:02 »
Zbyhu ! wyluzuj ! Nie byc w Bieszczadach? echh... :)  Klaruje sie powolutkiu taki zamysł: Smignać przez małe przejscie na Ukraine , dotrzec do wybranego punktu, wrócic inna droga, moze przez Słowacje. Tak sie składa że mój kolega, ja , Andy, - zaden z nas nie był na Ukrainie ( wycieczki autokarem do Lwowa sie ie liczą :) Trasa jednodniowa, max. 600-800km (drogi). Bedac tam "podpatrzymy " okolice, pogadamy z ludzmi, wrócimy, dokładniej , konkretniej z Atlasem, mapami, zaplanujemy kolejny, precyzyjny wypad w nastepnym miesiacu...
Karpaty zachodnie- to moze być ciekawe :)
 

Offline Marek_spectra

  • TDM User
  • Krosno
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 148
    • 1
Odp: Małe co nieco na wekend:)
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 21, 2007, 08:28:38 »
Witam Shelma :) Miło mi że i Ty na Wschód... Czyżbym sie mylił , ale zdaje sie że u Ciebie jest wiedza w temacie Zapadnaja Ukraina :)
Ja, cóż, poczatkujacy również jestem, stad u mnie takie podchodzenie do tematu jak do jeża :) Ale od czegos zaczać trzeba i nie mnientkim ino tfardym trza byc. Zatem pozostajac w botanicznym klimacie - OBY DO WIOSNY ! :)

Offline Medyk

  • TDM User
  • krak-kat-so
  • 60 km/h
  • **
  • Wiadomości: 87
  • TDM 900 `11 10kkm, czarny typ..
Odp: Małe co nieco na wekend:)
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 21, 2007, 15:16:51 »
szczerze powiem że robi się ciasno w terminarzu wyjazdów.. Wygłodniał człek przez zimę i teraz chce "złapać 10 srok za ogon" - byc na wszystkich imprezach jakie się organizują..
no bo: jest jasna góra, jest mieżdunarodnyj... w grodnie, są lokalne spoty forumowe, są wyjazdy na krym i czarnogórę.. wszystkie w zasięgu ręki.. A jeszcze trzeba popracować , dokupić sakwy, poprawić ubranko... przeglądnąć moto..
...krucy bomba mało casu.... :o)

Offline maniek

  • Naczelny Degustator Kraju
  • Moderator
  • Tychy
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 1453
Odp: Małe co nieco na wekend:)
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 21, 2007, 16:02:49 »
A jeszcze trzeba popracować , dokupić sakwy, poprawić ubranko... przeglądnąć moto..
...krucy bomba mało casu.... :o)


Dobze prawicie kumie, i dutków tys mało...
pzdr
maniek
Żyję

Offline RainMan

  • TDM User
  • Warszawa
  • 180 km/h
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • live to ride : )
Odp: Małe co nieco na wekend:)
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 21, 2007, 21:04:29 »
Cytuj
17 kwietnia- Czestochowa... trza tam byc,

Tak, też chcę tam pojechać - pierwszy raz będę i również słyszałem, że warto. To okazja aby spotkać sporą grupę śląskich tdm-bikerów. Tylko czy my się tam odnajdziemy?

Ja też planuje wizytę w Częstochownie, nigdy tam nie bylem i slyszalem że warto i faktycznie fajnie byloby się spotkac na miejscu  :deadtop4:

Można by np. umowić się przy ktorymś z McDon. przy wieździe do czestochowy albo w jakimś innym punkcie charakterystycznym.

Pozdrawiam

Offline Andy

  • TDM User
  • Tarnów
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: Małe co nieco na wekend:)
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 21, 2007, 21:53:55 »
Można by np. umowić się przy ktorymś z McDon. przy wieździe do czestochowy albo w jakimś innym punkcie charakterystycznym.
Pozdrawiam

Z tym spotkaniem wcześniej to dobry pomysł - potem może to być trudne. Ale szukajmy lepszego miejsca bo przy Macu może być ciasno. Jeżeli nikt nie zna lepszego miejsca to pewnie tak zrobimy. To co, kto chętny? MarianKa liczę na Ciebie szczególnie i pociągnij ekipę ze Sląska. Kurcze czas spotkać się wreszcie w większym gronie. Wypadałoby aby admin się również pojawił - kope lat!!!  :deadbeer:
Andy TRX '00

