Autor Wątek: [K] ...kupię DL650 lub TDM900...  (Przeczytany 9157 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline czankete

  • TDM User
  • Gorzów Wlkp.
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 146
[K] ...kupię DL650 lub TDM900...
« dnia: Kwiecień 09, 2011, 07:32:50 »
...jak w temacie, pilnie poszukuję Suzuki DL650 Vstrom lub Yamaha TDM900 (z naciskiem na DL-a :laugh:) w przedziale 2004-2008 w idealnym stanie zarówno technicznym jak i wizualnym, bez żadnych malowań, klejeń, przewrotek "parkingowych", zadrapań czy technicznych a'la tuningowych udziwnień, po prostu w oryginale i bezwypadkowy, najchętniej już zarejestrowane w kraju, serwisowane z udokumentowanym przebiegiem, nie zależy mi by moto miało stelaż czy kufry, może być sprowadzone z Niemiec lub Włoch, jeżeli z wysp to ewentualnie może być, byle bez śladów korozji...

...jeżeli ktoś z Was miałby namiar na naprawdę fajny egzemplarz spełniający z grubsza to co wyżej opisałem to proszę o emaila (najlepiej oferty z rejonu woj. lubuskie, zachodniopomorskie, wielkopolska ew. dolnośląskie...

Offline k2

  • TDM User
  • Swietochłowice
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 163
Odp: [K] ...kupię DL650 lub TDM900...
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 12, 2011, 21:32:33 »
ale tu KTOŚ posprzątał ......  :deadflop: nie wiem co to miało na celu???

Z tego co wiem kumpel sprzedał DLa.
Przyznaj się - transakcja doszła do skutku ??

Offline czankete

  • TDM User
  • Gorzów Wlkp.
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 146
Odp: [K] ...kupię DL650 lub TDM900...
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 13, 2011, 17:25:29 »
ale tu KTOŚ posprzątał ......  :deadflop: nie wiem co to miało na celu???

Z tego co wiem kumpel sprzedał DLa.
Przyznaj się - transakcja doszła do skutku ??

...heheh, faktycznie KTOŚ posprzątał bo chyba nie spodobało się co napisałem :laugh:, a ja tylko napisałem jak było naprawdę...

...wracając do Twojego pytania sprzedał ale niestety nie mnie  :deadflop:, wstępnie byliśmy umówieni, czekałem tylko na zdjęcia w dużej rozdzielczości by dokładnie potwierdzić wygląd moto, kufrów i jechać po pewniaka (miałem w końcu 1040km w obie mańki). Niestety mimo zapewnień fotek się nie doczekałem, ponieważ w sobotę kolega był w pracy i miał je wysłać w niedzielę, natomiast w niedzielę okazało się, że fotki są ale nie wyśle bo była wichura i nie ma netu. Dostałem jednak sms, że wyśle je w poniedziałek rano z pracy. W poniedziałek zdjęć się nie doczekałem, więc ponownie zadzwoniłem by dowiedzieć się kiedy je otrzymam. Trochę się zdziwiłem jak w słuchawce usłyszałem, że nie dostanę fotek  :deadeek:, ponieważ jest właśnie klient i ogląda DL-a. W sumie wyszło, jak wyszło. Szkoda tylko, że koleś zwodził mnie, zamiast najzwyczajniej zadzwonić lub wysłać sms i po prostu powiedzieć jak jest  :deadflop: - jednym słowem wyszło niepoważnie...

Offline czankete

  • TDM User
  • Gorzów Wlkp.
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 146
Odp: [K] ...kupię DL650 lub TDM900...
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 13, 2011, 17:27:13 »
...zatem moja oferta kupna DL-a jest dalej aktualna  O0...

Offline sietmen75

  • MotoFazA
  • Moderator
  • Wrocław
  • 250 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 4491
  • Statler & Waldorf
Odp: [K] ...kupię DL650 lub TDM900...
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 13, 2011, 19:31:02 »
 O0

nie ktos tylko ja, dlaczego bo to dział kupie - sprzedam, staram sie nie robić z niego miejsca do rozkminek wszelakich itd... dlatego zbedne texty wywalam... i te dzisiejsze tez znikną, chceta se pogadac to na priwa albo telll   :deadwar:  :deadangel:  lub doodpowiedniego wątku zapraszam 
Roots Bloody Roots