Offline Medyk

  • TDM User
  • krak-kat-so
  • 60 km/h
  • **
  • Wiadomości: 87
  • TDM 900 `11 10kkm, czarny typ..
Odp: Małe co nieco na wekend:)
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 22, 2007, 10:21:34 »
by wyglądało, że jeśli 17 kwietnia już w siodle na JG, potem 28 Grodno /bo ambitnie chcę się załapać na ten wyjazd/ to MCN /małe co nieco/, w miarę pogody, albo okolice 13 lub 20 kwietnia, albo 4 lub 11 maj. weekendówka czy jednodniówka?
propo nr 1.
sobota -przyjazd w bieszczady i traski na miejscu /bo jest co oglądać...
spanko gdzieś "pod dachem" bo chyba za zimno jeszcze na namiot../Marek -pamagitie? :o)/
niedziela wyjazd na ukr i powrót via słowacja do polski..
no chyba że zaczynamy od piątku..
im bliżej wschodu tym łatwiej zatankować tańsze paliwko. tzn musowo tankowanie u ukraińców. a jeśli trasa "zagraniczna" oscyluje w okolicach 300km to nawet dwa tankowanka :o)
hm.. spotkanie "techniczne" potraktował bym jak "zlot gwiaździsty".. wybrać punkt żeby każdemu było blisko i czekać na odpowiednią temp. .. W gruncie rzeczy na takie spotkanie mogę jechać obojętnie gdzie :o) byle mieć pretekst do odpalenia motorka..
marzec pokaże jaka pogoda będzie się szykowała na kwiecień. w każdym razie pierwsze cieplejsze dni /nawet marcowe../gonię do Lichy.. A potem to już silnika nie zgaszę :o)

Manick

  • Gość
Odp: Małe co nieco na wekend:)
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 23, 2007, 23:08:01 »
Hej, myślę, że ta Częstochowa to 100 %-owy punkt na początek (formalny) sezonu.
Z południa się spora ekipa zapowiada, bo ja, zbyhu, pacza, shelma - to też gdzies stąd? maniek to myślę musowo, bo się za moją pierwsza stęskniłem  :deadlove:

a żywiecczyzna też się może dołączyc?

Na konkrety jeszcze za wcześnie, miejsca spotkań dogramy. Na razie zbierajcie kasę, róbcie serwis i tylko patrzeć, a śmigamy!


Offline Marek_spectra

  • TDM User
  • Krosno
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 148
    • 1
Odp: Małe co nieco na wekend:)
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 24, 2007, 08:17:45 »

spanko gdzieś "pod dachem" bo chyba za zimno jeszcze na namiot../Marek -pamagitie? :o)/
Szto eta za wapros? kanieczna da ! prabliema net !!! :) 
Shelma- ujołes to "krótko i węzłowato" jak mawiał mój sierżant Kocemba :)
17 kwietnia - konkrety.
Dasfidanjia !:)

Offline Andy

  • TDM User
  • Tarnów
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: Małe co nieco na wekend:)
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 24, 2007, 10:15:32 »
17 kwietnia - konkrety.
Dasfidanjia !:)
Koledzy, tylko pamiętajcie, że to 15 kwietnia niedziela.
Andy TRX '00

Offline maniek

  • Naczelny Degustator Kraju
  • Moderator
  • Tychy
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 1453
Odp: Małe co nieco na wekend:)
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 24, 2007, 10:59:29 »
maniek to myślę musowo, bo się za moją pierwsza stęskniłem  :deadlove:


hehehehe, widzę Marian ze stara miłość nie rdzewieje :deadgrin:

pozdrawiam
maniek
Żyję

Offline Andy

  • TDM User
  • Tarnów
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: Małe co nieco na wekend:)
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 24, 2007, 11:33:48 »
maniek to myślę musowo, bo się za moją pierwsza stęskniłem  :deadlove:


hehehehe, widzę Marian ze stara miłość nie rdzewieje :deadgrin:

pozdrawiam
maniek

Maniek, a ten bagażnik i stelaż to moja zasługa  :deadtop4:
Andy TRX '00

Offline maniek

  • Naczelny Degustator Kraju
  • Moderator
  • Tychy
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 1453
Odp: Małe co nieco na wekend:)
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 24, 2007, 12:10:31 »
maniek to myślę musowo, bo się za moją pierwsza stęskniłem  :deadlove:


hehehehe, widzę Marian ze stara miłość nie rdzewieje :deadgrin:

pozdrawiam
maniek

Maniek, a ten bagażnik i stelaż to moja zasługa  :deadtop4:

hahahahaha Wiem Andy, wyciągnąłem tą  wiadomość od Mariana już wcześniej :deadgrin: Tym bardziej musimy się spotkać i podyskutować przy Małym Co Nieco :deadbeer:
Oczekujmy więc na pogodę i jakiś cynk odnośnie miejsca spotkania:)

pozdro
maniek
Żyję

Offline Medyk

  • TDM User
  • krak-kat-so
  • 60 km/h
  • **
  • Wiadomości: 87
  • TDM 900 `11 10kkm, czarny typ..
Odp: Małe co nieco na wekend:)
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 07, 2007, 13:09:42 »
tia...
a w dubrowniku jutro 19 stopni i zero chmurek...
weekend zapowiada się bez deszczu...
może by tak przewietrzyć ciuszki i spotkać się gdzieś blisko domku...???
osobiście będę od piątku w sosnowcu..
prawdopodobnie brykał będę z chopperem suzuką 1800... okolice chrzanów, jaworzno, katowice /3 stawy, panderoza../
....od połódnia do 16-17...
bo w niedzielę na bazar w chorzowie... po sakwy i kurtałkę...
pzdrw